zdroj foto: boredpanda.com

Fotografie novonarodených dvojčiat vás dojmú nielen rozkošnosťou, ale aj veľmi smutným osudom

monika.casova
Jan 12, 06:23

Lyndsay a Matthew Brentlinger z mesta Toledo v štáte Ohio sa roky snažili o bábätko. Nedarilo sa im, preto strácali nádej, žeby raz mohli v náručí držať svojho potomka. Osud to však zariadil inak a doprial im rovno dve deti! Dvojčatá William a Reagan sa narodili tesne pred Vianocami. Boli tak pre manželský pár nádherným vianočným darčekom. 

Zdroj: http://www.lindseybrownphotos.com/

Ich úprimnú radosť však zatienili informácie od lekárov. Už počas tehotenstva lekári Lyndsay upozornili, že jedno z dvojčiat sa nedostatočne vyvíja a zrejme sa narodí mŕtve. Nádej však umiera posledná a William sa nakoniec narodil živý, no nefungovala mu pravá strana srdiečka.

Zdroj: http://www.lindseybrownphotos.com/

Lekári upozorňovali rodičov, aby nerátali s tým, že sa William dlho udrží pri živote. Lyndsay a Matthew sa však zo svojich detí nesmierne tešili a chceli využiť každú jednu chvíľu s nimi. Rodinný priateľ manželov nakontaktoval na profesionálnu fotografku Lindsey Brown. Rozhodli sa urobiť pre istotu sériu fotografií, ak by došlo k najhoršiemu. A dobre urobili. Lindsey im urobila roztomilé fotografie, na ktorých vidieť nesmiernu lásku a radosť.

William po 11 dňoch zomrel. Matthew hovorí o 11 najšťastnejších dňoch jeho života. Po krásnom dieťatku im ostali krásne spomienky v podobe fotografií, nad ktorými si obaja už neraz poplakali. 

Zdroj: http://www.lindseybrownphotos.com/Zdroj: http://www.lindseybrownphotos.com/Zdroj: http://www.lindseybrownphotos.com/Zdroj: http://www.lindseybrownphotos.com/Zdroj: http://www.lindseybrownphotos.com/Zdroj: http://www.lindseybrownphotos.com/

boredpanda.com

Jan 12, 06:23

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio