zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 14. - 20. november 2016

monika.casova
Nov 14, 06:26

14. novembra o 14:55 nás čaká spln v znamení Býka. Tomuto znameniu patrí druhý astrologický dom – Dom majetkových pomerov. Požiadajte Lunu o pomoc, ak máte problém práve vo financiách.

BARAN
Čaká vás fantastický pracovný týždeň. Podarí sa vám presadzovať vaše podnety, vaše názory budú vypočuté a stretnú sa s pochopením. Ak už dlhšie premýšľate nad tým, žeby ste svojím nadriadeným predostreli svoje návrhy na zlepšenia alebo o nich sami rozhodujete, choďte do toho. Je to o to lepšie, že sa vďaka fungujúcim vzťahom a dobrému osobnému životu môžete sústrediť na prácu. Víkend si však vyhraďte pre partnera a buďte milí. Hlavne v sobotu, kedy hrozia škriepky.

BÝK
V práci sa vám darí. Všetko ide veľmi fajn. Je síce pravda, že hlavne v druhej polovici týždňa budete vďaka priaznivému pracovnému prostrediu premýšľať nad svojím finančným ohodnotením a budete ho chcieť zlepšiť, ale toto obdobie na to nie je veľmi vhodné. Počkajte chvíľu, kým sa o tom so svojím nadriadeným budete rozprávať. Venujte sa viac súkromnému životu. V láske sa vám darí a energia, ktorú vzťahu venujete v tomto období, sa vám vráti.

BLÍŽENCI
Máte obrovské množstvo entuziazmu a chuti do práce. Darí sa vám a o to viac vás to motivuje k stále lepším a lepším pracovným výkonom. Jediné, čo vás trápi je niekto, kto vám neustále kladie polená pod nohy a kalí vám vašu radosť. Nanechajte sa znechutiť, zvládnete to. Podobne to máte aj v osobnom živote. Nenechajte sa premôcť vlastným pocitom, že niečo nie je v poriadku. Zapracujte na vzťahu a uvidíte, že všetko je iba váš pocit, ktorý sa nezakladá na pravde.

RAK
V práci sa vám tento týždeň darí a ste sami so sebou spokojní. Dávajte si však pozor v stredu a piatok. V tieto dva dni sa vám v pracovných záležitostiach oplatí byť opatrnejší, ako zvyčajne a všetko, čo budete robiť si radšej premyslite dvakrát. V láske je všetko v poriadku. Je síce pravda, že vás vo štvrtok čaká zopár nedorozumení a hádok, ale najneskôr počas víkendu sa všetko urovná a vďaka tomu budete pripravení na ďalší týždeň.

LEV
Toto je pre vás až príliš pokojný týždeň. Nudíte sa a je pravda, že vašej ohnivej povahe takýto pokoj veľmi nesedí. Využite to pre seba. Vzdelávajte sa, premýšľajte nad svojimi cieľmi, plánmi do budúcnosti a ujasnite si všetko, čo potrebujete. Venujte sa sebe. A osobnému životu. V tomto období z vás vyžaruje sexappeal a priťahujete pozornosť kamkoľvek prídete. Je iba na vás, či to aj využijete.

PANNA
Máte kopec entuziazmu a chuti do práce. A aj sa vám v nej darí. Je však pravda, že vám túto radosť znepríjemňujú neprajníci a snažia sa vám zabrániť vo vašej úspešnej práci, ale nedajte sa. Zvládnete to. V láske je takisto všetko v poriadku. Je síce pravda, že niekedy sa pristihnete pritom, že o svojom vzťahu pochybujete a máte pocit, žeby to malo byť inak, lepšie, ale skúste sa zamyslieť nad tým, či to nie je iba váš pocit. Realita môže byť naozaj iná, krajšia.

VÁHY
V práci dobre. Darí sa vám, ste spokojní, všetko funguje ako ste si naplánovali. V druhej polovici týždňa začnete pociťovať, aj vďaka skvelým výsledkom, že nie ste adekvátne finančne ohodnotení. S rozhovorom s nadriadeným počkajte. Teraz nato nie je práve najlepšie obdobie. V súkromnom živote ste spokojní, láska prekvitá, venujte sa jej kultivácii a v budúcnosti sa vám to iba vráti.

ŠKORPIÓN
Toto je váš náročný týždeň. Veľmi ťažký. Nedarí sa, nejde to a najväčším problémom sú financie. Nevzdávajte to, jedného dňa sa to zlomí. Oporu určite nájdete v kruhu svojich najbližších. Im by ste mohli teraz venovať viac času, určite to ocenia.

STRELEC
Je to také dvojsečné. V práci prekonávate naozaj veľké prekážky a čelíte obrovskému stresu. Ale všetka energia, ktorú do toho vložíte sa vám vráti a v práci a budovaní kariéry sa vám naozaj darí. V utorok a stredu vás čakajú dni plné lásky, vychutnajte si ich. Vďaka tomu určite lepšie prekonáte menšie nedorozumenia, ktoré prídu v piatok.

KOZOROŽEC
Darí sa vám priam neuveriteľne. Načo siahnete, to ide skoro samo. Ste so sebou veľmi spokojní, práca vás baví a úspechy vás poháňajú vpred. Skvelý pracovný týždeň, v ktorom sa nemôžete sťažovať ani na lásku a súkromný život. Dobrú náladu z práce si nosíte domov, čo výrazným spôsobom prispieva ku skvelým vzťahom.

VODNÁR
Máte veľmi veľa práce, ale neprekáža vám to, pretože vás veľmi baví a napĺňa. Svedčia o tom aj vaše výsledky. Je pravda, že aj napriek týmto úspechom nie ste veľmi spokojní s financiami, ale všetko príde. Venujte sa láske, v stredu skúste príjemný večer a obetujte čas jeden druhému. Vráti sa vám to v piatok, kedy vám hrozia nedorozumenia, ktoré potom ľahšie prekonáte.

RYBY
Je to nepríjemný pracovný týždeň. Máte veľa skvelých nápadov, podnetov a ideí. Bohužiaľ nie je čas, aby ste ich predniesli kompetentným. Skúste sa im ešte chvíľu venovať a vyšperkovať ich. Ak sa čas nájde, budete pripravení. A práve pripraveným patrí svet. Pozor na vzťahy. V utorok vám hrozí ostrá výmena názorov. Láska však všetko vyrieši a do štvrtka to aj vďaka vašej tolerancii a pochopeniu dáte všetko pekne do poriadku.

funradio.sk

Nov 14, 06:26

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio