zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 27. november - 4. december 2016

monika.casova
Nov 28, 06:25

29.11.2016 o 13.20 hod. bude NOV v znamení STRELCA . Je to 9. astrologický dom, dom ďalekých ciest a duchovného rastu. Ak si prajete niečo v tomto smere zmeniť, požiadajte o pomoc LUNU.

Baran - máte pred sebou nesmierne úspešný pracovný týždeň. Každým jeho dňom sa vám darí stále viac a viac. Kariérne postupujete, finančne ste v super ziskoch. Vaši nadriadení sú s vami veľmi spokojní. Aj vo vašom osobnom živote sa nebudete mať na čo sťažovať, až na malé mráčiky, ale aj tie sa stratia tak rýchlo ako sa ukázali. Víkend by ste s celou rodinou mohli využiť na návštevu vianočných trhov. Spojíte tak príjemne z užitočným.

Býk - je pred vami týždeň počas ktorého budete veľmi vystresovaní, pretože sa vo vašom zamestnaní dejú nepríjemné zmeny, ktoré musíte veľmi rýchlo zakomponovať do spôsobu vašich doteraz zabehnutých spôsobov práce a to vás spomalí mať včas ukončené vaše povinnosti, čo sa negatívne odzrkadlí na vašich financiách. Aspoň že v partnerskom spolužití ste spokojní. Vaši partneri majú pochopenie v tom, že sa aj doma venujete pracovným starostiam.

Blíženci - prvé polovička tohoto pracovného týždňa je pre vás hektická, ale nemusíte sa obávať že by ste to nezvládli, pretože vám vaši nadriadení pripravili veľa dobrých zmien, ktoré budú mať pozitívny dopad hlavne smerom k vašej kariére. Druhá je taká pokojnejšia. Ste spokojní sami zo sebou. V súkromí očakávajte v strede týždňa iba lásku a opäť lásku. V ďalších oblastiach vášho osobného života je celý týždeň pohodička.

Rak - je pred vami v celku príjemný, taký kľudnejší pracovný týždeň. V stredu sa vám mimoriadne darí vo všetkom, preto skúste tento deň maximálne využiť. Celkovo máte dobrú a optimistickú náladu. V oblasti vášho citového života je všetko v najlepšom poriadku. Tešíte sa a užívate si náklonnosť vašej rodiny a aj vašich partnerov. Zvlášť počas víkendu by ste si pre všetkých vašich blízkych mali nájsť čas a naplánovať pre vás spoločný program.

Lev - máte depresívnu náladu a ste podráždení, nepríjemní a aj nervózni. To všetko preto, lebo vám v zamestnaní nič nevychádza. Aj vy, čo podnikáte taktiež ste nespokojní, ale hlavne buďte v tomto čase opatrní pri podpisovaní akýchkoľvek obchodných zmlúv. V partnerskom spolužití nemáte dôvod byť nespokojní. Ale vaše duševné rozpoloženie z problémov v zamestnaní vám nedovoľuje byť spokojní.

Panna - pondelok až streda bude na vašom pracovisku veľmi hektický, pretože vaši nadriadení urobili aj keď príjemné a užitočné zmeny, no predsa ich je naraz viac, ako ich dokážete spracovať. No na druhej strane vám budú nesmierne osožné vo vašom ďalšom kariérnom raste. Ste spokojní. V strede týždňa vás v súkromí čaká len láska, láska a ešte raz láska.  I v ostávajúcich dňoch prevláda príjemná pohoda.

Váhy - očakávajte, že tento pracovný týždeň bude ozaj náročný. Ide o to, že vaši nadriadení vám nachystali,,kopec,, nepríjemných zmien, ktoré v tomto čase negatívne ovplyvnia vaše financie. Ste s toho úplne vystresovaní. Aspoň, že v rodinnom a partnerskom spolužití je všetko v poriadku.Vaše polovičky vás chápu v tom, že vaše starosti z práce musíte riešiť aj doma, aby ste ich mohli zvládnuť k spokojnosti všetkých zainteresovaných.

Škorpión - v zamestnaní vám pondelok a utorok ako tak ujde, len finančne ste nespokojní. Po zvyšok týždňa sa vám bohužiaľ nič nedarí nech sa snažíte akokoľvek. A ani z finančného hľadiska nebudete mať dôvod na radosť. Láska? V tejto oblasti budete z vášho pohľadu v pohode, ale váš partner začína otvorene prejavovať svoju nespokojnosť, pretože sa cítia byť vami zanedbávaní. Preto bude dobré, ak prehodnotíte váš uhol pohľadu.

Strelec - v zamestnaní sa snažíte ako sa len dá a máte aj chuť do práce. Robíte na maximum, ale zdá sa, že to stále nie je dosť. Nemusíte byť na seba až tak prísni, pretože vaši nadriadení sú s vašimi výkonmi a aj výsledkami spokojní. V láske a partnerstve vôbec nie ste spokojní, lebo si v poslednom čase akosi nedokážete s vašimi partnermi porozumieť a nájsť spoločnú reč. Hrozia rozchody, rozvody. Tak si dávajte pozor na vaše reakcie smerom k nim.

Kozorožec - je pred vami úžasný pracovný týždeň. Ste výkonní, ako nikdy pred tým. Darí sa vám vo všetkom, či je to práca, alebo vaša kariéra, či podnikanie. Očakávajte možné povýšenie, alebo zvýšenie platu. Aj vy podnikatelia máte dôvod na úplnú spokojnosť. V citovom živote ste spokojní, no máte na partnera málo času. Mali by ste s tým niečo urobiť. Najbližšie v priebehu tohto týždňa.

Vodnár - v pondelok a utorok sú pre vás perfektné pracovné dni. Do konca pracovného týždňa je to náročnejšie a zložitejšie. Tiež sa cítite finančne podhodnotení vzhľadom k tomu koľko pracujete. V osobnom živote máte pred sebou pokojné a ničím nepríjemným rušiace dni v kruhu vašej rodiny. Využite ich na to, aby ste medzi vami ešte viac prehĺbili vašu spolupatričnosť a harmóniu.

Ryby - veľmi sa v práci usilujete, ale vaši nadriadení, či spoločníci v podnikaní majú ku vám stále nejaké výhrady. Buďte trpezliví, bude lepšie. V citovom živote je všetko v poriadku a vy si to naozaj vážite. Vaši partneri sú vám skutočnou oporou a snažia sa vám pomáhať všade, kde to potrebujete, alebo o čo ich požiadate.

funradio.sk

Nov 28, 06:25

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio