zdroj foto:

Horoskop na 24. - 30. október 2016

monika.casova
Oct 24, 06:25

Zdroj: infospravy.sk
30.10.2016 o 19.40 hod. bude NOV v znamení ŠKORPIÓNA. Je to 8 astrologický dom, dom smrti, ale aj dom ,,ľahko,, získaných peňazí ako dedičstvo a podobne.Ak sa trapite,poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - na vašom pracovisku budete v tieto dni nepokojní a to vás môže nútiť robiť veci unáhlene až strešteno. Snažte sa preto upokojiť, ukľudniť, lebo ak budete takto pokračovať, tak sa budú okolo vás vyskytovať ďalšie a ďalšie problémy, ktoré vám na pokoji nepridajú. V osobnom živote od pondelka do štvrtku budete opačné pohlavie priťahovať vašou charizmou a sexepealom, ktoré vám okrem príjemných flirtov, môžu pomôcť získať aj novú lásku.

Býk - celý tento pracovný týždeň budete mať ozaj zlú náladu, ktorú budete okolo seba šíriť, ale našťastie pre vás tento váš stav nebude mať žiadny negatívny dopad na všetky vaše doslova až skvelé finančné aktivity, ktoré vám prinesú zisky. V partnerskom spolužití si v stredu dávajte pozor na všetky vaše reakcie smerom k vašim polovičkám, pretože by skončili hádkou. Naopak v piatok a cez víkend medzi vami zahorí silná príťažlivosť. Je len na vás, ako si ňou spoločne budete chcieť okoreniť váš vzťah.

Blíženci - od pondelka do štvrtku máte na pracovisku pohodičku a veget čo sa vám a vašim kolegom páči a aj si to náležite užívate. V piatok vám nebeská obloha ako čerešničku na torte ,,daruje,, úspech a to všetko vás napĺňa spokojnosťou, pretože aj vaši nadriadení vám otvorene prejavujú spokojnosť s vašimi výkonmi a výsledkami. V súkromí počas utorka zažijete s vašimi partnermi milý, romantický a príjemný deň. Rovnako tak prežijete spoločne aj celý víkend.

Rak - máte pred sebou mimoriadne úspešný pracovný týždeň počas ktorého sa vám bude dariť na sto percent splniť všetky vaše povinnosti, ktoré sa pozitívne odzrkadlia na vašom finančnom ohodnotení. Rovnako tak sa bude dariť aj vám čo podnikáte. V osobnom živote si dávajte pozor v stredu na ostré hádky medzi vami a vašimi partnermi, ale v piatok budete mať na vašej strane všetky vaše hviezdy, ktoré vám pomôžu medzi vami a vašimi polovičkami dať všetko do úplného poriadku.

Lev - v priebehu týchto dní máte vynikajúcu náladu, čoho príčinou sú vaše viac ako dobré pracovné výsledky. Všetko čo ste si naplánovali vám vychádza presne podľa vašich plánov a to vás napĺňa spokojnosťou a radosťou. Úplne rovnako ako v zamestnaní sa vám darí aj v súkromí. V utorok a cez celý víkend vám vesmír praje v oblasti lásky. Do stabilných vzťahov prichádza nová iskra a vy čo ste nezadaní a túžite po partnerovi, budete ho mať.

Panna - počas prvých štyroch dní tohto týždňa bude na vašom pracovisku pohoda a pokoj, čo aj vám ako najpracovitejšiemu znameniu celého zverokruhu príde vhod. V piatok sa môžete tešiť s úspechov vo všetkom na čo len siahnete. Máte preto dôvod na to, aby ste sa cítili spokojní. Taktiež aj v osobnom živote si hlavne v utorok a cez víkend užijete veľa radosti a romantiky v spoločnosti vašich partnerov.

Váhy - v zamestnaní budete mať počas celého týždňa nepríjemnú a zlú náladu, ktorou budete ,,otravovať,, aj vašich spolupracovníkov, ale pre vás to našťastie nebude mať žiadny negatívny dopad na všetky vaše finančné transakcie, ktoré vám prinesú bohaté zisky. V partnerskom spolužití pozor v stredu na ostré výmeny názorov. Ak sa im nedokážete vyhnúť, nech vás to nemrzí, lebo už v piatok a počas celého víkendu prichádza medzi vami k sladkému udobreniu.

Škorpión - od pondelka do stredy budete mať v zamestnaní kľud a pokoj, ale štvrtok a piatok sú dni, kedy vám nebude nič vychádzať a to sa aj odrazí na vašich financiách, ktoré vám budú chýbať. V súkromí a zvlášť v partnerskom spolužití to budete mať ako na hojdačke. V stredu veľa lásky a romantiky, piatok ostré hádky a cez víkend očakávajte opäť veľa citov a vášne.

Strelec - prvá polovica tohto pracovného týždňa vám prináša úspechy v každej vašej aktivite. Naopak druhá bude plná nervozity a napätia, pretože sa dozviete, že sa chystajú zmeny a nie je vylúčené, že sa budú týkať aj niektorých vašich blízkych spolupracovníkov. Váš osobný život bude v priebehu týchto dní hlavne o láske či už v stálych a stabilných vzťahoch, alebo v začínajúcich. Láska sa nevyhne ani vám nezadaným.

Kozorožec - neúspechy v pracovnej oblasti vášho života sa vás budú držať aj v tomto týždni a vy ste už s toho oprávnene nešťastní, nervózni a nespokojní. Aj keby ste sa snažili ako najlepšie dokážete, nič na tom nezmeníte. Išli by ste doslova hlavou proti múru. Vydržte. Ešteže v súkromí, v rodinnom a partnerskom spolužití bude počas týchto dní všetko v poriadku. No je viac ako pravdepodobné, že si to nedokážete uvedomiť, lebo stále myslíte na robotu.

Vodnár - ste vystresovaní, nervózni nesústredení, lebo sa vám v zamestnaní nedarí v ničom tak, ako si to predstavujete a to vás ešte viac dostáva do celkovej pochmúrnej nálady. Nezostáva vám nič iné, len sa obrniť trpezlivosťou. Skúste sa zamerať na váš rodinný a partnerský život. V týchto oblastiach vášho života máte pred sebou pokoj, pohodu a príjemnú atmosféru v strede vašich najbližších.

Ryby - v tieto dni nebudete mať na pracovisku ideálne podmienky na robotu, ale zvládate to. Robíte, čo sa dá a ako tak sa vám aj darí. Taktiež aj v osobnom živote sa vám nedarí, ste nespokojní, ale nerobte unáhlené závery, nepredbiehajte udalosti, ktoré budete musieť riešiť. Snažte sa zachovať kľud a vnútorný pokoj. Všetko sa postupne vyrieši.

Zdroj: funradio.sk

mc

Oct 24, 06:25

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio