zdroj foto:

Horoskop na 11. - 17. júl 2016

monika.casova
Jul 11, 06:43

Baran - v tomto týždni sa vám na pracovisku bude mimoriadne dariť zvládať aj tie najkomplikovanejšie úlohy, za čo si u vašich nadriadených okrem uznania vyslúžite aj ich priazeň na ďalšie vaše aktivity, alebo nové projekty. V osobnom živote máte pred sebou pokojné a pohodové dni. V zamestnaní ste úspešní, preto môžete vašu pozornosť zamerať na vašu rodinu a partnerov. Ozaj ich tým potešíte, pretože, už im dlhší čas chýba vaša spoločnosť.

Býk - v pondelok a v utorok sa v zamestnaní snažte neriešiť nič dôležité, pretože nebudete schopní uzavrieť to tak, ako by ste chceli. Od stredy do piatku, sa už budete môcť bez obáv venovať všetkým vašim povinnostiam. V partnerskom spolužití ak ste zadaní očakávajte celý týždeň naplnený láskou, otvorenými vyznaniami a vášňou. V piatok by ste si preto mohli spoločne naplánovať romantický večer, kde nebudete ničím a nikým rušení.

Blíženci - síce vás od pondelka do stredy na vašom pracovisku čakajú hlavne prekážky a problémy, ale vy ich z bravúrou dokážete všetky úspešne zvládnuť. Počas štvrtku a piatku sa vám darí, takže stíhate dohnať aj všetko zameškané. V osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití ste taktiež spokojní. Vy čo ste nezadaní,máte v tieto dni možnosť tento stav zmeniť. Lásku máte na dosah.

Rak - celý tento pracovný týždeň sa môžete v zamestnaní venovať aj zložitým úlohám, ale okrem utorka, pretože to bude pre vás doslova deň blbec. Všetko vám bude padať z rúk. Preto sa podľa toho zariaďte. Aj v partnerskom spolužití bude pre vás utorok nepríjemný. Pripravte sa na nedorozumenia medzi vami a hádky. Naopak počas piatku máte na vašej strane priazeň hviezd. Využite ju napríklad na spoločný romantický večer pri sviečkach.

Lev - vo vašom zamestnaní sa chystajú nepríjemné zmeny, ale vám to nedokáže zobrať dobrú náladu, elán a chuť pracovať. Čo je pre vás dôležité je to, že tie zmeny sa nedotknú ani vašich dobrých financií. V partnerskom spolužití sa hneď v pondelok nedokážete vyhnúť nepríjemným hádkam, ale už od štvrtka sa to upokojí a dokonca medzi vás ,,vstúpi,, nová iskra, ktorú môžete cez víkend spoločne rozdúchať do spaľujúcej vášne.

Panna - v pondelok , utorok a v stredu budete musieť na pracovisku riešiť viac problémy ako samotné úlohy, ktoré ste si naplánovali, ale aj tie sa vám podarí zvládnuť. Štvrtok a piatok už budú v pohode a bez problémové. V súkromí sa v priebehu týchto dní cítite príjemne a spokojní. Vy čo ste nezadaní a radi by ste to zmenili, máte šancu. Preto neseďte doma, ale choďte niekam medzi ľudí. Tam stretnete svoju novú lásku.

Váhy - v zamestnaní sa počas pondelka a utorka snažte venovať len základným činnostiam, pretože tieto dni sa vám nebude dariť. Ale už od stredy až do piatku sa situácia obráti a vy budete úspešný vo všetkom, do čoho sa pustíte. Vy čo ste zadaní, môžete sa v priebehu tohoto týždňa tešiť z lásky a vzájomných citov a vyznaní. A pokračovať v tom môžete aj cez víkend. Preto by ste si podľa toho mali naplánovať program.

Škorpión - máte pred sebou super pracovný týždeň. Síce sa trochu zapotíte, pretože budete mať veľa povinností, ale bude to stáť za to. Pozitívne sa to totiž odzrkadlí na vašich financiách. Máte priazeň hviezd aj v lotérií, tak si skúste nejakú podať. V osobnom živote sa cítite dobre a spokojne. Preto by bolo od vás pekné, ak by ste trochu viac vášho voľného času venovali aj vašim partnerom. Ocenia to.

Strelec - v tieto dni sa vám na pracovisku darí hlavne kariérne. Vaši nadriadení sú z vašimi dosahovanými výkonmi a výsledkami maximálne spokojní a predsa, nie ste spokojní. Nemali by ste byť na seba tak prísni. Ani vo vašom osobnom živote, ako aj v partnerskom spolužití sa v priebehu týchto dní nemáte na čo sťažovať a predsa aj tu ste takí nijakí. Mali by ste si viac vážiť to, čo máte.

Kozorožec - vo vašom prípade je to už ako obohraná pieseň ak ide o vaše pracovné, alebo osobné úspechy. Stále na ne len čakáte. Ste s toho všetkého depresívni a sklamaní, pretože sa vážne snažíte ako najlepšie viete, ale výsledky sú minimálne ak vôbec nejaké sú. Skúste riešiť veci osobitne. Najskôr jedno a až potom to druhé. Inak sa s toho všetkého nedokážete ešte dlhý čas vymotať.

Vodnár - pracovne sa vám počas celého tohoto týždňa nebude dariť nie preto,lebo by ste nedokázali zvládať vaše povinnosti, ale preto,lebo budete musieť vyriešiť kopec problémov okolo nich a to úplne sami, pretože ani zo strany vašich nadriadených nemôžete očakávať pomoc a podporu. Ani v súkromí sa vám dva krát nedarí. Nie ste spokojní, možno aj nešťastní. Vy zadaní dávajte pozor, hrozia možne rozchody, alebo dokonca aj rozvody.

Ryby - počas týchto dní ste bez nálady a mrzutí a to sa bohužiaľ prejavuje aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. K tomu všetkému sa pridáva aj ďalšia nepríjemnosť, a to je nedostatok financií a tých teraz potrebujete najviac. Ešteže v láske, v osobnom živote, v rodinnom spolužití je všetko v úplnom poriadku. No je dosť možné, že si to nedokážete uvedomovať, pretože máte plnú hlavu všetkého čo sa týka vašej práce.

Zdroj: funradio.sk

mc

Jul 11, 06:43

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio