zdroj foto:

Horoskop na 15. - 21. august 2016

monika.casova
Aug 15, 06:25

Zdroj: infospravy.sk
18.8. o 11.29 hod. Bude SPLN v znamení VODNÁRA. je to 11 astrologický dom dom splnených túžob a prianí ,ale aj protekcií.

Baran - tento týždeň budete na pracovisku napätí ako struna, preto by ste mali mať o to viac pod kontrolou vaše emócie, aby ste pri rokovaniach s obchodnými partnermi nejednali zbrklo, alebo impulzívne. Mohli by ste tak pokaziť veľa vecí. Do toho všetkého sa ešte aj doma nedokážete vyhnúť prudkým hádkam s vašimi partnermi. Našťastie sa vám už vo štvrtok všetko darí dať do poriadku, vysvetlíte si všetko a udobríte sa.

Býk - v prvej polovici tohoto pracovného týždňa ste bez nálady a vy ani neviete prečo. Ale to vám nebude prekážkou v tom aby ste dosahovali iba výborné výsledky, ktoré budú náležite ocenené slušnou finančnou odmenou. V partnerskom spolužití očakávajte v utorok a v stredu menšie nedorozumenia, ale počas víkendu, hlavne v nedeľu si všetko spoločne s vašimi polovičkami vynahradíte.

Blíženci - ste znamenie, ktoré dokáže pracovať na viacerých projektoch naraz a na každom zo stopercentnou úspešnosťou, preto sa vám občas stáva, že máte pocit, že máte málo práce a nič neprodukujete. Takto sa budete cítiť v tieto dni, ale to sú len vaše pocity. Realita je iná. Máte výborné výsledky a aj finančne ste na tom viac ako uspokojivo. V súkromí z vás vyžaruje silný sexepeal a charizma, takže máte pred sebou veľmi príjemné a vzrušujúce zážitky. Ale nezabúdajte, že všetko z mierou. Neprežeňte to, aby ste niečo nemuseli ľutovať.

Rak - v utorok vás v zamestnaní čaká nesmierne náročný, ťažký a stresujúci deň, preto v tomto čas radšej spomaľte, aby ste sa nedopustili nejakej fatálnej chyby. Naopak vo štvrtok by ste mali všetky vaše schopnosti a talent využiť maximálne ako dokážete, pretože sa vám bude dariť všetko na čo len siahnete. V partnerskom a rodinnom spolužití je možné, že v utorok a v stredu sa budete trochu naťahovať o tom, kto má pravdu, ale inak máte pred sebou príjemné a pokojné dni.

Lev - máte pred sebou ďalší pracovne nesmierne úspešný týždeň, plný priaznivých zmien. ktoré vám prinášajú aj super finančné zisky. Tieto príjemné veci sa týkajú aj vás, ktorý pracujete v súkromnom sektore. Podobne sa vám bude dariť aj v osobnom živote, či v partnerskom a rodinnom spolužití. Síce v utorok a v stredu sa trochu zamračí nad vašimi hlavami, ale ako sa rýchlo zamračí, tak sa aj rýchlo vyjasní.

Panna - ste najpracovitejšie znamenie celého zverokruhu a preto môžete mať občas pocit, že nie ste náležite v tejto oblasti využití. Tento pocit máte práve počas týchto dní, ale to je len váš subjektívny uhol pohľadu. Reálne máte výborné výsledky, ktoré vám produkujú aj dobré zisky. V osobnom živote z vás vyžaruje charizma a aj veľký dávka sexepealu, takže ani v tejto oblasti vášho života sa v tomto týždni nebudete nudiť.

Váhy - od pondelka až do stredy vám bude chýbať dobrá nálada, čo ani vy sami sebe nebudete vedieť vysvetliť prečo, lebo v zamestnaní sa vám darí veľmi dobre a ani z finančného hľadiska sa nemáte na čo sťažovať. V utorok a v stredu medzi vami a vašimi partnermi očakávajte menšie nedorozumenia a nepríjemné výmeny názorov, ale všetko sa vám podarí dať do poriadku počas víkendu. Zvlášť v nedeľu si ,,to,, spoločne budete doslova užívať.

Škorpión - tento pracovný týždeň nebude síce tak úspešný, ako ten predošlý, ale ani teraz sa nebudete mať dôvod na niečo sťažovať, pretože sa vám darí vo všetkom čo robíte. Akurát by ste prijali aj viac roboty ako máte. Počas týchto dní budete v oblasti lásky a citov prežívať doslova nirvánu či už ste v dlhodobých vzťahoch, alebo len v ich úplnom začiatku. Prežívate tieto úžasné chvíle každou bunkou vášho tela.

Strelec - je pravdepodobné, že s v priebehu týchto dní nebudete na pracovisku cítiť dobre a komfortne. Dosť možné, že to je príčina vášho zhoršeného zdravotného stavu, ale napriek tejto nepríjemnosti sa vám darí úspešne zvládať všetky vaše povinnosti. Zverte sa do rúk vašich partnerov, ktorí sa už v pondelok postarajú o to, aby ste nerušene mohli odpočívať a relaxovať. A počúvajte ich rady, lebo ak nie, v piatok sa nevyhnete ich hnevu. Cez víkend už budete úplne v poriadku.

Kozorožec - po malej chvíľke pokoja sa v tomto týždni opäť budete musieť v zamestnaní potýkať z nepríjemnosťami a problémami, ale tentokrát ste na všetko pripravení, takže ich všetky úspešne zvládnete, alebo odstránite. A ani v oblasti lásky to nemáte dva krát ružové. Veľmi sa trápite, pretože máte pocit , že vaši partneri k vám nie sú úprimní. Snažte sa zachovať si vnútorný pokoj, Všetko zlé raz pominie.

Vodnár - máte pred sebou jeden z ďalších pracovne vydarených a úspešných týždňov, kedy každú vec do ktorej sa pustíte dokážete premeniť na zlato. Rovnako tak, sa bude dariť aj vám, ktorí podnikáte. Vo vašom osobnom živote sa nebude diať nič čo by vám malo nejako významne pokaziť náladu, alebo vás nejako inak negatívne prekvapiť, či zaskočiť. V pondelok menšia hádka s partnerom a cez víkend veľa spoločnej romantiky.

Ryby - ste nesvoji, nervózni, bez nálady a máte na to oprávnené dôvody. Vo vašom zamestnaní sa totiž už istý čas necítite spokojní, pretože vás vaši nadriadení nevedia adekvátne oceniť za vaše dosahované výsledky. Ešte že v osobnom živote to máte úplne obrátene ako v práci. Vaši partneri vás zahŕňajú svojou pozornosťou, nehou a túžbou. No je tu možnosť, že si to všetko ani neuvedomujete, alebo nedokážete vychutnať, pretože máte hlavu plnú negatívnych myšlienok.Zdroj: funradio.sk

mc

Aug 15, 06:25

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio