zdroj foto:

Horoskop na 3. - 9. október 2016

monika.casova
Oct 3, 06:22

Baran - v tomto týždni budete mať veľký problém v rámci komunikácie s vašimi spolupracovníkmi, no oni nie sú príčinou vašej podráždenej nálady. Hnevať by ste sa mali na vašich nadriadených, ktorí neoprávnene a nedostatočne finančne ohodnotili vaše dobré výkony a výsledky zvlášť teraz, keď ozaj rátate s každým centom. Vaše súkromie sa bude po celý týždeň niesť v duchu lásky, citov a romantiky.

Býk - všetky vaše nové pracovné plány a projekty čo ste mali v úmysle odprezentovať vašim nadriadením môžete bez obáv urobiť v tieto dni. Priazeň hviezd máte na vašej strane. Rovnako tak isto bude šťastena pri vás stáť aj vo vašich bežných pracovných aktivitách. Proste sa veziete na vlne úspechu. Taktiež aj v oblasti lásky a citov v tomto celom týždni očakávajte pohodu, pokoj a príjemné zážitky.

Blíženci - je pravdepodobné, že sa v pondelok nebudete na vašom pracovisku cítiť komfortne, ale to vám nezabráni v tom, že vaše celkové výsledky budú dokonale a detailne spracované k úplnej spokojnosti vašich nadriadených. A to všetko sa pozitívne odzrkadlí na vašich finančných ziskoch. V súkromí vám hviezdy maximálne prajú v oblasti lásky, ale bohužiaľ, cez víkend sa nebudete schopní vyhnúť hádkam.

Rak - nebeská obloha vás po celý tento pracovný týždeň okrem štvrtku, kedy by ste mali byť opatrní a obozretní hlavne pri popisovaní obchodných dohôd a zmlúv, podporuje v každej vašej aktivite. Váš citový život bude hlavne v pondelok, stredu a v nedeľu naplnený láskou bez ohľadu na to, či ste v trvalých, alebo len začinajúcich vzťahoch. Využite preto tieto dni, zabezpečia vám ich utuženie a silný pocit spolupatričnosti.

Lev - očakávajte, že zo strany vašich spolupracovníkov ako aj obchodných partnerov budete v tieto dni vnímať silnú nepriazeň a neochotu, ale cez všetky tieto nepríjemnosti sa vám darí napredovať vo vašich aktivitách aj keď to nebudete osobne tak vnímať. No našťastie pre vás, sú len vaše subjektívne pocity. V osobnom živote ste v tomto týždni spokojní, ale menej už v oblasti lásky. Vo štvrtok je to úžasné a v nedeľu zase samé hádky. Ale v láske je to už tak, raz ste hore a raz zase úplne na dne.

Panna - v pondelok vám v zamestnaní nebudú zrovna ruže kvitnúť, ale vám podobné situácie vyhovujú, lebo vás dokážu ešte viac ,,vyhecovať,, k lepším výkonom. A tie budú naozaj excelentné, pretože ich výsledky vám zaručujú veľmi dobré finančné zisky. V osobnom živote si budete užívať priazeň a náklonnosť zo strany vašich partnerov, ale cez víkend sa nebudete schopní vyhnúť nedorozumeniam a hádkam medzi vami.

Váhy - v tomto pracovnom týždni sa môžete pustiť aj do tých najnáročnejších projektov, môžete vašim zamestnávateľom predstaviť vaše nové plány a návrhy, pretože sa vám podarí nakloniť ich priazeň na vašu stranu. Ale aj vaše klasické povinnosti splníte presne podľa vašich predstáv. Tešte sa, šťastena stojí na vašej strane. Rovnako tak aj v súkromí, v partnerskom a rodinnom spolužití sa môžete tešiť na pohodu a príjemné chvíle.

Škorpión - vaše doterajšie pracovné úspechy sa v tomto týždni doslova zastavia a naopak, pripravte sa na to, že na čo siahnete, to sa vám bude pod rukami rozpadať a kaziť. Nečudo, že ste s toho rozladení a aj nešťastní, ale snažte sa zachovať si vnútorný pokoj a rovnováhu. Zato v osobnom živote je to úplne naopak. Darí sa vám, ste očarujúci a vzrušujúci hlavne pre opačné pohlavie. Očakávajte preto veľa flirtov a vzrušujúcich zážitkov.

Strelec - tento týždeň budete v zamestnaní veľmi nervózni a podráždení. Je to následok toho, že sa vám v ničom čo robíte nedarí aj keď sa snažíte. Nerobte nič nasilu, bolo by to ako keby ste išli hlavou proti múru a výsledok by bol ešte horší. V súkromnej oblasti vášho života máte pred sebou pokojné a príjemné dni, ale vy si ich nebudete vedieť užiť, pretože ste stále mysľou v práci a v problémoch, ktoré v nej máte.

Kozorožec - vaše dlhodobé pracovné ,,zamrznutie,, sa v tieto dni trochu povolí, ale nedokážete sa aspoň trochu uvoľniť a upokojiť, pretože vaša psychika je úplne rozhodená aj napriek tomu, že zo strany vašich zamestnávateľov cítite podporu. Obrňte sa trpezlivosťou. V oblasti lásky vám v tomto týždni hviezdy maximálne prajú, takže žiaden nezadaní kozorožec túžiaci po vzťahu nezostane sám.

Vodnár - od pondelka do utorka sa vám na pracovisku darí a všetko ide ako po masle. Od stredy sa situácia trochu zhorší pretože sa dostanete do konfliktov z vašimi kolegami, alebo obchodnými partnermi či spoločníkmi v podnikaní. Snažte sa preto ovládať, aby ste nepovedali niečo, čo by ste ľutovali. V osobnom živote budete mať pokoj, no v partnerskom spolužití pozor na nedeľu. hrozia ostré výmeny názorov medzi vami a vašimi polovičkami.

Ryby - aj v tomto týždni sa budete na pracovisku viac trápiť ako si plniť vaše povinnosti a to vás už ozaj dostáva pod tlak a s toho vyplývajúci stres. Preto pozor aj vy čo podnikáte zvlášť pri podpisovaní nových zmlúv, alebo obchodných dohôd. Váš citový život vám počas týchto dní vynahrádza všetky nepríjemnosti, pretože ste zamilovaní a vaša zamilovanosť je trvalá a neoblomná.


Zdroj: funradio.sk

mc

Oct 3, 06:22

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio