zdroj foto:

Horoskop na 19. - 25. september 2016

monika.casova
Sep 19, 06:36

Baran - v tomto týždni sa vám pracovne konečne po dlhšom čase darí byť úspešní vo všetkom čo robíte. Prichádzajú k vám priaznivé zmeny, očakávajte nové pracovné ponuky. Zvlášť vy čo podnikáte, môžete očakávať veľmi dobré finančné zisky. Vy čo ste zamestnaní, pozor na nedorozumenia z vašimi nadriadenými. V súkromí je pred vami krásnych celých sedem dní naplnených láskou či už ste v stálych, alebo len v začínajúcich vzťahoch.

Býk - na vašom pracovisku sa počas týchto dní dejú nie príliš príjemné zmeny, ale vás sa to nebude nijako dotýkať, pretože sa cítite v pohode a plný energie, čo vám pomáha pokračovať vo výborných pracovných výkonoch, ktoré zavŕšite aj rovnakými výsledkami. V partnerskom spolužití to budete mať v tomto týždni ako na hojdačke. V pondelok hádky, v piatok veľa lásky a v nedeľu opäť hádky. Snažte sa im predísť.

Blíženci - na to, aby ste v priebehu týchto dní mohli vôbec pracovať v pokoji a pokračovať vo vašej kariére, budete musieť vynaložiť hlavne veľa psychických síl a celkového úsilia, pretože vám vaši spolupracovníci zámerne budú robiť napriek. Snažte sa preto byť v pohode. Vo vašom osobnom živote bude v tomto týždni vaša charizma veľmi silná, takže vy nezadaní, môžete sa tešiť na veľa vzrušujúcej zábavy a vy čo ste v stálych vzťahoch, na novú iskru.

Rak - od pondelka do stredy sa vám v zamestnaní bude dariť mimoriadne dobre, preto sa snažte stihnúť všetko čo máte naplánované zo strany vašich nadriadených, pretože vo štvrtok a v piatok sa karta obráti a vy budete musieť riešiť len samé problémy a prekážky. Vaše partnerské spolužitie bude už v pondelok preverené, ako je silné. Čakajte nedorozumenia a silné hádky, ale už v piatok a po celý víkend sa to všetko medzi vami krásne urovná.

Lev - v zamestnaní by ste mali byť počas týchto dní opatrní čo komu poviete, pretože máte okolo seba dosť neprajníkov, ktorý len čakajú na niečo, čím by vám mohli uškodiť u vašich nadriadených. Nedajte sa tým znechutiť ani odradiť. V súkromí máte pred sebou príjemné dni, dokonca v utorok a v stredu budú ,,okorenené,, romantikou, ale je možné, že si to nebudete vedieť užiť, pretože máte plnú hlavu nepríjemností s práce.

Panna - máte pred sebou pracovne naozaj náročné dni, ktoré vás budú stáť hlavne veľa psychických síl, aby ste dokázali zvládať všetky vaše povinnosti a aby ste mohli aj naďalej úspešne pokračovať vo vašej kariére. Príčinou toho všetkého sú vaši spolupracovníci, ktorí vám zámerne robia naprieky. Súkromne sa budete tešiť s veľkého záujmu opačného pohlavia, pretože okolo seba šírite silnú charizmu. Je len na vás ako to využijete.

Váhy - zmeny, ktoré sa vo vašom zamestnaní dejú nie sú pre vás moc príjemné, ale našťastie máte v sebe veľa pozitívnej energie a chuť do práce a to vám pomáha aj cez tieto nepríjemnosti pokračovať v dobrých výkonoch, ktoré ukončíte aj dobrými výsledkami. V citovej oblasti sa budete cítiť ako na húsenkovej dráhe. V pondelok hádky, v piatok plno citov a lásky a v nedeľu opäť nepríjemné výmeny názorov.

Škorpión - aj v priebehu týchto dní sa vám opäť darí pracovne, v kariére, v podnikaní, môžete uzatvárať zmluvy, zobrať si úver, zmeniť, alebo len začať hľadať nové, lepšie pracovné pôsobisko. V osobnom živote z vás vyžaruje niečo veľmi príjemné, čo neunikne pozornosti vášmu okoliu. Preto pozor hlavne vy zadaní, pretože neodoláte flirtom, ktoré by mohli skončiť aj vašou neverou, ktorá by ale bola odhalená.

Strelec - je pred vami naozaj veľmi kľudný pracovný týždeň, kedy si budete môcť dovoliť poľaviť vo vašom nasadení, ale vy by ste ho mali využiť na niečo, v čom by ste sa mohli zdokonaliť, alebo ponúknuť vašu pomoc niektorému z vašich kolegov. V osobnom živote, vám bude počas stredy vesmír naklonený vo všetkom čo sa týka lásky, tak to využite. V piatok pozor na hádky. Víkend prežijete v príjemnej atmosfére.

Kozorožec - bohužial aj tento pracovný týždeň bude pre vás nepríjemný. Trápite sa s každou vašou úlohou, ktorú máte za povinnosť vykonať. Ste s toho už naozaj unavení a znechutení a k tomu všetkému sa nebudete ani zdravotne cítiť dobre. Vydržte, nič iné vám aj tak neostáva. Ešteže doma máte všetko v poriadku a aj celá vaša rodina sa vás snaží povzbudzovať a podporuje vás vo všetkom, ale vy to nevnímate.

Vodnár - počas týchto dní ste plní energie a elánu, vaša práca vás baví a robí vám radosť čo sa aj odzrkadľuje pozitívne na vašich dobrých výsledkoch, ale v tom najdôležitejšom bode, dobrom finančnom ohodnotení to ešte necítite. Buďte trpezliví aj to príde. V súkromnom živote sa v tomto týždni necítite príjemne. Musíte čeliť hádkam a sporom medzi vami a vašimi partnermi a to vás veľmi trápi.

Ryby - vo vašom zamestnaní sa v tomto týždni trápite a vás to už prestáva baviť. Najhoršie na tom všetkom je to, že nemáte vhodný čas ani na zmenu miesta, ani na začatie podnikania. Buďte ešte trochu trpezliví, po každej búrke sa opäť vyjasní. V súkromí sa do stredy nedeje nič mimoriadne, ale štvrtok a piatok bude pre vás šteklivý - láska, flirty, zálety.Zdroj: http://www.funradio.sk/

mc

Sep 19, 06:36

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio