zdroj foto:

Horoskop na 5. - 11. september 2016

monika.casova
Sep 5, 06:50

Baran - v zamestnaní sa vám tento týždeň nebude dariť posúvať sa dopredu a to vás bude mrzieť a zároveň aj hnevať. Preto si dávajte o to väčší pozor na to, aby ste si váš hnev a frustráciu neventilovali na vašich spolupracovníkoch a už vôbec nie na vašich nadriadených. Vo vašom osobnom živote je našťastie v poriadku, ale v tieto dni nedokážete vnímať nič pozitívne, pretože sa nedokážete odpútať od problémov na vašom pracovisku.

Býk - na vašom pracovisku sa snažte byť maximálne činní hlavne v pondelok a v utorok. To sú dni, počas ktorých si dokážete rámci vašej kariéry veľmi pomôcť. Naopak od stredy až do piatku sa budete potýkať hlavne z nervozitou a stresom všade, kde sa v zamestnaní pohnete. V partnerskom spolužití vám vesmír praje vo štvrtok. Budete si užívať veľa citov a prejavov lásky zo strany vašich partnerov. V nedeľu pozor na nedorozumenia medzi vami.

Blíženci - je dosť možné, že sa na pracovisku počas týchto dní budete trochu nudiť,preto si dávajte pozor na to, aby to vaši nadriadení nezistili. Ale čo je dôležité je to, že vaše finančné záležitosti sa budú vyvíjať veľmi pozitívne. V oblasti citov a lásky sa vám bude dariť každá vaša aktivita v stredu, takže aj vy nezadaní, máte šancu stretnúť vašu novú lásku. Naopak v sobotu si dívajte pozor, hrozí vám že sa s partnermi nezmyselne pohádate.

Rak - od pondelka do štvrtku sa vám v zamestnaní darí všetko na čo siahnete. Nebude existovať žiadna úloha, ktorú by ste nedokázali zvládnuť na výbornú. Ale v piatok sa radšej vyhnite robiť zásadné rozhodnutia v podobe podpisovania dôležitých zmlúv, pretože nebudete schopní sa na ne plne sústrediť a mohli by ste tak prehliadnuť niečo dôležité. V osobnom živote sa budete tešiť s pozornosti vašich partnerov hlavne štvrtok a v piatok, ale aj ostatné dni budú príjemné a milé.

Lev - máte pred sebou veľmi náročný pracovný týždeň zvlášť po psychickej stránke, pretože budete musieť čeliť nepochopeniu zo strany vašich spolupracovníkov, čo môže mať za následok nedorozumeniam a ostrým výmenám názorov medzi vami čo by iba ešte viac zhoršilo celkovú atmosféru. Ešteže, doma máte všetko v pohode a bez problémov. Snažte sa cez víkend hlavne odpočívať a relaxovať.

Panna - tento pracovný týždeň nebude presne podľa vašich predstáv, pretože bude pre vás málo akčný. Berte to s tej lepšej stránky, občas poľaviť v nasadení môže byť príjemnou zmenou. Hlavné je to, že z finančného hľadiska budete veľmi spokojní. V súkromí si vyhraďte stredu pre vašich partnerov. To bude deň, počas ktorého vám hviezdy budú naklonené v citoch a láske. Naopak cez nedeľu dávajte pozor nato, aby ste sa vyhli nezmyselným hádkam medzi vami.

Váhy - v pondelok a v utorok by ste sa mali v zamestnaní snažiť ako najlepšie dokážete, pretože v priebehu týchto dní máte veľkú šancu poskočiť dopredu v rámci vašej kariéry. No v piatok by ste sa mali venovať iba neodkladným povinnostiam a všetky ostatné si preložiť na lepšie obdobie. Zvlášť tie, u ktorých ide o podpisovanie nových obchodných zmlúv. V súkromí máte vo štvrtok vesmír na vašej strane v oblasti lásky, v nedeľu pozor na domáce hádky.

Škorpión - v pracovnej oblasti ste počas týchto dní na absolútnom vrchole úspechov ako ste ešte neboli. Všetko sa vám darí, v kariére, vo financiách. Zvlášť vy čo podnikáte uzatvárate výhodné obchodné zmluvy, ktoré vám zaručujú super zisky. No v oblasti lásky ste na tom úplne naopak. Očakávajte veľa nedorozumení a hádok, ktoré sa môžu skončiť až trvalým rozpadom vašich vzťahov.

Strelec - v tomto pracovnom týždni máte vynikajúcu intuíciu, ale aj úsudok a tie vám nesmierne pomáhajú v plnení si vašich povinností, ale aj v postupe na kariérnom rebríčku. Úspešní ste aj v perfektnom odprezentovaní vašich nových nápadov a podnetov vašim zamestnávateľom. Aj v osobnom živote sa počas týchto dní cítite príjemne a spokojne. Zvlášť vo štvrtok si užijete veľa romantiky v spoločnosti vašich partnerov.

Kozorožec - opäť ste v pracovnej oblasti v nepríjemnom období, počas ktorého sa neviete pohnúť z miesta a musíte riešiť len samé problémy a prekážky, ktoré vám bránia venovať sa tomu, čomu by ste sa mali. No cez to všetko by ste nemali robiť unáhlené rozhodnutia. Počkajte si na vhodnejšie obdobie. Ale v oblasti lásky to máte v tieto dni úžasné hlavne vy nezadaní. Prichádzajú k vám nové a perspektívne zoznámenia, no vy si to neviete užiť, lebo myslíte na problémy vo vašom zamestnaní.

Vodnár - tento pracovný týždeň vás zastihne vo vynikajúcej kondícií, s veľkou chuťou a odhodlaním do práce, ste hyperaktívni, ale nič s toho nebudete môcť využiť na sto percent, pretože máte na váš vkus málo pracovných príležitostí, preto je dosť možné, že sa budete trochu nudiť. V osobnom živote máte pred sebou rovnako tak pokojné a pohodové dni. Využite ich na niečo, čo vám robí radosť a pri čom sa dokážete príjemne zabaviť.

Ryby - v zamestnaní ste doslova zavalení prácou, takže neviete čo skôr, čo má za následok, že nestíhate a to vás dostáva do celkovej nepohody a podráždenosti. Bohužiaľ, s tým nič neurobíte aj keby ste sa snažili ako najlepšie dokážete. Pokúste sa zachovať si vnútorný pokoj. V súkromí vyžarujete okolo seba veľkú charizmu a sexepeal, ale vôbec si to neuvedomujete, lebo máte plnú hlavu práce.

Zdroj: funradio.sk

mc

Sep 5, 06:50

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio