zdroj foto:

Horoskop na 13. - 19. jún 2016

monika.casova
Jun 13, 07:04

Baran - v zamestnaní to v priebehu tohoto týždňa bude pokojné, bez stresov a tlaku zo strany vašich nadriadených okrem pondelku, počas ktorého sa budete musieť zaoberať istými nepríjemnosťami,ktoré ale nakoniec dokážete zvládnuť bez toho, že by mali čo len najmenší negatívny dopad na vašu kariéru.V osobnom živote,zvlášť v partnerskom spolužití máte pred sebou dni naplnené láskou a romantikou. Do stabilných vzťahov prichádza nová iskra a vy nezadaný, ktorý túžite tento stav zmeniť, stretnete svoju vysnívanú polovičku.

Býk - je pred vami nesmierne úspešný a plodný pracovný týždeň , hlavne od pondelka do stredy, ale ani štvrtok a piatok nebude horší. Jediný rozdiel bude v tom, že tieto dni budú pokojnejšie. A ako čerešničku na torte budete vnímať priazeň a plnú podporu zo strany vašich nadriadených vo všetkých vašich aktivitách. Tak isto aj v osobnom živote máte pred sebou iba pekné a príjemné dni možno iba okrem nedele, kedy sa nebudete môcť vyhnúť istým nepríjemným výmenám názorov s rodinnými príslušníkmi, ale aj tie nakoniec dáte do poriadku.

Blíženci - počas týchto dní sa na vašom pracovisku budete potýkať s kopou menších prekážok, ktoré vás budú brzdiť vo vašich aktivitách, ale ak sa nimi nedáte znechutiť, ale naopak, dokážete sa im postaviť, tak v závere týždňa budú vaše výsledky viac ako len dobré. V oblasti citov vám už v pondelok nebeská obloha nadelí nesmierne veľa lásky zo strany vašich partnerov, preto by ste mali o to viac pozornejší a opatrnejší cez víkend, aby ste si si ho nepokazili bezvýznamnými a nepodstatnými škriepkami o ničom.

Rak - na pracovisku sa vám bude dariť zvládať všetky vaše povinnosti, ktoré máte naplánované môžno okrem utorka, kedy sa nebudete cítiť vo svojej koži, ale to neznamená že vaše celkové výsledky nebudú výborné. Budú, čo sa samozrejme pozitívne odzrkadlí aj na vašom finančnom ohodnotení, ale aj na upevnení vašej pozície. Aj v osobnom živote máte pred sebou iba príjemné a pokojné dni. Ak ste zadaný, tak v utorok a v stredu by ste sa mali venovať vašim partnerom, pretože nebeská obloha vás bude silno podporovať v oblasti citov a lásky.

Lev - tento pracovný týždeň dáva všetky výhody a podporuje hlavne vás, ktorý začínate v podnikateľskej činnosti. Preto ak máte obavy s toho, či vám všetko bude vychádzať tak, ako ste si to naplánovali, môžete byť pokojný.Vy, čo máte stabilné pracovné miesta, máte vysokú pravdepodobnosť postupu na kariérnom rebríčku. Taktiež aj v súkromí ste spokojný, ak ste v partnerskom vzťahu, tak počas týchto dní si ho upevníte. Ak patríte k tým,čo ešte nemajú lásku a chcete ju mať, tak ju stretnete a bude silná a trvalá.

Panna - máte pred sebou veľa pracovných povinností a to vám vyhovuje, ale popri nich budete musieť riešiť aj menšie problémy, no vy ich dokážete prekonať tak bez problémov a s nadhľadom,takže v závere týždňa budú vaše výsledky lepšie ako len dobré.V súkromí vám už v priebehu pondelka vaši partneri pripravia veľa milých a príjemných chvíľ v ich spoločnosti, preto si cez víkend dávajte pozor na to, by ste túto pohodu medzi vami nepokazili bezvýznamnými spormi vlastne o ničom. Radšej sa zamerajte na to ako by ste sa im podobným spôsobom revanšovali.

Váhy - prvá polovica tohoto pracovného týždňa bude pre vás nesmierne tvorivá a plodná. Ani druhá jeho polovička nebude iná, iba v nej budete mať viac pohody a pokoja. Je to aj preto,lebo zo strany vašich zamestnávateľov máte absolútnu, plnú podporu a dôveru vo všetkých vašich plánoch a projektoch, ktoré sa snažíte uviesť do praxe. Ani vo vašom súkromí sa nebudete mať dôvod na niečo sťažovať možno okrem nedele, kedy hrozí, že by ste sa mohli dostať do sporu z niektorý z vašich rodinných príslušníkov. Snažte sa preto v tento deň neriešiť nič zásadné.

Škorpión - tento týždeň bude pre vás vo vašom zamestnaní ten top týždeň hlavne ak ide o vaše financie. Každá vaša pracovná aktivita sa bude meniť doslova na zlato. Ale nie len to, máte veľkú príležitosť si v rámci peňazí prilepšiť aj nejakou výhrou v lotérií. Tieto dni vám naozaj prinášajú veľkú spokojnosť. No nie len s práce je človek živý, preto bude fajn, ak si nájdete čas aj na vašich partnerov, pretože majú pocit, že ich trochu zanedbávate. Myslite na nich a potešte ich počas víkendu nejakým milým romantickým prekvapením.

Strelec - počas týchto dní sa na pracovisku budete musieť ozaj nesmierne snažiť, aby ste dosiahli uspokojivé výsledky zvlášť, keď okrem problémov vám aj niektorý vaši kolegovia kladú polená pod nohy. No ak si dokážete zachovať pokojnú myseľ a chladnú hlavu, tak aj napriek týmto nepríjemnostiam sa vám bude dariť budovať si u vašich nadriadených pozíciu, ktorá vám zručí postup v kariére. V partnerskom spolužití to budete mať počas týchto dní ako na vlnách. Raz hore a raz dole, ale v podstate si s partnermi rozumiete a ste spokojný.

Kozorožec - napriek náročným podmienkam vo vašom zamestnaní, slabému finančnému ohodnoteniu za vaše výsledky a nepriazni niektorých vašich spolupracovníkov si dokážete udržať dobrú náladu a pozitívne myslenie. Pokračujte v tom tak aj naďalej. Pomáhajú vám aj vaši najbližší hlavne vaši partneri, v ktorých máte pevnú oporu a podporu čo vám nesmierne pomáha zvládať toto náročné obdobie. Nadchádzajúci víkend si vyhraďte len pre seba. Nájdite si niekde doma pokojné miesto a snažte sa relaxovať napríklad pri zaujímavej knihe, alebo ak máte , v záhradke.

Vodnár - je pred vami pracovne nesmierne úspešný týždeň. Očakávajte pre vás nové pozitívne správy, ktoré vám do budúcna zabezpečia materiálne a hlavne finančné istoty. Zvlášť vy čo podnikáte, môžete sa tešiť na nové obchodné dohody. chýba vám v súkromí viac nehy a citu? Počas týchto dní si ich užijete do sýta. Vám zadaným do vzťahov prichádza nová iskra a vy čo ste ešte stále single, stretnete svoju vysnívanú polovičku s ktorou nadviažete silný kontakt, ktorý postupne prerastie do dlhotrvajúceho, pevného vzťahu.

Ryby - v priebehu týchto dní vás na vašom pracovisku čaká ozaj celá hora pracovných povinností, takže si budete musieť vyhrnúť rukávy veľmi vysoko. No bohužiaľ za to kvantum úloh, ktoré musíte zvládnuť nebudete adekvátne finančne ohodnotený a to vás bude mrzieť. Ale hlavu hore, prídu aj lepšie obdobia. Našťastie vo vašom osobnom živote je všetko v poriadku a bez problémov. Otázne je to, či si to vôbec dokážete uvedomovať a aj náležite užiť. Mali by ste sa naučiť oddeľovať prácu od súkromia.

Zdroj: funradio.sk

mc

Jun 13, 07:04

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio