zdroj foto:

Horoskop na 23. - 29. máj 2016

monika.casova
May 23, 07:05

Baran - v zamestnaní sa počas týchto dní ozaj snažíte ako najlepšie viete, ale vaši nadriadený ako by to nevideli a dokonca odmietali oceniť.Ste s toho všetkého nesvoji, pretože napriek vašemu úsiliu vám otvorene dávajú najavo svoju nespokojnosť z vašimi výsledkami a výkonmi. Skúste si zistiť, či za tým všetkým nieje niekto z vašich spolupracovníkov. Taktiež aj v osobnom živote sa nebudete mať dôvod moc tešiť. S partnermi sa počas celého týždňa budete dohadovať a vyjadrovať si vzájomnú nedôveru čo môže prerásť až do rozchodov. Preto pozor, nerobte unáhlené rozhodnutia.

Býk - tento týždeň budete na pracovisku nervózny a úplne rozhodený, pretože cítite, že sa okolo vás deje niečo nepríjemné. Čo to je,zistíte až na jeho úplnom konci. Pôjde o niektorých vašich spolupracovníkov, ktorý sa vám snažia už nejaký čas narúšať vaše snahy a úsilie pri realizácií vašich nových projektov a plánov. Ešteže vo vašom súkromí je všetko v úplnom poriadku. Zvlášť vo štvrtok a v piatok vám nebeská obloha bude prať vo všetkých vašich aktivitách do ktorých sa pustíte. Cez víkend by ste si mohli urobiť čas len pre seba. Nikto z rodiny vám to nebude mať za zlé.

Blíženci - máte pred sebou úžasný pracovný týždeň. Môžete sa pustiť aj do ozaj náročných projektov. Môžete si byť istý, že sa vám ich podarí úspešne zvládnuť. tešiť vás bude aj to,že vaše finančné investície vám prinášajú slušné zisky. Taktiež aj vy čo podnikáte, budete mať dôvody na radosť a spokojnosť. Veľmi podobné pocity budete mať aj v oblasti vášho osobného života možno až na nedeľu, kedy podľa všetkého budete s partnermi riešiť určité nezhody, ale aj tie sa vám nakoniec podarí spoločne zvládnuť.

Rak - v práci si to v priebehu týchto dní budete doslova užívať, pretože na čo siahnete sa vám darí. Vaša kariéra sa posúva smerom nahor a aj z finančného hľadiska sa nebudete mať na čo sťažovať. Pokiaľ máte re vašich nadriadených nejaké nové nápady, ktoré by ste im chceli predostrieť, tak teraz na to máte ideálne podmienky. V oblasti vašeho života, ktorá je pre vás nesmierne dôležitá a to je rodina prevláda pokoj a príjemná harmónia. V stredu vám hviezdy budú priať v láske, preto by bolo pekné, ak by ste vašim partnerom pripravili nejaké pekné, romantické prekvapenie.

Lev - od pondelka do stredy ste na pracovisku nervózny a celkovo sa nebudete cítiť vo svojej koži, no cez to všetko to ešte ako tak pôjde. Ale počas štvrtku a piatku by ste sa mali zamerať naozaj len na základné povinnosti a úlohy, pretože cez tieto dni nech by ste sa snažili akokoľvek, nič vám to nebude platné. Vaša rodina vám v týchto náročných dňoch bude poskytovať toľko pre vás potrebnú pohodu a pokoj, aby ste si mohli odpočinúť a relaxovať. Preto bude od vás milé, ak sa im cez víkend odvďačíte niečim,čo vašim blízkym urobí radosť. Ocenia to.

Panna - aj v tomto pracovnom týždni budete na výsosť spokojný, pretože nebudete mať žiadne prekážky ani problémy pri zvládaní všetkých vašich úloh. Môžete preto investovať vaše financie, môžete uzatvárať dôležité obchodné zmluvy. Taktiež aj vy čo podnikáte, budete mať dôvod na úplnú spokojnosť. Aj vo vašom osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití to je také isté. radosť, pohoda, harmónia možno okrem nedele, kedy sa asi nevyhnete menším nedorozumeniam, ale aj tie sa vám podarí dať do poriadku.

Váhy - v priebehu týchto dní ste v zamestnaní nervózny, podráždený a bez nálady a pri tom sa vám darí. Dôvody týchto vašich nepríjemných stavov pochopíte v piatok, kedy sa vám potvrdia vaše podozrenia, že niektorý z vašich kolegov sa snaží sabotovať vašu prácu, ako aj vaše nové projekty a plány. Našťastie máte vo vašej celej rodine ľudí, ktorý vám počas tohoto nemilého obdobia vytvárajú v ich strede atmosféru, ktorá vám pomáha relaxovať a naberať stratenú energiu. Preto by ste sa im nemali zabudnúť za ich podporu aj adekvátne revanšovať.

Škorpión - konečne po dlhom období aj vašemu znameniu tento pracovný týždeň prináša satisfakciu v podobe výborných pracovných výsledkov, ktoré sa adekvátne odzrkadlia aj na vašich finančných ziskoch. Najlepšie výsledky budete dosahovať vy, čo pracujete v súkromnom sektore, alebo sami podnikáte. Vy čo ste nezadaný a radi by ste to zmenili tak v stredu a v priebehu celého víkendu nezostávajte doma, ale vyberte sa niekam kde to žije. Tam spoznáte svoju novú lásku. Vy zadaný, môžete sa tešiť že cez tieto dni vám vaše vzťahy oživí nová iskra.

Strelec - pracovne sa vám v priebehu týchto dní naozaj darí, ale mrzí vás to, že medzi spolupracovníkmi máte niekoľko neprajníkov. Je len na vašom rozhodnutí, či sa týmito ľuďmi necháte znechutiť, alebo zameriate všetku vašu pozornosť na povinnosti, ktoré pred sebou máte. v osobnom živote sa počas tohoto týždňa budete cítiť komfortne. Aj u vás doma klape všetko tak ako má, takže si budete môcť cez víkend dovoliť venovať sa aj vašim osobným záujmom, alebo koníčkom. Alebo sa s priateľmi vyberte niekam do prírody pre trochu adrenalínu.

Kozorožec - opäť je pred vami ďalší pracovne nie príliš dobrý týždeň. Ste bez elánu, nálady a energie a k tomu všetkému vám vaši nadriadený otvorene dávajú najavo svoju nespokojnosť. A aby toho nebolo málo, tak ani z finančného hľadiska si nebudete môcť moc vyskakovať. Budú vám totiž chýbať. Aspoň že u vás doma je to všetko na poriadku. S partnermi máte medzi sebou korektné vzťahy a aj s ostatnými členmi vašej rodiny si počas týchto dní upevňujete vašu spolupatričnosť. Cez víkend by preto bolo dobré, ak by ste si naplánovali niečo, čo by ste spoločne absolvovali.

Vodnár - na pracovisku vás v tomto týždni nečakajú žiadne mimoriadne povinnosti, ale vám to paradoxne nevyhovuje. Máte chuť byť v plnom nasadení, aby ste mohli byť akčný lebo ste vzdušné znamenie , ale víchor. Berte to, že si budete môcť dovoliť poľaviť vo vašom nasadení pozitívne.ostane vám viac energie na aktivity vo vašom osobnom živote. V tejto oblasti vašeho života to totiž budete mať dosť turbulentné. V pondelok bude naplnený láskou a citmi, štvrtok zase zbytočnými hádkami a v priebehu víkendu vás čaká nejaká rodinná udalosť.

Ryby - máte plno nových a dobrých nápadov a plánov, ktoré by ste radi uviedli do praxe, ale bude lepšie, ak si ich ešte nejaký čas necháte len pre seba, pretože v priebehu týchto dní by sa u vašich nadriadených nestretli s pochopením a podporou. Buďte trpezlivý, oplatí sa vám to. V súkromí si budete hlavne v stredu a v nedeľu plnými dúškami užívať veľa prejavov lásky, ktorá je pre váš život nesmierne dôležitá. ale aj ostatné dni budú príjemné, pokojné a naplnené harmóniou.

Zdroj: funradio.sk

mc

May 23, 07:05

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio