zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 12. - 18. december 2016

monika.casova
Dec 12, 06:30

14.12.2016 o 1.08 hod. bude SPLN v znamení BLÍŽENCOV. Tomuto znameniu patrí 3 astrologický dom, dom učenia, príbuzných, ale aj krátkych ciest. 

Baran - na vašom pracovisku sa vám mimoriadne darí v každej aktivite, do ktorej sa pustíte, takže vaši nadriadení, alebo spoločníci, ak podnikáte, sú s vašimi výkonmi ako aj výsledkami mimoriadne spokojní. Vám zamestnaným, tieto úspechy pomáhajú aj v kariére. V súkromí pozor už v pondelok na nepríjemné výmeny názorov s partnermi kvôli rodinným príslušníkom. No už v priebehu utorka a stredy si všetko medzi sebou urovnáte a vysvetlíte, a to upokojí celú napätú situáciu u vás doma, takže zbytok týždňa bude už v pohode a pokojný.

Býk - celý tento pracovný týždeň sa na nedostatok roboty nebudete mať možnosť sťažovať, ale kľudne by ste jej prijali ešte viac. Je to preto, lebo ste plní energie, elánu a chuti robiť a napredovať. Urobte dobrý skutok a pomôžte vašim kolegom, ktorí nestíhajú. Vrátia vám to, ak budete vy potrebovať pomôcť.V osobnom živote vám nezadaným hviezdy prajú v oblasti lásky. Máte možnosť spoznať svoje spriaznené polovičky. Vám zadaným v tieto dni do vzťahu prichádza nová iskra. Cez víkend pozor na možné škriepky. Nekazte si dni voľna zbytočnou tichou domácnosťou.

Blíženci - počas pondelka a utorka ste v zamestnaní vrcholne spokojní, pretože sa vám darí všetko. V stredu a vo štvrtok máte na pracovisku pohodu a pokoj, ale pozor na piatok, a to zvlášť ak sa chystáte robiť rozhodnutia týkajúce sa peňazí, alebo finančné transakcie. Hrozia vám straty. V partnerskom spolužití máte pred sebou okrem štvrtku, kedy sa asi nevyhnete nezdravým výmenám názorov, inak pokojné dni. Cez víkend by ste mohli pozvať rodinu a aj priateľov na vianočné trhy. Napríklad na dobré varené vínko, alebo punč.

Rak - celý tento pracovný týždeň vám všetko ide ako po masle. Či už v zamestnaní, alebo v kariére, ale aj v podnikaní. Len vo štvrtok buďte opatrnejší, hlavne pri všetkom čo sa týka finančných prostriedkov. Nemuselo by vám to dopadnúť tak, ako si to predstavujete. Vo vašom súkromnom živote sa v tieto dni môže vyskytnúť nejaký ten mráčik nad vašimi hlavami, ale tak ako sa ukáže, tak rýchlo aj zmizne. Počas víkendu by ste sa mali pripojiť celú vašu rodinu do príprav na najkrajší sviatok v roku, na Vianoce. Určite nikto z nich neodmietne.

Lev - máte pred sebou úžasný pracovný týždeň. Ste plní energie a tá vám umožňuje dosahovať ozaj veľké výkony a výsledky. V zamestnaní vás tešia aj priaznivé zmeny a tie prinášajú aj super financie. Vy podnikatelia, darí sa vám uzatvárať nové super spolupráce, ktoré vám dlhodobo prinesú zisky. V partnerskom spolužití vám všetko klape, ako má. Nezabúdate na vašich partnerov, venujete sa im, rozmaznávate ich a im sa to samozrejme páči. A oni vám to vracajú rovnakou intenzitou.

Panna - v priebehu prvých dvoch dní tohto týždňa ste na vašom pracovisku maximálne spokojní, pretože ste úspešní vo všetkom čo robíte. V stredu a vo štvrtok máte v zamestnaní kľud, no v piatok buďte veľmi opatrní, a to obzvlášť vo všetkom, čo sa bude týkať vašich finančných prostriedkov. Hrozí vám, že by ste utrpeli straty. V rodinnom spolužití máte pred sebou pokojné dni, ak sa vám vo štvrtok podarí vyhnúť hádkam. Cez víkend by ste mohli pozvať vašich najbližších, ale a aj priateľov napríklad na vianočné nákupy.

Váhy - v tomto pracovnom týždni sa nebudete mať možnosť sťažovať na nedostatok vyťaženosti, ale kľudne by ste jej prijali ešte viac. Ste plní energie, elánu a chuti robiť a odhodlania posúvať sa dopredu. Čas, ktorý vám ostáva využite tak, že pomôžete vašim kolegom, ktorí nestíhajú. Buďte si istí, že vám to vrátia, ak budete vy potrebovať pomôcť.V súkromnom živote vy čo ste nezadaní, hviezdy vám prajú v oblasti lásky. Máte možnosť spoznať svoje spriaznené duše. Vám zadaným v tieto dni do vzťahu prichádza nová iskra. Cez víkend sa snažte vyhnúť zbytočným hádkam. Nekazte si dni voľna tichou domácnosťou.

Škorpión - očakávajte, že budete ,,čeliť,, náročným pracovným podmienkam, ktoré budú plné nečakaných a nepríjemných zmien. Naozaj sa snažíte, robíte ako najlepšie viete, lenže všetká tá vaša snaha vychádza navnivoč, takže aj kariérne sa neviete posunúť ani o krok dopredu. To sa týka aj vás, čo podnikáte. Vo vašom súkromí je našťastie všetko v poriadku, ale neviete sa uvoľniť ani doma, pretože aj tam stále myslíte na pracovné problémy. Bohužiaľ to vedie k tomu, že počas štvrtku toto všetko bude príčinou vašich hádok s partnermi.

Strelec - práca vám ide od ruky. Vaši nadriadení sú s vami veľmi spokojní, a to vás teší, ale vy by ste boli radi, aby vás podporili vo vašej kariére a to sa vám zatiaľ nedarí. Snažte sa byť trpezliví a aj v tejto oblasti dosiahnete to, čo chcete. 
V osobnom živote vám utorok praje v oblasti lásky. Preto by bolo pekné, ak by ste pre vašich partnerov naplánovali pekný a romantický večer. Zároveň sa vám tak podarí predísť v priebehu štvrtku hádkam, ktoré by mohli pokračovať aj v priebehu celého víkendu.

Kozorožec - s pracovného hľadiska ste so sebou v tomto týždni veľmi spokojní. Robota vám ide od ruky, vaši nadriadení vám otvorene prejavujú svoju spokojnosť nad vašimi výsledkami, a to všetko pozitívne ovplyvňuje aj vašu kariéru. Toto všetko má vplyv aj na vaše dobré finančné ohodnotenie. Rovnako tak aj vy čo podnikáte, môžete byť v pohode. V osobnom živote dávajte pozor počas utorka a stredy. Hrozia vám nedorozumenia v rodine. Naopak cez víkend budete prežívať nádherné a romantické chvíle v spoločnosti vašich partnerov.

Vodnár - v priebehu týchto dní máte konečne aj vy dôvod na radosť a spokojnosť, pretože sa vám pracovne darí a to doslova úžasne. No vy ste cez všetky tieto úspechy nespokojní, lebo sa cítite finančne nedocenení a nedarí sa vám v kariére tak rýchlo postupovať ako by ste si priali. Váš osobný, ako aj citový život bude v tomto týždni príjemný a milý. Cez víkend vy nezadaní, máte príležitosť spoznať novú lásku. Preto určite nezostávajte doma, ale vyberte sa niekam medzi ľudí. Vy zadaní, očakávajte novú iskru vo vašich vzťahoch.

Ryby - máte pred sebou veľmi pokojný a veľmi príjemný pracovný týždeň. Síce nepodávate vrcholové výkony a výsledky, ale cítite sa úžasne. Práca vám ide od ruky a to neušlo pozornosti ani vašim zamestnávateľom. Môžete očakávať, že všetko toto bude mať pozitívny dopad aj na vašu kariéru. Aj v osobnom živote sa vznášate na ružovom obláčiku. V utorok sa síce s partnermi trocha budete ,,chytať,, za slovíčka, ale už vo štvrtok bude medzi vami všetko opäť len krásne. A nebude to inak ani počas celého víkendu.


funradio.sk

Dec 12, 06:30

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio