zdroj foto:

FOTO: Ženské telá zahalené len v tieňoch

monika.casova
Sep 26, 10:17

Sofistikovanosť sa pri fotografiách vždy vypláca. Ľudia majú radi, keď veci nie sú až také prvoplánové, keď nie je na prvý pohľad všetko vidieť, keď musia troška skúmať a spoznávať.

Telá týchto modeliek zdobia tiene, alebo len minimálne množstvo oblečenia. Fotografie však nie sú vulgárne, pretože modelky nevidíme v Evinom rúchu. O to viac sú tieto zábery šteklivejšie na pohľad. 

Zdroj: http://www.boredpanda.com/creative-hard-shadow-photography/?page_numb=3Zdroj: http://www.boredpanda.com/creative-hard-shadow-photography/?page_numb=3Zdroj: http://www.boredpanda.com/creative-hard-shadow-photography/?page_numb=3Zdroj: http://www.boredpanda.com/creative-hard-shadow-photography/?page_numb=3Zdroj: http://www.boredpanda.com/creative-hard-shadow-photography/?page_numb=3Zdroj: http://www.boredpanda.com/creative-hard-shadow-photography/?page_numb=3Zdroj: http://www.boredpanda.com/creative-hard-shadow-photography/?page_numb=3Zdroj: http://www.boredpanda.com/creative-hard-shadow-photography/?page_numb=3Zdroj: http://www.boredpanda.com/creative-hard-shadow-photography/?page_numb=3Zdroj: http://www.boredpanda.com/creative-hard-shadow-photography/?page_numb=3

Zdroj: boredpanda.com

mc

Sep 26, 10:17

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio