zdroj foto:

Horoskop na 17. - 23. október 2016

monika.casova
Oct 17, 06:18

Baran - v zamestnaní vás okrem pondelka, kedy by ste nemali podpisovať žiadne dôležité dohody, alebo iné dokumenty, čaká pokojný a pohodový týždeň čo určite radi privítate, zvlášť po tom, čo máte za sebou dosť náročné obdobie. V osobnom živote máte pred sebou príjemné a vzrušujúce dni, pretože z vás vyžaruje silná charizma, ktorá bude priťahovať opačné pohlavie, takže flirtov a milostných dobrodružstiev si užijete viac ako dosť.

Býk - v priebehu týchto dní si budete môcť na pracovisku užiť pokojnú a pohodovú atmosféru, ktorá vám dovolí poľaviť vo vašom nasadení, tak že si všetky vaše povinnosti budete môcť plniť bez pocitu tlaku, alebo nejakej inej stresujúcej situácie. Ak máte partnerov, tak sa pripravte, že v utorok a v stredu budete musieť čeliť menším, nepríjemným slovným výmenám ale víkend a zvlášť nedeľa vám vynahradí všetko v podobe silných citov a prejavov vzájomnej lásky.

Blíženci - na vašom pracovisku sa v pondelok a v utorok budete trápiť a budete nervózni, pretože vám nič nepôjde tak, ako chcete. Od stredy sa situácia trochu zlepší, ale nie až tak, aby vás to uspokojilo a upokojilo. V osobnom živote využite stredu a štvrtok na romantické prejavy vašej náklonnosti k vašim partnerom napríklad aj formou SMS. Múza vás podporí. V sobotu pozor na nedorozumenia, ktorých dôvodom bude vaše a partnerové príbuzenstvo.

Rak - od pondelka do štvrtku sa vám v zamestnaní darí ako kariérne, tak aj finančne. No cez všetky tieto úspechy sa v piatok sa budete cítiť neopoctatnene v strese. Snažte sa byť pokojní, nie je dôvod, aby ste sa cítili pre niečo nepríjemne. V súkromí môžete mať s príbuznými počas utorka určité nedorozumenia, ale tie dokážete zvládnuť. Naopak, cez víkend je máte pred sebou veľa lásky a vášne.

Lev - V priebehu týchto dní sa budú vo vašej práci diať určité zmeny a tie nebudú na vás pôsobiť práve upokojujúco. Ale vaše obavy sú zbytočné, Nič s toho čo sa tých zmien týka nijako negatívne neovplyvní, ani neohrozí vašu kariéru. V osobnom živote by ste si mohli počas štvrtku užiť veľa lásky v spoločnosti vašich partnerov, ale je pravdepodobné, že nič s toho sa nestane. Naopak, cez víkend sa nevyhnete dosť ostrým hádkam medzi vami.

Panna - v pondelok a v utorok sa budete na pracovisku stresovať a znervózňovať, pretože nič s toho, čo ste si naplánovali vám nebude vychádzať tak, ako ste chceli. Aj keď sa od stredy tento stav o niečo zlepší, nebude dostačujúci na to, aby ste dokázali robotu odovzdať do stanoveného termínu. V súkromí v priebehu stredy a štvrtku budete mať potrebu prejaviť vaše city inak ako klasicky. Tak to skúste napríklad sms správou. Možno sa vám aj takto podarí zabrániť hádkam v sobotu, kvôli príbuzenstvu.

Váhy - v zamestnaní vás v tomto týždni nečaká nič, čo by dokázalo pokaziť pohodu a pokoj, ktorá v ňom prevláda. Môžete sa tak vašim povinnostiam venovať tempom, ktoré vám vyhovuje a to sa vám páči. V partnerskom spolužití sa v utorok a v stredu nedokážete vyhnúť menším nedorozumeniam, ale počas víkendu a hlavne v nedeľu si s polovičkami užijete veľmi romantické, ale aj vášnivé udobrovanie.

Škorpión - tak ako celý minulý týždeň, tak ešte aj v priebehu tohoto pondelka a utorka sa budete v zamestnaní musieť zaoberať kopou problémov a prekážkami, ako aj pocitom, že vám nikto okolo vás nerozumie. Po zvyšok týždňa sa situácia o niečo zlepší. V osobnom živote z vás počas týchto dní vyžaruje silný sexepeal. Chcete sa zabaviť, chcete flirtovať, chcete mať milostné dobrodružstvá, Ak áno, máte to mať.

Strelec - taktiež aj vaše znamenie sa môže tešiť s pokojného a pohodového pracovného týždňa a ako čerešnička na torte bude pre vás zistenie, že vo vašich spolupracovníkoch máte aj priateľov a aj vo vašom súkromí to máte rovnaké. V partnerskom spolužití si v stredu ako oživenie vzťahu píšte milé, romantické ale aj vášnivé SMS. V piatok hrozia síce menšie výmeny názorov, ale nedeľa je dňom, počas ktorého sa budete spoločne iba udobrovať a udobrovať.

Kozorožec - očakávajte náročný pracovný týždeň, pretože máte dosť nedoriešených restov z minulosti, ktoré treba dať do poriadku. Preto sa nestresujte, ale postupne riešte jednu úlohu za druhou. V osobnom živote ako aj v partnerskom a rodinnom spolužití máte našťastie pokoj a príjemnú atmosféru okolo vás a nedeľa vám otvára všetky možnosti, ktoré sa týkajú lásky.

Vodnár - počas týchto dní budete doslova zavalený prácou, ktorú nebudete stíhať a k tomu všetkému sa neviete zbaviť pocitu, že vaši nadriadení, alebo spoločníci nie sú spokojní z vašimi doterajšími výkonmi a výsledkami a to vám tiež nepridáva na pohode. Ale sú to len vaše subjektívne pocity, v reále je to ok. V súkromí a aj v partnerskom spolužití to máte okrem soboty, kedy sa zbytočne pohádate kvôli prízbuzenstvu veľmi dobré.

Ryby - napriek tomu , že sa na pracovisku veľmi snažíte, nedarí sa vám a nedarí sa vám ani v kariére. Vy čo podnikáte, dávajte si pozor a buďte trpezliví hlavne pri obchodných rokovaniach a podpisovaní dohôd. V súkromí máte v pondelok prekrásny deň na lásku, v stredu dávajte pozor na ostré výmeny názorov. Ak sa im nedokážete vyhnúť, nerobte si ťažkú hlavu, v piatok ich spoločne zmažete veľmi vášnivým udobrovaním.

Zdroj: funradio.sk

mc

Oct 17, 06:18

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio