zdroj foto:

Horoskop na 10. - 16. október 2016

monika.casova
Oct 10, 06:20

Zdroj: infospravy.sk
16.10. o 6.26 hod. bude SPLN v znamení BARANA. je to 1 astrologický dom - naše ja.

Baran - ani v tomto pracovnom týždni nebudete mať dôvod na nejakú radosť, pretože naďalej sa zaoberáte problémami presvedčiť vašich nadriadených, aby vás podporili pri vašich snahách zrealizovať vaše nové plány. Nepoteší vás ani to, že ste finančne nedocenení, a predsa cez tieto všetky starosti si dokážete udržať relatívne dobrú a optimistickú náladu. V citovej oblasti vašeho života máte vo štvrtok podporu vesmíru. Mali by ste si v tento deň nájsť čas pre vaše polovičky. Predídete tak hádkam v sobotu.

Býk - máte pred sebou veľmi príjemný, pohodový a úspešný pracovný týždeň. Daria sa vám všetky vaše naplánované úlohy s čoho máte radosť. Tešiť vás bude aj to, že si vaše dobré výsledky všimli aj vaši nadriadení, u ktorých si získate uznanie. Aj v súkromnej oblasti máte pred sebou pekné dni, ktoré si budete užívať spoločne s vašimi blízkymi. Zvlášť v piatok a v sobotu by ste si s partnermi mali dopriať viac romantiky, ale aj telesných aktivít v súkromí.

Blíženci - napriek dobrej fyzickej a aj duševnej kondícii, chuti do práce to máte v zamestnaní náročné. A keď že patríte k temperamentným znameniam, tento stav že sa nemôžete presadiť ťažko znášate. Za to v súkromí sa vám už počas pondelka a utorka darí v oblasti lásky, vzťahov či už trvalých, alebo nových, ale je možné, že túto príležitosť nebudete vedieť využiť, lebo máte myseľ stále zahltenú problémami s práce.

Rak - v priebehu týchto dní sa vám v zamestnaní bude dariť finančne, kariérne aj pracovne. Iba vo štvrtok dávajte pozor hlavne vy, čo spolupracujete zo zahraničnými firmami na podpisovanie zmlúv a obchodných dohôd. V partnerskom spolužití vy, čo ste zadaní, poteší vás nová iskra medzi vami a vy nezadaní, mali by ste si v piatok vyraziť medzi ľudí. Máte možnosť spoznať novú lásku.

Lev - v zamestnaní budete počas týchto dní nervózni a podráždení, pretože sa vám nedarí tak, ako by ste chceli. To isté sa bude týkať aj vás, čo podnikáte. Snažte sa upokojiť, iba tak dokážete dosiahnuť aspoň čiastkové úspechy. Ešteže doma máte všetko v úplnom poriadku. Dokonca v utorok a v stredu si budete spoločne s partnermi užívať jeden druhého v každej oblasti. Cez víkend sa u vás síce trochu ,,zatiahne,, ale v zápätí sa hneď vyjasní.

Panna - ste plný energie, elánu a chuti do roboty, ale nič vám to nebude platné, pretože vašu energiu budete míňať hlavne na problémy, ktoré vás budú doslova vytáčať a keďže ste jedno z temperamentných znamení, budete veľmi ťažko znášať váš neúspech. V osobnom živote to máte naopak. Zo strany vašej rodiny cítite priazeň, podporu a aj lásku. No je dosť možné, že si nič s toho nedokážete užiť, lebo stále myslíte na všetky nepríjemnosti v zamestnaní.

Váhy - počas týchto dní vám na vašom pracovisku ide všetko ako po masle. Na čo siahnete sa vám darí meniť na peniaze, darí sa vám aj v kariére, pretože si vaše dobré výsledky všimli aj vaši zamestnávatelia a preto, ako ich uznanie očakávajte ponuku na spoluprácu v zodpovednejšej funkcii. Rovnako tak aj v osobnom živote máte dôvod na radosť. Vaša rodina vám dáva otvorene najavo svoju vďaku za všetko, čo pre ňu robíte. Osobitné a romantické poďakovanie vám prejavia vaši partneri v piatok a v sobotu a bude aj plné vášne.

Škorpión - máte pred sebou naozaj pracovne náročný týždeň a to v každom smere. Nič vám nebude vychádzať a aj kariérne ,,zamrznete,, pretože vaši nadriadení nebudú spokojní s vašimi výsledkami, čo sa samozrejme negatívne prejaví aj na vašom finančnom ohodnotení. Vydržte to, kým vám budú opäť hviezdy naklonené. Naopak v súkromí žnete úspech u opačného pohlavia. Vyžaruje z vás totiž silný sexepeal. Ako to využijete, je len na vašom rozhodnutí.

Strelec - pripravte sa na to, že budete mať veľmi ťažký a stresujúci pracovný týždeň počas ktorého sa vám nepodarí nič s toho, čo máte urobiť dokončiť. A aj keď ste silné a ohnivé znamenie, vaše neúspechy nebudete schopní zvládať bez toho, aby vás to neštvalo. Vy čo podnikáte, dávajte si pozor pri dohodách o nových spoluprácach. V oblasti lásky a citov vám hviezdy prajú v utorok a v stredu. Užite si to ak dokážete, pretože víkend nebude nič moc.

Kozorožec - od pondelka do stredy sa vám na vašom pracovisku opäť nedarí v ničom a k tomu všetkému sa ani zdravotne necítite dobre. Štvrtok a piatok budú o niečo lepšie, ale to nebude stačiť na to, aby ste dokázali dobehnúť zameškanú robotu. Aspoň že v osobnom živote sa nebudete musieť v priebehu týchto dní venovať ničomu nepríjemnému. Nadchádzajúci víkend si vyhraďte na odpočinok. Relaxujte.

Vodnár - v zamestnaní budete v tieto dni bojovať s každým. S nadriadenými, s kolegami, s obchodnými partnermi ak podnikáte. Ale bude to zbytočné. Stiahnite sa trochu v presadzovaní vašich názorov, iba tak dosiahnete, že všetko bude opäť medzi vami v pohode. Pokiaľ sa vám podarí neťahať vašu ,,bojovnosť,, domov, potom sa môžete tešiť na príjemné zážitky v kruhu vašich blízkych zvlášť v nedeľu.

Ryby - konečne sa vám po dlhšom období v zamestnaní darí plniť si vaše povinnosti tak, ako si to predstavujete, ale to ešte nebude stačiť na to, aby ste dokázali vašich zamestnávateľov presvedčiť, aby vás posunuli kariérne o stupeň vyššie. Nič si s toho nerobte, riaďte sa príslovím, pomaly ďalej zájdeš. V súkromnom živote sa počas týchto dní nebudete mať na čo sťažovať. Milujete a ste milovaní.Zdroj: funradio.sk

mc

Oct 10, 06:20

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio