zdroj foto:

Horoskop na 6.- 12. jún 2016

monika.casova
Jun 6, 07:02


Baran
- v priebehu tohoto týždňa sršíte nápadmi, ste plný nových podnetov, ktoré by ste radi vašim nariadeným predstavili, ale bude lepšie, ak to ešte na nejaký čas odložíte, pretože priazeň vašich hviezd je teraz skoro žiadna a to by mohlo spôsobiť, že by ste ich nedokázali odprezentovať tak, aby zaujali hneď na prvý krát. Niekedy sa oplatí počkať si na lepší čas. V osobnom živote vám v týchto dňoch nehrozia žiadne nepríjemnosti skôr naopak. Utorok a piatok si s vašimi partnermi budete užívať veľa lásky a romantiky.

Býk - v zamestnaní sa počas týchto dní zamerajte len na to naj nevyhnutejšie a všetko ostatné si preložte ak sa to bude dať na príhodnejšie obdobie. Ide o to, že budete musieť čeliť rôznym prekážkam, ktoré vám budú brániť venovať sa čomu máte. Okrem toho budete podráždený a nervózny s toho,že vám budú chýbať financie. Ešteže v súkromí nebudete musieť osobne riešiť nič závažné, alebo nepríjemné. V partneroch máte oporu a podporu. No cez to všetko je pravdepodobné, že sa aj tak nebudete vedieť uvoľniť a relaxovať, pretože stále budete myslieť na problémy v práci.

Blíženci - a pracovisku sa vám v tomto týždni darí, ale cez to všetko sa vnútorne necítite v pohode, ale v strese. Viete, že na to, aby ste sa tak cítili nieje dôvod, ale nemôžete si pomôcť, pretože musíte myslieť na váš zdravotný stav, ktorý už istý čas nieje v poriadku a vy nepoznáte príčinu. V partnerskom spolužití sa v piatok nevyhnete menším nedorozumeniam medzi vami a vašimi polovičkami ktorých dôvodom bude ich pocit, že sa im málo venujete, ale cez víkend sa vám ich podarí dať do poriadku.

Rak -celý pracovný týždeň sa vám bude dariť zvládať na jednotku z hviezdičkou aj tie naj náročnejšie projekty. Vaša kariéra je na vzostupe a aj finančne nebudete mať dôvod stažovať sa. Tieto úspechy vám trochu naštrbí piatok, ale v celkovom hodnotení budete zo sebou maximálne spokojný. Rovnako tak aj v osobnom živote, v partnerskom a rodinnom spolužití prežívate dni, ktoré sú naplnené láskou, harmóniou, ktoré ešte viac utužia vašu spolupatričnosť. cez víkend si s priateľmi užijete veľa zábavy.

Lev - v priebehu týchto dní ste na pracovisku v zlej nálade. Ide o to, že máte depresie s toho, že sa vám vôbec nedarí na čo nie ste navyknutý, a aby toho nebolo málo, tak ani vaše finančné investície vám nevychádzajú tak, ako ste očakávali. Snažte sa zachovať si chladnú hlavu. V partnerskom spolužití sa počas tohoto týždňa môžete cítiť ako na hojdačke, raz hore a raz dole, ale v podstate je to medzi vami dobré. ľúbite sa a klape vám to. V nadchádzajúcom víkende si doprajte hlavne dostatok odpočinku a fyzickej aktivity.

Panna - v zamestnaní si plníte všetky vaše povinnosti bez problémov, ale nerobí vám to radosť, pretože sa cítite vnútorne v strese a v celkovej nepohode. Uvedomujete si že na to v podstate nemáte dôvod , aby ste sa tak cítili, ale neviete si pomôcť. Dôvodom je váš zhoršený zdravotný stav, ktorý vám už nejaký čas robí starosti, zvlášť keď do teraz nepoznáte dôvody. V osobnom živote sa počas piatku nevyhnete nepríjemným výmenám názorov medzi vami a partnermi, ale cez víkend sa opäť všetko upokojí.

Váhy - všetky dôležité rokovania, podpisovanie zmlúv, alebo pracovné úlohy, ktoré si vyžadujú zvýšenú pozornosť si odložte na príhodnejšie obdobie a venujte sa len tomu čo je nevyhnutné urobiť. Jednoducho vám počas týchto dní nebude nič vychádzať. Na pokoji vám nepridá ani fakt, že vám budú chýbať financie. Našťastie v osobnom živote je pohoda, doma ide všetko aj bez vašej osobnej aktivity, takže si budete môcť dopriať čas len pre seba. No je dosť možné, že sa napriek tomu nedokážete uvoľniť, lebo sa budete v mysli stále zaoberať problémami v zamestnaní.

Škorpión - už nejaký čas sa v zamestnaní nemáte na čo sťažovať, pretože na čo siahnete, to sa vám darí meniť na zlato a tak isto to bude aj v priebehu týchto dní. Tešiť vás bude aj to, že vo finančných vodách sa vám darí získavať veľmi dobré ,, úlovky,, takže máte oprávnený dôvod na to aby ste boli na výsosť spokojný. V rodinnom spolužití sa pripravte počas utorka na menšie výmeny názorov z niektorými vašimi rodinnými príslušníkmi, ale našťastie cez víkend si to dokážete všetko v kľude vysvetliť, takže opäť medzi vami zavládne harmónia.

Strelec - máte pre sebou naozaj náročný a ťažký pracovný týždeň či už po fyzickej, alebo po psychickej stránke. Aby ste dosiahli dobré výsledky, musíte sa prebíjať spleťou problémov a k tomu všetkému musíte čeliť aj nepriazni niektorých vašich spolupracovníkov. No napriek všetkým týmto negatívam sa vám darí postupovať na kariérnom rebríčku. V osobnom živote nebudete mať veľa dôvodov na radosť, pretože budete čeliť hádkam, ktoré môžu dopadnúť až trvalým rozchodom, alebo rozvodom s vašimi partnermi.

Kozorožec - tieto dni vás zastihnú v pochmúrnej nálade a tú si prenášate aj do zamestnania. To sa samozrejme negatívne odzrkadľuje aj na vašich pracovných výkonoch a výsledkoch. Radosť vám nerobí ani to, že vaše financie sa stenšujú a tak vám začínajú vážne chýbať. Aj v partnerskom spolužití sa budete zaoberať hlavne nepríjemnosťami a dohadovaním sa o bezvýznamných a nepodstatných veciach. ktoré budú pretrvávať až kým neprídete sami na to, že je to len zbytočná strata energie.

Vodnár - od pondelka až do štvrtku bude na vašom pracovisku až priveľký pokoj a kľud. Až v piatok sa to poriadne rozbehne a vy budete konečne v plnom akčnom nasadení tak, ako vám to vyhovuje a ako vás to baví. V osobnom živote budete počas utorka musieť čeliť ostrím výmenám názorov s vašimi partnermi, ktoré budú mať za následok dusnú atmosféru medzi vami a tichú domácnosť až do piatku, kedy si všetko v pokoji vysvetlíte, takže cez víkend spolu prežijete pekné romantické chvíle.

Ryby - od pondelka do štvrtku to budete mať v zamestnaní náročné hlavne po psychickej stránke, pretože vám vaši nadriadený otvorene prejavia ich nedôveru a nespokojnosť. Preto sa v priebehu piatka snažte ako najlepšie budete vedieť, pretože v tento deň im budete môcť dokázať ako veľmi sa mýlili. V oblasti lásky si v pondelok dávajte mimoriadny pozor na otvorené výmeny názorov medzi vami a partnermi. Zdržte sa radšej všetkých nevhodných poznámok. Ak to nedokážete, hrozí vážne naštrbenie vašeho vzťahu , ktoré môže skončiť aj rozchodom.

Zdroj: funradio.sk

mc

Jun 6, 07:02

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio