zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 21. - 27. november 2016

monika.casova
Nov 21, 06:25

BARAN
Po pracovnej stránke vás teraz čaká super týždeň, milí Barani. Všetko, čo chytíte do rúk, aj úspešne dokončíte. Navyše sa to prejaví aj na vašej finančnej situácii – bude výborná. Dôvod sťažovať sa nebudete mať ani v súkromí, v rodine a láske. Všade zavládne spokojnosť, radosť, a to predovšetkým vo štvrtok a piatok.

BÝK
Žiaľ, v pracovných záležitostiach vám tento týždeň ruže nepokvitnú. Ak máte vybaviť niečo súrne a dôležité, snažte sa to stihnúť urobiť v pondelok a utorok, keď sa vám ešte bude dariť ako-tak. Potom však do konca týždňa radšej odložte všetko, čo odložiť môžete. Naopak, v láske celkom fajn, čakajú vás príjemné chvíle. Pozor si však dajte v piatok, kedy vás môžu vytočiť nepríjemné hádky.

BLÍŽENCI
Tešte sa na veľa príjemných zmien, práca vám totiž bude v nadchádzajúcich dňoch riadne odsýpať. Pre Vianocami sa vám iste zídu aj zaslúžené financie. Finančne sa vám bude dariť aj v prípade, ak ste podnikateľmi. Veľmi pravdepodobné je, že podpíšete perspektívne dohody s novými klientmi. V láske sa trocha pohojdáte! Raz budete hore, potom zasa dolu. V utorok sa zrejme nevyhnete hádke, ale nezúfajte, v piatok príde láskyplné udobrenie.

RAK
Konečne bude celý váš nadchádzajúci pracovný týždeň perfektný! Práca vám pôjde skvele od ruky, zapracujete na svojej kariére a pocítite príjemný prílev peňazí. Prognóza platí pre všetky povolania, aj pre podnikateľov. Radosť prežijete aj v oblasti lásky. Najmä v utorok jej budete mať, čo vaše srdce ráči. Len na sklonku týždňa – v piatok – sú na obzore nepríjemné hádky. Predíďte im.

LEV
Do stredy vám budú hviezdy v pracovnej oblasti priať, skonštatujete, že sa vám naozaj darí. Lenže vo štvrtok a piatok sa situácia zmení, prepadne vás skleslosť a depresívna nálada. To sa samozrejme odzrkadlí aj na vašich pracovných výkonoch a ich výsledkoch. V láske to bude naopak. Pondelok začnete hádkami, v stredu si už budete vychutnávať lásku, a to vám vydrží aj na celý nasledujúci víkend.

PANNA
Práca vám tento týždeň pôjde výborne od ruky a pravdepodobne v nej zažijete mnoho príjemných zmien. Polepšíte si aj finančne. Sľubné chvíle čakajú aj na podnikateľov. Podarí sa vám uzavrieť nové dohody so zaujímavými klientmi, čo pozitívne ovplyvní aj vaše financie. V láske sa teraz budete cítiť striedavo, raz lepšie, inokedy horšie. V utorok sa asi pohádate s partnerom, ale v piatok sa tešte na sladké udobrovanie, lásku.

VÁHY
Momentálne sa v práci zrejme viac natrápite. Ak máte neodkladné úlohy a povinnosti, snažte sa postíhať ich hneď v pondelok a utorok, keď ešte máte nejakú šancu uspieť. Všetky ostatné záležitosti však radšej odložte, až do konca týždňa nič neriešte. V láske to také zlé nebude, naopak budete sa cítiť celkom fajn. Ostražití buďte v piatok, hviezdy naznačujú nepríjemné hádky.

ŠKORPIÓN
Tento týždeň budete pracovne nespokojní, roztržití a nervózni. To vám na pracovných výkonoch určite vôbec nepridá. Navyše sa budete cítiť aj nedocenení a zle ohodnotení, čo vás bude hnevať najmä teraz, keď máte isté finančné ťažkosti. Ešte že v súkromnom živote a láske bude všetko v poriadku! Vy si to však pod vplyvom pracovného rozladenia vôbec nedokážete uvedomiť.

STRELEC
Pripravte sa na to, že v nadchádzajúcom období bude na vašom pracovisku veľmi nepríjemné ovzdušie, neprajníci vám pripravujú nečakané podrazy. Bude to náročná situácia, ale ako-tak ju napokon ustojíte a zvládnete. Oveľa menej odhodlania a sily prejavíte v partnerstve. Momentálne vzájomné vzťahy zaškrípu, vôbec ich nezvládnete. Pravdepodobne vás čakajú hádky, rozchody a dokonca rozvody...

KOZOROŽEC
Prichádza týždeň, ktorý vám prinesie veľa perfektných pozitívnych pracovných zmien a zúročí vašu dlhodobú snahu a vytrvalosť. Očakávajte skvelé financie. Teraz môžete byť na seba naozaj právom hrdí. Len trocha pribrzdite svoju aktivitu, lebo tým, že priveľa pracujete, zanedbávate partnera a rodinu, čo môže v utorok vyústiť v hádky. Vo štvrtok si však užijete opäť radosť z lásky.

VODNÁR
V práci, kariére, podnikaní prichádzajú úžasné chvíle! Síce máte toho na pleciach veľmi veľa, lenže práve toto vás nadovšetko baví. Iba s financiami budete tento týždeň máličko nespokojní, mohlo by ich byť viac. V oblasti lásky sa naozaj nebudete mať na čo sťažovať. S partnerom si vynikajúco porozumiete a budete naozaj spokojní.

RYBY
Pracovné záležitosti si ustrážte predovšetkým v pondelok a piatok. Buďte v strehu a opatrní na všetko, do čoho sa pustíte. V strede týždňa si môžete trocha oddýchnuť, bude pomerne pokojný. V láske a vo vzťahoch bude pri vás do stredy stáť s prajnou rukou Venuša, planéta lásky. Ale aj zvyšok týždňa bude pekný a príjemný.


funradio.sk

Nov 21, 06:25

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio