zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 9. - 15. január 2017

denisa.chovanova
Jan 9, 06:36

Baran - máte pred sebou naozaj náročný pracovný týždeň. Aj keď sa snažíte ako najlepšie viete, nedarí sa vám. A ani v rámci vašej kariéry sa nemáte možnosť posunúť smerom dopredu. Nechoďte hlavou proti muru, iba čo by ste tvrdo narazili. Radšej sa držte v úzadí. Zato v oblasti lásky sa vám darí vynikajúco. Vám nezadaným sa otvára príležitosť na nový vzťah plný lásky a vy, čo ste v stabilných a dlhodobých partnerstvách, určite vás poteší, že k vám prichádza nová iskra, pod vplyvom ktorej by mohlo prísť aj k počatiu nového potomstva.

Býk - prvá pracovná polovica tohto týždňa sa pre vás nesie v pokojnejšom duchu. Tá druhá je síce pracovne hektická, ale môžete byť pokojný, pretože to všetko smeruje k vášmu dobru. Máte totiž veľkú príležitosť dopomôcť výrazným spôsobom vašej kariére smerom hore, pokiaľ zvládnete všetko, čo máte za povinnosť urobiť. V súkromnom , citovom, ako aj v rodinnom živote, ale aj v partnerských vzťahoch, ste nadmieru spokojný, šťastný a naplnený. Preto by bolo od vás pekné, ak by ste aj vy prispeli svojim dielom a celý víkend venovali vašim blízkym.

Blíženci - v priebehu týchto dní sa vám vracia niečo príjemné z minulosti. Je dosť pravdepodobné, že zo strany vašich nadriadených dostanete pochvalu, či ocenenie za vašu, v minulom roku veľmi dobre odvedenú robotu. To vás právom napĺňa hrdosťou a spokojnosťou. Zaslúžite si to. V rodinnom ako aj v partnerskom spolužití máte pred sebou celý týždeň naplnený harmóniou a príjemnou pohodou. Cez víkend by ste mohli vašim blízkym navrhnúť spoločnú akciu. napríklad návštevu nejakého kultúrneho podujatia.

Rak - vo vašom zamestnaní okrem stredy a štvrtka, keď sa zdravotne nebudete cítiť v úplnom poriadku, čo bude mať za následok že budete rozhodený, takže vám bude všetko padať z rúk, je pred vami celkom plodný pracovný týždeň, čo v konečnom súčte bude pre vás znamenať spokojnosť. Aj v osobnom živote vám tento týždeň nezačne moc dobre, pretože už v pondelok budete musieť doma čeliť malým nedorozumeniam medzi vami a vašou rodinou. No víkend už bude krásny a plný lásky.

Lev - od pondelka do štvrtka ste v zamestnaní veľmi nespokojný, pretože je všade okolo vás stres a chaos. A aby toho nebolo málo, tak aj finančne sa cítite nedocenený za vaše doterajšie výsledky. Až posledný pracovný deň - piatok sa upokojíte, pretože sa vám konečne darí. V osobnom živote vám už pondelok a utorok začína krásne. Tieto dni budú plné lásky. Štvrtok a piatok pozor na ozaj nepríjemné a prudké hádky, ktoré by mohli pretrvávať aj cez víkend. Snažte sa im vyhnúť. V takom prípade dni voľna budú v pohode.

Panna - počas týchto dní v zamestnaní zžijete niečo príjemné. Bude to niečo z nedávnej minulosti. Takže je dosť pravdepodobné, vás vaši nadriadených pochvália, alebo ocenenia za vašu, veľmi dobre odvedenú robotu v priebehu minulého roku. To vás právom napĺňa hrdosťou a spokojnosťou. a taktiež si to právom zaslúžite. V osobnom, v rodinnom ako aj v partnerskom spolužití je pred vami celý týždeň naplnený harmóniou a príjemnou pohodou. Víkend by ste mohli s vašimi blízkymi Podniknúť spoločnú akciu. Napríklad návštevu nejakého spoločenského podujatia.

Váhy - pondelok a ž streda budú pre vás dni počas ktorých bude na vašom pracovisku kľud. Druhá polovica tohoto týždňa je síce pracovne na hrane, ale môžete byť v pohode, pretože to čo sa deje, smeruje k vášmu osohu. Otvára sa totiž veľká možnosť dopomôcť si výrazným spôsobom kariérne smerom hore pokiaľ dokážete všetko čo máte za povinnosť urobiť zvládnuť. V osobnom , ako aj v rodinnom živote, ale aj v partnerskom spolužití ste spokojný, šťastný a naplnený. preto by bolo od vás pekné, ak by ste aj vy prispeli svojim dielom a celý víkend venovali vašim blízkym.

Škorpión - v tomto pracovnom týždni sa veru poriadne natrápite. Nič čo budete robiť sa vám totiž nebude dariť a to vás stresuje, znervózňuje a ste s toho nešťastný. Je to proste tak ako je. Snažte sa to nejako vydržať a počkajte si na lepšie a prajnejšie dni. Zato v oblasti lásky sa vám darí až tak, že by ste ju mohli vyvážať. vy nezadaný, čo túžite po vzťahu máte ho mať a bude úžasné. Vy čo ste v trvalých vzťahoch, tie sa budú utužovať. No len, či si to budete aj vedieť užiť, alebo aspoň uvedomiť? pretože máte plnú hlavu problémov zo zamestnania.

Strelec - počas týchto dní budete na vašom pracovisku čeliť naozaj veľkým prekážkam hlavne v oblasti vašej v kariéry. Očakávajte nepríjemne zmeny, ale aj podrazy zo strany niektorých vašich kolegov, alebo spoločníkov v podnikaní. Našťastie ste mentálne natoľko silný, že to zvládnete všetko. je síce pochopiteľné že v priebehu týchto dní nemáte chuť riešiť vaše súkromie, ale pozor, aby to nebolo na vašu škodu. Váš partner si totiž začína myslieť, že ho neľúbite. Mali by ste to čím skôr napraviť.

Kozorožec - napriek vašej celotýždňovej neopodstatnenej nervozite a podráždeniu sa vám celkom pekne pracovne darí. Buďte si istý, že nemáte dôvod sa takto cítiť. To vám potvrdí piatok, kedy budete rátať vaše výsledky. Zistíte, že sú dobré, takže aj keď budete cítiť silnú únavu a vyčerpanosť, budete spokojný. Hneď pondelok u vás doma začína partnerskými nedorozumeniami. Až vo štvrtok si to síce vyjasníte, ale ten nepríjemný pocit vo vás ostáva aj v priebehu nadchádzajúceho víkendu.

Vodnár - aj keď ani vaši podriadený či vaši nadriadený nie sú v priebehu týchto dní na vašej stane, neodradí vás to v snahe pokračovať robiť kariéru. Síce sa vám v tom darí, ale iba z veľkými problémami a ťažkosťami. Ale podstatné je to, že sa vám to darí. Do tohoto všetkého sa vám v stredu a vo štvrtok kopia nepríjemnosti aj v súkromí v podobe hádok s vašimi partnermi. Veľmi vám to nepomáha k dobrej nálade. Ešteže zvyšok týždňa bude v pohode. Víkend sa snažte využiť na relax a dobitie stratenej energie niekde v úzadí.

Ryby - máte pred sebou napätý, ale paradoxne kľudný pracovný týždeň. Užite si ho tak ako sa bude dať. Vzdelávajte sa v jazykoch, zíde sa vám to v budúcnosti či už v súkromnej oblasti vášho života , alebo v tej profesionálnej. Vo vašom osobnom živote bude prvá polovička týždňa naplnená láskou. Vám, čo túžite po vážnom vzťahu, vstúpi do života niekto, s kým budete môcť začať spoločnú cestu. Druhá polovica týždňa bude pekná a kľudná. Víkend si tak môžete vyhradiť len pre seba, pre vaše záujmy, alebo koníčky.


funradio.sk

Jan 9, 06:36

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio