zdroj foto: facebook.com/pg/veegadesign

Keď sa niečo tradičné premení pod rukami šikovných ľudí na moderné. Na takomto kresle by ste si určite posedeli aj vy!

monika.casova
Dec 29, 09:00

Pred pár dňami sme vám priniesli článok o šikovnej umelkyni Anne MO, ktorá štrikuje megaihlicami. Jej výtvory vyzerajú tak, akoby si ich mali obliecť obrovia, nie ľudia. 

Londýnska dizajnérka Veega Tankun robí niečo podobné, no jej výtvory nie je oblečenie, ani deky. Je to nábytok. Na výrobu pohodlných kresiel a stoličiek používa extrémne hrubé vlákna vlny. 

Veega veľmi rada premýšľa, ako z obyčajných vecí urobí niečo netradičné, niečo s novým nádychom. “Ak je niečo tradičné, ešte to neznamená, že je to aj staromódne. Trik spočíva v tom, vytvoriť niečo, čo dobre poznáme tak, aby to bolo opäť nové a vzrušujúce.” 

Zdroj: https://www.facebook.com/pg/veegadesign/photos/?ref=page_internalZdroj: https://www.facebook.com/pg/veegadesign/photos/?ref=page_internalZdroj: https://www.facebook.com/pg/veegadesign/photos/?ref=page_internalZdroj: https://www.facebook.com/pg/veegadesign/photos/?ref=page_internalZdroj: https://www.facebook.com/pg/veegadesign/photos/?ref=page_internalZdroj: https://www.facebook.com/pg/veegadesign/photos/?ref=page_internalZdroj: https://www.facebook.com/pg/veegadesign/photos/?ref=page_internalZdroj: https://www.facebook.com/pg/veegadesign/photos/?ref=page_internalZdroj: https://www.facebook.com/pg/veegadesign/photos/?ref=page_internalZdroj: https://www.facebook.com/pg/veegadesign/photos/?ref=page_internal


facebook.com

Dec 29, 09:00

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio