zdroj foto:

Horoskop na 2.- 8. máj 2016

monika.casova
May 2, 07:08

Zdroj foto: infospravy.sk

6.5. o 21.32 hod. bude NOV v znamení BÝKA. je to druhý astrologický dom , dom peňazí. Ak vam chybaju poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - v priebehu tohoto celého pracovného týždňa sa nebudete cítiť v pohode. Budete hlavne depresívny a úplne bez nálady. Toto všetko bude mať bohužiaľ negatívny dopad ako na vaše pracovné výkony, tak ja na vaše výsledky. Snažte sa udržať si vnútorný pokoj a rovnováhu. Je to dôležité aj preto, lebo v súkromí budete mať tendencie vybíjať si vašu frustráciu na vašich partneroch, ktorý za nič nemôžu. Naopak , máte v nich maximálnu oporu a istotu vo všetkom, ale pre všetky tieto vaše negatívne pocity sa môže stať, že to nebudete schopný vidieť a oceniť.

Býk - aj v tomto týždni sa na vašom pracovisku budete cítiť príjemne a spokojný, pretože ešte stále sa veziete na vlne úspechov v každej aktivite, ktorá je spojená s vašou profesiou. Na to, aby ste dosiahli úspech nebudete musieť vynaložiť skoro žiadnu energiu. Proste to ide tak nejako samo od seba ani neviete ako. Aj v osobnom živote, či rodinnom a partnerskom spolužití sa nebudete mať na čo sťažovať. V priebehu týchto dní totiž vaše vzájomné vzťahy ovláda harmónia a vzájomná spolupatričnosť. Tak si to všetko pekne a postupne vychutnajte.

Blíženci - čo viac si môžete priať ako to, že na čo vo vašom zamestnaní siahnete sa vám darí meniť na úspech a finančné zisky. Uznanie za vaše dosahované výsledky vám otvorene prejavujú ako vaši spolupracovníci, tak aj nadriadený. váš postup na kariérnom rebríčku máte istý. Ak ste mali čo len najmenšie pochybnosti o úprimnosti vašich partnerov smerom k vašej osobe, tak v priebehu týchto dní si to budete môcť overiť bez toho, že by ste pre to niečo museli urobiť. Sami od seba vám dokážu, ako veľmi ste pre nich dôležitý a nenahraditeľný. Mali by ste urobiť to isté.

Rak - v pondelok sa na pracovisku snažte neriešiť žiadne dôležité záležitosti. Proste vám to nebude vychádzať. Ale už od utorka až do piatku sa situácia zmení vo váš prospech , takže aj to čo ste zameškali stíhate úspešne zvládnuť. V oblasti, ktorá je pre vaše znamenie nesmierne dôležitou súčasťou - rodina, sa môžete tešiť s krásnych a príjemných spoločných zážitkov, ktoré ešte viac utužia vaše vzájomné vzťahy. preto by bolo od vás milé, ak by ste vašich blízkych cez víkend prekvapili niečim, čo by ich potešilo. Napríklad im uvarte niečo čo majú radi.

Lev - minulý pracovný týždeň bol jednoznačne váš v každej oblasti vašich aktivít. A inak to nebude ani v tomto. môžete investovať vaše financie, môžete uzatvárať dôležité obchodné dohody, môžete začať riešiť vážne pracovné úlohy. Všetko vám prináša úspech a uznanie, takže môžete rátať s tým, že aj polepšíte aj v rámci vašej doterajšej pozície,ktorú zastávate. V oblasti citov a lásky vás budú hviezdy podporovať v pondelok, v piatok a počas celého víkendu bez ohľadu na to, či ste v stabilných vzťahoch, alebo začínajúcich. Aj vy nezadaný máte v tieto dni šancu spoznať niekoho,do koho sa zamilujete.

Panna - aj v priebehu týchto dní budete doslova na samom vrchole blaha, pretože tak ako v minulom, tak aj v tomto týždni budete vo vašom zamestnaní neprekonateľný a nedostihnuteľný. Budete totiž dosahovať najlepšie pracovné výsledky zo všetkých vašich spolupracovníkov. V partnerskom spolužití je možné, že ste mali o vašich polovičkách určité pochybnosti, ale počas tohoto týždňa sa presvedčíte, že neboli na mieste. Naopak, bez toho, aby ste ich o niečo požiadali vás presvedčia o ich absolútnej oddanosti a úprimnej láske k vám. preto by bolo aj od vás správne, ak by ste to isté urobili aj vy.

Váhy - v zamestnaní patríte k lídrom. Vaše pracovné povinnosti, ktoré vám vaši nadriadený na tieto dni naplánovali si plníte na viac ako sto percent, bez toho, že by ste sa museli nejako zvlášť snažiť čím si zároveň vašu pozíciu nie že len posilňujete, ale môžete očakávať postup na kariérnom rebríčku. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote ste na vrchole blaha, pretože vaše vzťahy či už s partnermi, alebo ďalšími rodinnými príslušníkmi si v tomto týždni upevňujete. Naplánujte si preto na tento víkend spoločné aktivity. Určite nikto nebude proti.

Škorpión - konečne po ozaj dlhom čase sa aj vašemu znameniu otočila karta a vy si budete môcť v priebehu tohoto týždňa vynahradiť na pracovisku všetko to, čo ste museli odkladať, pretože okolo vás boli iné situácie, prekážky a problémy, ktoré vás brzdili. pripravte sa iba na úspech, uznanie a samozrejme aj na pokračovanie v dobrých finančných ziskoch. V súkromí bude počas týchto dní pokoj, iba vo štvrtok v oblasti partnerského spolužitia budete musieť čeliť menším vzájomným nedorozumeniam, ale už v piatok si to spoločne vynahradíte. V tento deň to bude medzi vami ,,iskriť,, ale príjemne a vášnivo.

Strelec - ak patríte k tím, čo sa snažíte v zamestnaní dosiahnuť kariérny postup, tak potom sa v tomto týždni snažte. Máte ho na dosah. Taktiež aj vy čo podnikáte sa môžete tešiť. Bude sa vám dariť uzatvárať pre vás veľmi výhodne obchodné dohody a zmluvy, ktoré vám zaručujú vynikajúce finančné zisky. V partnerskom spolužití pozor hne´d v pondelok na menšie hádky, ale od piatku a v priebehu celého víkendu si budete užívať veľa romantiky a lásky. Vy nezadaný, ak budete chcieť , tento stav môžete zmeniť.

Kozorožec - máte pred sebou pracovne ďalší ťažký týždeň. nie ste totiž schopný sa sústrediť na vaše povinnosti a k tomu všetkému sa cítite unavený. Žeby jarná únava? A aby toho nebolo málo, tak aj z finančného hľadiska to nebude nič moc. Budú vám chýbať peniaze. V osobnom živote sa v pondelok nevyhnete výmenám názorov medzi vami a vašimi rodinnými príslušníkmi. Zostávajúce dni už budú fajn a pokojné. nadchádzajúci víkend si rezervujte pre seba. Doprajte si dostatok odpočinku pri niečom, čo vám robí radosť.

Vodnár - na pracovisku počas týchto dní očakávajte zmeny, ktoré nebudú pre vás dva krát príjemné. K tomu všetkému sa pridajú stres a celková nervozita, ktoré sa odzrkadľujú aj na vašich výkonoch a výsledkoch. Našťastie sa vo vašom osobnom živote nebudete musieť zaoberať ničím nepríjemným. Vaša celá rodina sa vám dokonca snaží medzi sebou vytvoriť pre vás príjemnú atmosféru, v ktorej by ste si mohli odpočinúť, ale nebude sa vám to dariť, pretože nebudete schopný prestať myslieť na všetky tie pracovné starosti, ktoré nastali.

Ryby - ani vo vašom prípade sa nebudete môcť cítiť príjemne pokiaľ ide o vaše pracovné záležitosti. S každou, teda aj s tou najľahšou úlohou sa natrápite kým ju dokážete vyriešiť. Nesnažte sa preto za každú cenu prepínať vaše sily. išli by ste iba hlavou proti múru a bolo by to ešte horšie. Zamerajte vašu energiu a pozornosť na vašich partnerov, ktorí sa vám snažia pomáhať a podporujú vás vo všetkom. Mali by ste sa mi za ich ochotu nejako revanšovať a na to môžete využiť nadchádzajúci víkend.

Zdroj: funradio.sk

mc

May 2, 07:08

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio