zdroj foto:

Horoskop na 12. - 18. september 2016

monika.casova
Sep 12, 06:27

Zdroj: infospravy.sk
16.9. o 21.08 hod. Bude SPLN v znamení RÝB. Je to 12 astrologický dom, dom skrytých nepriateľov.

Baran - je vysoko pravdepodobné, že sa počas tohoto celého týždňa budete vážne zamýšľať nad zmenou vašeho doterajšieho zamestnávateľa, pretože za prvé si už dlhšie obdobie neviete medzi sebou nájsť porozumenie a za druhé, už nejaký čas dostávate ponuky na nové miesta. V osobnom živote prevláda viac menej pokoj a pohoda. V stredu vám hviezdy prajú vo všetkom čo sa týka lásky a v piatok sa nedokážete vyhnúť menším hádkam s partnermi.

Býk - od pondelka do stredy sa v zamestnaní trápite aj s tou naj jednoduchšou úlohou hlavne preto, lebo sa nedokážete na nič sústrediť. Nedarí sa vám ani v medzi ľudských vzťahoch s vašimi nadriadenými, čo má samozrejme negatívny dopad aj na vašu celkový posun v kariére.V súkromí máte všetci vy čo plánujete vašim partnerom otvorene vyznať vaše city ideálny deň stredu a vy čo chcete mať pokoj a pohodu hlavne cez víkend, tak v nedeľu vašim polovičkám v ničom neprotirečte.

Blíženci - v pondelok a v utorok to bude na vašom pracovisku doslova katastrofa. Všetko vám padá z rúk, neviete sa koncentrovať na vaše povinnosti a k tomu ešte aj zo strany vašich zamestnávateľov ste pod neustálym drobnohľadom. Až od stredy až do piatku sa situácia okolo vás upokojí a vy budete mať konečne pohodu a pokoj. V citovej oblasti vám hviezdy prajú hneď v pondelok, naopak v piatok si dávajte doma pozor na zbytočné hádky .

Rak - máte pred sebou mimoriadne úspešný pracovný týždeň, ktorý vám prináša posun v kariére a tiež aj dobré finančné ohodnotenie za vaše výkony a výsledky. Rovnako tak, sa bude dariť aj vám, čo podnikáte. Uzatvárate výhodné obchodné zmluvy, ktoré vám zaručujú dobré zisky. Vaše osobné súkromie, ale aj rodinné spolužitie je v priebehu týchto dní bez komplikácií, takže si budete môcť dovoliť vyhradiť si čas aj na vaše koníčky.

Lev - na pracovisku ste po celý týždeň nervózni a podráždení a ani vy sami neviete prečo, no napriek tomu sa vám darí vo vašich aktivitách a aj kariérne. Skúste sa upokojiť a bude dosahovať ešte lepšie výsledky. V osobnom živote už v pondelok môžete podniknúť čo len chcete v oblasti citov, všetko vám výjde. V piatok hrozia menšie nedorozumenia, ale aj tie zvládnete bez problémov.

Panna - od pondelka do utorka sa na pracovisku poriadne zapotíte a vytrápite. Nič čo sa budete snažiť urobiť vám nebude vychádzať a aby toho nebolo dosť, tak ešte aj vaši nadriadení vám ,,dýchajú,, na krk a to vám tiež nepridá na pohode a pokoji. Až od stredy do piatku sa konečne všetko vráti do stavu, ktorý vám vyhovuje. V súkromí už v pondelok zažijete veľa príjemných a romantických chvíľ v spoločnosti vašich partnerov, preto pozor v piatok na zbytočné hádky medzi vami.

Váhy - prvé tri dni tohoto týždňa sa nebudete schopní sústrediť na vaše pracovné povinnosti čo má za následok vašu podráždenosť a tá sa negatívne odzrkadlí na vašich vzťahoch s kolegami, ale aj z vašimi nadriadenými. Snažte sa preto v kontakte s nimi zachovať pokoj, pretože by to malo nedobré následky aj na vašu kariéru. V stredu vám v oblasti citov a lásky praje vesmír v každej vašej aktivite, v nedeľu preto aby ste zachovali pohodu neoponujte vašim polovičkám v ničom.

Škorpión - je pred vami ďalší mimoriadne plodný pracovný týždeň. Ste úspešní vo všetkom na čo len siahnete, postupujete na kariérnom rebríčku a aj s finančného hľadiska ste spokojní. Zvlášť vy čo podnikáte budete veľmi spokojní. V súkromí si dávajte mimoriadny pozor od pondelka do stredy vo všetkom smerom k vašim partnerom. Mohlo by to skončiť až rozchodom, alebo rozvodom. Od štvrtku do nedele už budete mimo všetkých negatívnych energií.

Strelec - máte pred sebou veľmi pokojný a pohodový pracovný týždeň. Ak už nejaký čas zvažujete zmenu v rámci vášho zamestnania, tak v tieto dni môžete pre to urobiť prvé reálne kroky. Nájdete presne to, čomu by ste sa chceli v rámci vašej kariéry venovať. V osobnom živote, zvlášť v oblasti lásky máte úspech už v pondelok. No pokiaľ chcete cez víkend mať rodinnú pohodu, tak sa nepúšťajte s partnermi do žiadnej konfrontácie.

Kozorožec - aj v tomto pracovnom týždni neočakávajte úspechy. Ste nervózni, podráždení a bez nálady a chute niečo robiť. Zamerajte sa len na to nevyhnutné čo máte urobiť a to ostatné radšej odložte na príhodnejšie obdobie. Hviezdy vám proste neprajú. V osobnom živote máte počas týchto dní pokoj a pohodu, ale neviete si to užiť pre vaše pracovné neúspechy.

Vodnár - v zamestnaní ste aj v tomto týždni veľmi úspešní, máte veľa energie, elánu a chuť do práce, takže na čo siahnete, meníte doslova na zlato. Zvlášť vy čo podnikáte máte dôvod na radosť. očakávajte dobré finančné zisky. V osobnom živote to už nebude také ružové. Obzvlášť v partnerskom spolužití očakávajte zbytočné hádky a nedorozumenia, ktoré môžu skončiť až trvalým rozpadom vašich vzťahov.

Ryby - nech sa v priebehu týchto dní na pracovisku snažíte ako najlepšie viete, nebude vám to nič platné, pretože vám všetko bude padať z rúk. Ste s toho smutní až nešťastní. Naopak v oblasti lásky sa vám darí vo všetkom. Ste charizmatickí a príťažliví, takže vy nezadaní, máte pred sebou veľa vzrušujúcej zábavy a vy zadaní, tešte sa z novej iskry, ktorá okorení vaše vzťahy.Zdroj: http://www.funradio.sk/

mc

Sep 12, 06:27

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio