zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 7.- 13. november 2016

monika.casova
Nov 7, 06:28

Baran - po dlhom čase je pred vami konečne kľudný a v každej oblasti pracovne priaznivý týždeň, čo vás teší a okrem toho sa cítite vo výbornej forme, máte chuť niečo výnimočné dokázať a cítite sa tak sebaisto, že ste ochotní prijať akúkoľvek výzvu. Súkromie vám v priebehu týchto dní zaplní láska v každej jej podobe. Nadchádzajúci víkend prežijete v pokojnej atmosfére.

Býk - v priebehu pondelka a utorka vás vaši zamestnávatelia oboznámia zo zmenami, ktoré chystajú, ale nemusíte sa obávať, budú mať pre vás pozitívny charakter. Zbytok pracovného týždňa prebehne v pokojnom duchu. Príjemnú atmosféru si budete užívať aj vo vašom osobnom živote a všetko to pekné vyvrcholí cez víkend, takže očakávajte aj všetky možnosti, ktoré sú spojené s romantikou, ale aj vášňou.

Blíženci - máte pred sebou pohodový a úspešný pracovný týždeň. Zvlášť jeho prvá polovica vám prináša okrem iného aj uznanie zo stany vašich spolupracovníkov, ale aj vašich nadriadených. Na tom všetkom vás zvlášť teší, že si vašu snahu všimli hlavne tí, ktorí vám dokážu pomôcť dosiahnuť vaše ciele v rámci vašej kariéry. V súkromí pozor na utorok, hrozia hádky, ale už v piatok si budete dopriavať veľa citov a lásky a to všetko bude pokračovať aj cez víkend.

Rak - v zamestnaní okrem utorka,kedy by ste nemali robiť žiadne dôležité rozhodnutia vás čaká len úspech. Ten sa bude týkať vašich pracovných výsledkov, kariéry a samozrejme aj veľmi dobrých finančných ziskov. V súkromí vám nepriaznivé pracovné udalosti počas utorka vynahradí veľa láska zo strany vašich partnerov a tú si budete spoločne užívať aj v nedeľu a to plným priehrštím.

Lev - v priebehu týchto dní sa vám na pracovisku bude dariť tak dobre, že v jeho závere si uvedomíte, že patrili k tým najúspešnejším v tomto roku. Doslova na čo si len spomeniete, alebo si budete priať sa splní presne podľa vašich predstáv. No vo vašom súkromí ti už nebude také dobré. Vaši partneri, ale aj celá vaša rodina vám otvorene dávajú najavo svoju nevôľu v tom slova zmysle, že sa cítia byť vami zanedbávaní práve pre vaše pracovné vyťaženie.

Panna - v prvej polovici tohoto týždňa si v zamestnaní budete užívať obdiv a uznanie zo strany vašich spolupracovníkov, ale aj vašich nadriadených za vaše veľmi dobré výsledky. Zároveň tak získavate stále väčšiu šancu získať v krátkom čase vami očakávaný postup na kariérnom rebríčku. V oblasti vášho partnerského spolužitia pozor počas utorka na hádky. Ale tie sa vám podarí zmazať už v piatok a cez víkend.

Váhy - v pondelok a v utorok vás vaši nadriadení oboznámia s pripravovanými zmenami. Tie vám prinesú nové, pozitívne príležitosti a možnosti, ktoré vám zároveň pomôžu k rýchlejšiemu dosiahnutiu pozície, ktorú v rámci vašej kariéry chcete dosiahnuť. Zostávajúce dni budú pokojné a príjemné.Rovnako tak dobre sa budete cítiť aj v kruhu vašej rodiny. Cez víkend vás čakajú romantické zážitky v spoločnosti vašich partnerov.

Škorpión - pracovne idete na sto percent. Vaše výkony a výsledky sú vašimi kolegami, ale aj vašimi nadriadenými vnímané ako výborné, ale vy osobne ste nespokojní, pretože za všetko vaše vynaložené úsilie nie ste adekvátne finančne ohodnotení. Tak isto aj vy čo podnikáte nebudete mať dôvod na spokojnosť hlavne z vašimi ziskami. V citovej oblasti sa vám darí v stredu a vo štvrtok. V sobotu sa snažte byť diplomati, len tak sa vám podarí predísť hádkam.

Strelec - v tomto týždni podávate na pracovisku naozaj veľmi dobré výkony, darí sa vám uzatvárať výhodné obchodné zmluvy, no mrzí vás, že vaši nadriadení všetko, čo pre nich robíte berú automaticky, a že im nestojíte ani za malú pochvalu. V osobnom živote sú tieto dni pokojné a príjemné, ale vy si to akosi nebudete vedieť užiť, pretože sa neviete preniesť cez nevšímavosť vašich zamestnávateľov.

Kozorožec - v týchto dňoch vám ide práca od ruky, dokážete si poradiť aj s náročnými úlohami. Zvlášť záver týždňa si budete užívať, pretože vaša snaha nebude korunovaná iba slušným finančným ohodnotením, ale aj kariérnym postupom. Vo vašom súkromí bude pondelok plný lásky, ale štvrtok bude úplne o niečom inom. Nedorozumenia a hádky a to len preto, lebo už nejaký čas majú vaši partneri pocit, že to čo vám hovoria zámerne nevnímate.

Vodnár - ste plný nových nápadov a podnetov, ktorými by ste dokázali pracovne zlepšiť podmienky pre vás a vašich spolupracovníkov, ale až v piatok sa konečne aj vaši nadriadení odhodlajú vypočuť si ich. Snažte sa byť v pokoji, Radšej neskôr ako nikdy. V oblasti lásky sa vám nesmierne darí hlavne od pondelka do stredy, takže žiaden nezadaní vodnár túžiaci po vzťahu nezostane sám.

Ryby - toto je ten ideálny týždeň, kedy všetkým okolo vás ukážete a dokážete čo vo vás je. Pracovne očakávajte iba úspech či už ste zamestnanci, nadriadení, alebo podnikáte. Kariéra a dobré finančné zisky sú isté. Rovnako tak aj v láske, v citoch a v osobnom živote sa v priebehu týchto dní nesťažujete. Partneri vás milujú, sú k vám pozorní, preto by bolo pekné, ak by ste im to aj vy opätovali.funradio.sk

Nov 7, 06:28

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio