zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 19. - 25. december 2016

monika.casova
Dec 19, 06:29

Baran - v tomto pracovnom týždni sa vám naozaj darí. Vaši nadriadení či vaši spoločníci v podnikanú sú s vaším výsledkami nadmieru spokojní. Napriek tomu že máte naozaj veľa roboty, viete si nájsť čas s vašimi spolupracovníkmi prichystať všetko na oslavu Vianoc aj u vás v zamestnaní. Vo vašom osobnom živote nieje dôvod na žiadne nepríjemné pocity. Dokonca počas piatku, si hlavne večer užijete veľa prejavov lásky a citov s vašimi partnermi. Najkrajšie sviatky roka prežijete trochu hekticky, ale v konečnom súčte budú príjemné, šťastné a veselé.

Býk - očakávajte síce hektický pracovný týždeň, ale v tom pozitívnom slova zmysle. Vaši zamestnávatelia vás oboznámia s veľkým množstvom zmien, no všetky budú pre vás výhodné a dobré. Teší vás aj to, že kariérne napredujete a ani na financie sa nemôžete sťažovať. Napriek vašej pracovnej vyťaženosti sa vám vo vašom súkromí darí nachádzať dostatok času nato, aby ste vašim partnerom pomohli v prípravách na Vianoce. A oni si to náležite vážia. Samotné oslavy týchto najúžasnejších sviatkov budú pre vás, ako aj pre vašu celú rodinu očarujúce.

Blíženci - v pondelok a v utorok sa v zamestnaní trápite. Čo vás najviac mrzí, je nedostatok financií. Chýbajú vám na darčeky. Ale našťastie od stredy do piatku vám pracovne vychádza všetko, a to sa na vašu radosť odzrkadlí aj vo vašej peňaženke, takže všetky vaše predstavy, čo komu darovať pod stromček poriešite k vašej spokojnosti. V osobnom živote naopak v pondelok a v utorok prežívate príjemné chvíle v spoločnosti vašich polovičiek, ale vo štvrtok sa asi nevyhnete menším hádkam medzi vami. No už cez sviatky je všetko medzi vami opäť ok. Vianoce sú síce o niečo skromnejšie, ale o to krajšie a veselšie.

Rak - máte veľmi veľa práce v tento vianočný týždeň. Ale ako tak sa vám darí stíhať všetky vaše povinnosti do tej miery, že ich výsledky sú pre vašich nadriadených dobré a sú s nimi aj spokojní. Dokonca vám, ako aj vašim spolupracovníkom pripravili menšiu oslavu, ako prejav ich vďaky za celý rok vašej spoločnej dobrej a poctivej roboty. V súkromí je všetko fajn. Sem tam sa medzi sebou máličko poškriepite, ale to je v úplnom poriadku, pretože každý z členov vašej rodiny chce niečím prispieť k oslavám týchto nádherných sviatkov a nie vždy sa dokážete zhodnúť. No celkový výsledok vašich snáh sú pekné, príjemné a dokonale pripravené Vianoce.

Lev - pracovne sa vám v priebehu týchto dní darí úžasne. Síce trochu nestíhate, ale vás tento mierny chaos nesmierne baví. Potešení budete hlavne vy čo pracujete v súkromnom sektore. Tiež máte roboty nad hlavu, ale vám to nevadí, pretože vidíte na vašich finančných ziskoch, že všetka tá námaha vám prináša očakávané ,,ovocie,,. Vo vašom rodinnom spolužití sa nejaký ten mráčik vyskytne, ale podarí sa vám ho včas zažehnať, takže vám nič nebude brániť vtom, aby ste si s vašimi najbližšími užili bohaté, žiariace Vianočné sviatky.

Panna - počas prvých dvoch dní tohoto pracovného týždňa sa v zamestnaní trápite. Najviac vás mrzí, že nemáte dostatok finančných prostriedkov na nákup darčekov, ktoré máte vybrané pre vašu rodinu. No už od stredy do piatku vám v zamestnaní vychádza všetko a to sa samozrejme pozitívne odzrkadlí aj vo vašej peňaženke, takže všetky vaše plány, čo komu darovať pod stromček vyriešite. V súkromnom živote vám v pondelok a v utorok vesmír dopraje príjemné chvíle v spoločnosti vašich polovičiek, ale vo štvrtok sa asi nevyhnete menším hádkam medzi vami. Ale už cez sviatky je všetko medzi vami opäť ok. Vianoce sú síce o niečo skromnejšie, ale o to krajšie a veselšie.

Váhy - toto bude pre vás ozaj hektický pracovný týždeň, ale našťastie v tom pozitívnom slova zmysle. Vaši nadriadení vám oznámia,že chystajú veľké množstvo zmien, no tie budú pre vás veľmi dobré. Teší vás aj to, že sa vám darí vo vašej kariére napredovať a ani finančne sa nebudete mať dôvod sťažovať. Napriek vašej vyťaženosti sa vám vo vašom osobnom živote darí nachádzať dostatok času na to,aby ste vašim partnerom pomohli v prípravách na Vianoce. A oni to náležite ocenia. Samotné oslavy týchto najúžasnejších sviatkov budú pre vás ako aj pre vašu celú rodinu očarujúce.

Škorpión - máte pred sebou ďalší náročný pracovný týždeň. Napriek všetkým vašim snahám robiť najlepšie, ako dokážete vám nič nevychádza. Psychicky to veľmi zle to znášate. Snažte sa upokojiť a netlačte na ,,pílu,, mohlo by to dopadnúť ešte horšie, ako to do teraz je. Je preto pochopiteľné, že sa už tešíte na Vianoce, na oddych. Ale cez to všetko robíte maximum pre to, aby vaša rodinka mala krásne sviatky a to je zo strany vašej rodiny nesmierne cenené. Môžete si byť istí, že vám to vrátia tým, že v ich kruhu si užijete veľa lásky a radosti.

Strelec - bohužiaľ musíte robiť do posledného pracovného dňa tohoto týždňa. K tomu všetkému s vašimi výsledkami, ale ani sami zo sebou spokojní. Ale to je iba váš subjektívny pocit. V realite je to úplne iné. Nemali by ste byť na seba až tak prísni. Nie je na to dôvod. Čo vás ctí je to, že napriek vašim zmiešaným pocitom zo zamestnania nezabúdate aj na nákupy darčekov, a dokonca aj doma pomáhať napríklad tým, že vašim partnerom asistujete pri pečení vianočného pečiva. V oblasti lásky ste spokojní. Ľúbite sa navzájom a to platí aj o sviatkoch, ktoré sú plné citov, spolupatričnosti a harmónie.

Kozorožec - aj vy ste v tomto týždni na vašom pracovisku vyťažení. Nevadí vám to, pretože vám robota ide od ruky a to má pozitívny dopad nie len na vaše financie, ale aj na vašu kariéru. No nemali by ste sa dať tým čo robíte úplne pohltiť, aj keď vás baví vaše povolanie. Nezabúdajte, žeby bolo dobré nájsť si dostatok času aj na posledné predvianočné nákupy a nenechávať si ich až na úplne poslednú chvíľu. V súkromnom živote máte pohodu a tá vám pomáha pre celú vašu rodinu vykúzliť vianočné čaro zo všetkým čo k nemu patrí.

Vodnár - v tieto dni to máte v práci také všelijaké. Raz vám ide robota od ruky, potom zase menej. No v každom prípade sa vám nedá uprieť to, že sa maximálne snažíte a snažíte sa aj potešiť vašich kolegov tým, že im navodzujete na pracovisku sviatočnú atmosféru. V láske vám doslova ruže kvitnú. Milujete a ste milovaní. Láska vo vás vám dáva nesmiernu silu, chuť a odhodlanie vyčariť všetkým vašim blízkym vianočnú náladu. A darí sa vám to. Cítite sa naplnení citmi, pokojom a harmóniou. Užite si to.

Ryby - tento predsviatočný týždeň robíte na viac ako sto percent. Bohužiaľ, vaši nadriadení to nie vždy dokážu aj náležite oceniť, ale vás to netrápi, pretože ste už vianočne naladení a o túto náladu sa delíte aj s vašimi spolupracovníkmi. Doma dokončujete posledné upratovanie, varíte a pečiete, aby boli Vianoce prekrásne. A aj budú priam dokonalé. V partnerstve vám všetko klape, a to sa odzrkadlí aj pri sviatočnej večeri ako aj pri vianočnom stromčeku pri rozdávaní darčekov. Proste ste šťastní a zaslúžene.

funradio.sk

Dec 19, 06:29

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio