zdroj foto:

Horoskop na 31. október - 6. november 2016

monika.casova
Oct 31, 10:49

Baran - máte pred sebou ozaj psychicky nesmierne náročný pracovný týždeň, pretože sa u vás v zamestnaní chystajú zmeny, ktoré nebudú pre vás príjemné čo budete veľmi zle znášať, lebo narušia váš zabehnutý rytmus. Určite by ste nemali byť tvrdohlaví, ale snažte sa s nimi čo najskôr stotožniť. Mohli by ste si inak skomplikovať vašu pozíciu. V súkromí máte počas pondelka a utorka pred sebou krásne a romantické chvíle v spoločnosti vašich partnerov. To vám aspoň trochu zlepší náladu.

Býk - V zamestnaní sa v priebehu týchto dní budete cítiť ako ryba vo vode, pretože všetko do čoho sa pustíte vám vychádza na sto percent a k tomu všetkému budete zaradený do zmien, ktoré sa pripravujú a tie vám zaručujú zlepšenie vašeho doterajšieho pracovného zaradenia. Rovnako tak aj v osobnom ako aj citovom živote ste v tomto týždní spokojní a šťastní. Podeľte sa o to všetko aj s priateľmi. Napríklad cez víkend pre nich usporiadajte menšiu párty.

Blíženci - práca vám ide od ruky, dosahujete mimoriadne dobré výsledky, ktoré vám zaručujú aj veľmi slušné zisky. Samozrejme že to má aj pozitívny dopad aj na vašu kariéru, takže je dôvod aby ste sa cítili spokojní a v úplnej pohode. V súkromí ste tak isto spokojní. Vaša charizma priťahuje opačné pohlavie a vy si to dobre uvedomujete, takže je len na vás ako, s kým a kde to využijete.

Rak - v pondelok a v utorok sa vám veľmi dobre darí pracovne ako aj finančne. V stredu si dávajte pozor. Tento deň preverí vašu trpezlivosť a aj odolnosť čeliť prekážkam. Štvrtok a piatok ste opäť na koni a zvládate všetky vaše povinnosti na výbornú. V osobnom živote sa streda pre vás stáva dňom lásky, lásky a ešte raz lásky. Aj zostávajúce dni budú príjemné, milé, bezkonfliktné, proste úžasné.

Lev - v tomto týždni vás vaši spolupracovníci nebudú vidieť inak iba vysmiatych a spokojných. Máte dôvod sa tak cítiť, pretože sa vám darí presadiť všetky vaše plány a predstavy a tie sa pozitívne odrážajú na vašich financiách a tiež aj v kariére. To isté platí aj o vás čo podnikáte. Nie inak to máte aj vo vašom súkromí. Počas týchto dní prežívate silné a príjemné citové zážitky, ktoré vyvrcholia cez víkend.

Panna - tento týždeň budete v zamestnaní absolútne spokojní a naplnení, pretože do čoho sa pustíte to sa vám darí meniť na úspech. A to sa samozrejme kladný dopad aj na vaše financie a aj kariérny rast. Máte preto dôvod tešiť sa a byť sami zo sebou spokojní. Tak isto aj v osobnom živote máte dôvod na radosť. Vyžarujete okolo seba silnú charizmu a tá k vám priťahuje opačné pohlavie ako magnet. Ako to využijete je len už na vašom uvážení.

Váhy - v zamestnaní budete mať počas týchto dní dôvod iba na radosť a spokojnosť, pretože zvládate na viac ako sto percent všetky vaše povinnosti, ktoré máte naplánované zo strany vašich nadriadených. Vaše dobré výsledky vám zaistia, že budete zaradení do zmien, ktoré sa chystajú a tie vám zaručujú lepšie pracovné zaradenie ako máte doteraz. Aj v rodinnom a partnerskom spolužití ako aj v osobnom živote máte pred sebou len príjemné zážitky.

Škorpión - na pracovisku sa vám v tieto dni darí presadiť sa, vaši nadriadení vám dávajú najavo svoju spokojnosť s vašimi výkonmi a výsledkami, ale mrzí vás to, že za to všetko nie ste náležite finančne ohodnotení. Spokojní ste aj v oblasti vášho osobného života. Nemusíte čeliť ničomu nepríjemnému. Naopak, v sobotu si užijete veľa zábavy. Aká to bude záleží len na vás. Či už v kruhu vašich priateľov, alebo v súkromí z niekým, kto je pre vás dôležitý.

Strelec - od pondelka do štvrtku môžete v zamestnaní robiť čo chcete, môžete sa snažiť ako najlepšie dokážete, nič to nebude platné. Bude to pre vás úplná pohroma. Až v piatok sa vám uľaví, pretože našťastie nič s toho nepríjemného nebude mať dopad na vašu kariéru. V partnerskom spolužití sa počas stredy snažte všetku vašu energiu a pozornosť smerovať k vašim polovičkám. Tak dokážete v sobotu predísť hádkam medzi vami.

Kozorožec - konečne po ozaj dlhom čase pracovných neúspechov si to v tomto týždni všetko vynahradíte v každej oblasti. Ste úspešní, dosahujete vynikajúce finančné zisky a aj kariérne si zlepšíte vašu pozíciu. V oblasti lásky vám v priebehu týchto dní doslova ruže kvitnú, pretože venuša, planéta lásky stojí pevne a tesne pri vás a podporuje vás vo všetkých aktivitách spojených s citmi.

Vodnár - na pracovisku sa v tieto dni nebudete cítiť dobre, Budete nespokojní a nervózni, pretože zo strany vašich nadriadení je na vás smerovaných veľa požiadaviek, ktoré nie ste schopní splniť v termíne, ktorý vám na to určili. Taktiež aj vy čo podnikáte, pripravte sa na náročný týždeň. V súkromnom živote ako aj v oblasti lásky ste šťastní. Do stálych vzťahov prichádza nová iskra, vy nezadaní, čo chcete vzťah, budete ho mať.

Ryby - tešte sa, máte pred sebou úspešný pracovný týždeň. Robíte najlepšie, ako dokážete a toto vaše úsilie je ocenené pochvalami a uznaním z každej strany. Aj vy, čo pracujete v súkromnom sektore budete mať dôvod na radosť a spokojnosť. Aj v rodinnom, partnerskom spolužití, v láske a v citoch sa v priebehu týchto dní nebudete mať na čo a prečo sťažovať. 


Zdroj: funradio.sk

mc

Oct 31, 10:49

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio