zdroj foto:

Horoskop na 28. august - 4. september 2016

monika.casova
Aug 30, 10:43

Zdroj: infospravy.sk
1.9.2016 o 11.06 hod. Bude NOV v znamení PANNY. je to 6 astrologický dom, dom zdravia a práce. Ak potrebujete pomoc v niektorej z tychto oblasti,poziadajte LUNU o pomoc.

Baran - v zamestnaní sa vám počas týchto dní nebude dariť udržiavať si s kolegami, ale aj s vašimi nadriadenými dobré medziľudské vzťahy. Budete voči všetkým zbytočne prehnane útoční. Snažte sa krotiť, lebo by ste si narobili zbytočných nepriateľov. V osobnom živote bude našťastie všetko v najlepšom poriadku vo všetkom, ale vy si to nebudete schopní uvedomovať a užívať, lebo si prenášate vaše problémy z práce domov.

Býk - tento váš pracovný týždeň sa bude niesť v pokojnom duchu. Nikto vás nebude stresovať ani naháňať, takže si budete môcť dovoliť aj trochu poľaviť vo vašom nasadení. Aj z finančného hľadiska nebudete mať dôvod na nespokojnosť. V oblasti citov a lásky vám v priebehu týchto dní nebeská obloha praje a to vás teší. Užívate si to, pretože vládnuca planéta vášho znamenia Venuša vám dáva všetko to, čo vám robí radosť a čo vás napĺňa.

Blíženci - na pracovisku budete môcť naplno využiť váš dar reči, pretože máte ideálne podmienky vašim nadriadeným prezentovať vaše nové projekty a plány. Preto neváhajte a chopte sa príležitosti. Budete nie len vypočutí, ale dostanete aj zelenú na ich realizáciu. Taktiež vás poteší aj dobré finančné ohodnotenie. V súkromí a zvlášť v jeho citovej oblasti ste nadmieru spokojní. Do stálych vzťahov prichádza nová iskra a vy nezadaní ak chcete, máte mať partnera.

Rak - celý pracovný týždeň sa vám bude dariť tak, ako ste si to naplánovali. Iba v stredu sa nepúšťajte do žiadnych dôležitých záležitostí ako je podpisovanie zmlúv, či branie si pôžičky, alebo zmena zamestnávateľa. Nič s toho by ste nedokázali dotiahnuť do úspešného konca. V rodinnom, ale aj v partnerskom spolužití si budete užívať pohodu a príjemné chvíle naplnené radosťou a spokojnosťou.

Lev - počas týchto dní ste na pracovisku nervóziy a možno až rozzúrení, pretože zistíte, že niektorí z vašich spolupracovníkov sa vám snažia zámerne robiť problémy. Ale napriek všetkému a všetkým sa vám naďalej darí postupovať vo vašej kariére. Vo vašej rodine ako aj v partneroch máte ľudí, ktorí stoja pri vás a podporujú vás vo všetkom. Cez víkend si neplánujte nič iné, iba aktivity, ktoré budete absolvovať s vašimi najbližšími.

Panna - v zamestnaní budete môcť osloviť vašich nadriadených so žiadosťou odprezentovať im vaše nové projekty a plány. Môžete si byť istý, že vám vyhovejú a dokonca vám povolia ich aj uviesť do praxe, čo vám prinesie nie len postup v kariére, ale aj dobré finančné ohodnotenie. Aj v osobnom živote máte pred sebou príjemné dni. Do trvalých vzťahov prichádza nový náboj a vy čo ste sami a chcete to zmeniť, stane sa tak.

Váhy - na pracovisku máte pred sebou príjemné a pokojné dni. Vaši nadriadený vás nebudú zbytočne zaťažovať ani tlačiť do zvýšených výkonov. K tomu všetkému vám ešte viac zlepší náladu vaše dobré finančné ohodnotenie. Taktiež aj vaše súkromie vám prináša iba radosť, pretože v oblasti lásky a citov máte na vašej strane hviezdy. Očakávajte preto zo strany vašich partnerov veľa otvorených prejavov ich náklonnosti k vám .

Škorpión - máte pred sebou ďalší veľmi úspešný pracovný týždeň. Darí sa vám pracovne aj kariérne, vaši nadriadení do vás vkladajú veľké nádeje. Aj vy čo podnikáte máte dôvod na spokojnosť, pretože sa vám podarí uzatvoriť dobré a výhodné obchodné dohody a zmluvy. Aj v láske ste v tieto dni spokojní. A ak sa aj ukáže nejaký mráčik, tak sa vám ho podarí hneď zahnať a všetko sa medzi vami a vašimi partnermi urovná.

Strelec - v zamestnaní na čo si len spomeniete dokážete premeniť na úspech. Mimoriadne vám to v tieto dni myslí, preto by ste si všetky vaše nápady a plány mali zapísať, prepracovať ich a ponúknuť ich vašim nadriadeným .Máte veľkú šancu , že ich všetky budú plne podporovať. V súkromí ste pre vaše okolie zaujímaví a charizmatickí, čo si aj vy uvedomujete, takže si to aj v dobrom slova zmysle aj užívate. Len nezabúdajte, všetko z mierou.

Kozorožec - s predošlého obdobia, keď sa vám v zamestnaní nedarilo ste unavení a vyčerpaní. No ani tento týždeň vám to na pracovisku nebude vychádzať tak, ako by ste chceli. Bohužiaľ s tým nebudete môcť nič urobiť iba sa to snažiť prežiť a počkať si na lepšie obdobie. Ešteže v osobnom živote ako aj v partnerskom spolužití je všetko bez problémov, ale nedokážete si to užiť, lebo udalosti na vašom pracovisku vás aj doma stresujú.

Vodnár - aj vám tento pracovný týždeň prináša pohodu a pokoj. Máte dostatok práce a stíhate ju plniť bez problémov. Dokonca sa môžete pristihnúť pri myšlienkach, že by ste zvládli aj viac povinností. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote nieje nič, čo by vám malo pokaziť náladu, takže celkovo sa cítite príjemne a v pohode. Víkend by ste mohli využiť na niečo, čím by ste potešili vašich blízkych. Čo tak grilovačka na ktorú by ste pozvali aj vašich priateľov?

Ryby - na vašom pracovisku prevláda chaos a k tomu všetkému vás vaši nadriadení doslova zavalili povinnosťami a vy ich nestíhate plniť čo vás dostáva do stresu. K tomu všetkému sa necítite ani zdravotne úplne v poriadku. V oblasti partnerstva, lásky je to úplne naopak. Ste príťažliví a žiaduci. Je len na vás ako to dokážete využiť, ale iba pokiaľ sa budete vedieť odpútať od vašich starostí z práce.


Zdroj: funradio.sk

mc

Aug 30, 10:43

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio