zdroj foto:

Horoskop na 1. - 7. august 2016

monika.casova
Aug 1, 06:10

Zdroj: infospravy.sk
2.8. o 22.47 hod. bude NOV v znamení LEVA. Je to piaty astrologický dom , dom hier, výhier, milencov, mileniek a detí. Poziadajte LUNU o pomoc.

Baran - po ozaj dlhom čase, kedy ste boli v zamestnaní iba úspešní bude tento týždeň trochu iný. Nebude sa vám dariť presadiť sa napriek tomu, že máte zo strany vašich nadriadených plnú podporu a pomoc.Ani v osobnom živote, zvlášť v partnerskom spolužití nebudete mať pohodu a pokoj. Skôr naopak. Budete musieť čeliť silným tlakom a vážnym a zásadným rozhodnutiam. ide o to, že vám hrozia rozchody, alebo rozvody.

Býk - v zamestnaní sa snažte vybaviť všetko potrebné a dôležité už v pondelok lebo zbytok týždňa bude pre vás deň po dni stále viac a viac komplikovanejší a náročnejší. V súkromí máte pred sebou pokojné dni. V citovej oblasti by ste mali vo štvrtok pre vaše polovičky pripraviť nejaké pekné romantické prekvapenie. Nebeská obloha vám v tento deň bude mimoriadne priať.

Blíženci - celý pracovný týždeň bude pre vás nesmierne náročný a zvlášť jeho záver. Nie ste schopní sa sústrediť na vaše povinnosti, ste podráždení a nervózni. nerobte preto nič na silu. Radšej všetko čo môžete odložte na príhodnejšie obdobie. V osobnom živote ste v priebehu týchto dní spokojní, nie su žiadne problémy, preto si počas štvrtku a piatku môžete dovoliť urobiť si čas len pre seba a venovať sa iba tomu, čo vás baví a teší.

Rak - od pondelka do stredy sa vám na vašom pracovisku naozaj veľmi dobre darí plniť si všetky vaše úlohy a povinnosti a to sa k vašej spokojnosti premieta aj do vašich financií. Štvrtok a piatok vás zastihne podráždených a nervóznych bez toho, že by ste na to mali nejaký dôvod. V súkromí sa počas týchto dní nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným. Naopak, štvrtok a celý víkend vám do života vstupuje láska či už ste zadaní, alebo slobodní.

Lev - tak ako počas minulého týždňa, aj v priebehu tohoto sa môžete tešiť z ozaj veľmi dobrých pracovných výsledkov či už v podobe výhodných obchodných dohôd a zmlúv, alebo uvedenia vašich nových projektov do praxe. To všetko vás posúva v kariére, ako aj zlepšuje vaše finančné zázemie. Tak isto aj vy čo podnikáte očakávajte rovnaké výsledky. Aj v súkromí je pred vami veľmi príjemných sedem dní naplnených láskou najmä v utorok a v stredu.

Panna - priebeh tohoto pracovného týždňa bude pre vás veľmi nepríjemný, pretože všetky vaše aktivity a snahy sa budú míňať účinkom. Dokonca každý deň bude stále horší až horší. Preto si všetko dôležité odložte radšej na vhodnejšiu a priaznivejšiu dobu. V súkromí budete mať príležitosť dopriať si hlavne vo štvrtok a v piatok čas iba na vaše osobné záujmy, alebo koníčky. Berte to ako dobrú príležitosť takto relaxovať.

Váhy - na pracovisku by ste si mali vyriešiť všetko potrebné už v priebehu pondelka, pretože počas ďalších dní to u vás pôjde dole doslova ako s prudkého kopca. Ešteže v osobnom živote sa nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným. Dokonca štvrtok bude dňom, kedy by ste si spoločne z vašimi polovičkami mohli vyraziť niekde von napríklad na romantickú večeru a zakončiť to doma v súkromí vášnivým vyjadrením vzájomnej príťažlivosti.

Škorpión - vaše doterajšie niekoľko mesačné úsilie v priebehu týchto dní vyvrcholí tým najlepším spôsobom. Máte istý postup v kariére, vynikajúce pracovné ako aj podnikateľské výsledky, dobré financie. Rovnako tak aj v osobnom živote prežívate spokojné a príjemné dni okrem pondelka, počas ktorého sa máličko poškriepite s rodinou pre maličkosti, ale aj to rýchlo dokážete dať do poriadku.

Strelec - na vašom pracovisku je všetko tak ako má byť a predsa nie ste spokojní. Proste nieste vo svojej koži, necítite sa konfortne. Až v piatok sa opäť dostanete do pohody a všetko bude super. V oblasti lásky vám hviezdy prajú v pondelok a v piatok. Zostávajúce dni budú príjemné a pokojné, takže víkend by ste si mohli vyhradiť pre seba a vyraziť s priateľmi za trochou adrenalínu do prírody.

Kozorožec - v pondelok a v utorok je vo vašom zamestnaní všetko v úplnom poriadku. No od stredy až do piatku už budete musieť riešiť problémy, ktoré vám budú brániť dokončiť všetko to, čo ste tak úspešne začali a to vás dostáva do nepohody. Našťastie vo vašom osobnom živote nebude žiadna nepríjemná udalosť, ktorá by si od vás vyžadovala osobnú angažovanosť.

Vodnár - či ste ,,len,, bežný zamestnanci, alebo sa venujete podnikaniu, môžete sa tešiť s úspechov, ale cez to všetko sa nebudete cítiť úplne spokojní, lebo viete, že by to mohlo byť ešte o niečo lepšie. Nebuďte na seba tak nároční. V oblasti lásky vám po celý týždeň ruže kvitnú. Preto žiadny slobodný vodnár či vodnárka, ktorí túžite po vzťahu, vaše túžby nezostanú nevypočuté.

Ryby - jeden pracovne ťažký a stresujúci týždeň máte za sebou a ani tento nebude lepší. Už s toho začínate byť unavení a deprimovaní. Snažte sa udržať si pokojnú myseľ aj tak vám iné neostáva. Naopak v osobnom živote a zvlášť v jeho citovej oblasti ste úspešní. Vyžaruje z vás silná charizma, ktorú všetci okolo vás vnímajú. Tak si to užite.

Zdroj: funradio.sk

mc

Aug 1, 06:10

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio