zdroj foto: Interklinik

Krásne nové prsia bez obáv...

monika.casova
Dec 14, 09:44

Túžite po konkrétnych krásnych nových prsiach, ale obávate sa, či vám „sadnú“? My v Interklinik vopred vieme, či áno, alebo nie. Vďaka revolučnej 3D vizualizácii samu seba uvidíte „in future“ s novým dekoltom v podobe, akú si zaželáte. Sprava, zľava, v rôznych outfitoch. Rozmýšľate nad tým, ako budete po plastike vyzerať? Pýtate sa, či by sa vám hodili viac väčšie, či menšie prsia? Vďaka nám už nemusíte. Ukážeme vám budúcnosť už dnes. Žiadne nepríjemné prekvapenie sa nekoná!  

Augmentácia alebo zväčšenie prsníkov dnes patrí medzi najčastejšie plastické operácie. Tento estetický zákrok podstupujú nielen ženy po 20-ke, ale aj ženy po pôrode či okolo 50-ky. Keď sa rozhodnete pre nové prsia, je najdôležitejším krokom v celom procese výber kvalitnej kliniky a lekára. V praxi ste už mohli aj vy určite vidieť rôzne nepodarky, ktoré boli nielen neestetické, ale aj ohrozujúce zdravie. Ideálne je, keď môžete na vlastné oči vidieť, aký je výsledok operácie.

Túžite po krásnych nových prsiach? Využite vianočnú akciu od Interklinik a doprajte si darček pod stromček.

Na klinike zdravia a krásy Interklinik dbáme na všetky fázy procesu augmentácie – od konzultácií a predoperačných vyšetrení cez samotný zákrok až po pooperačnú starostlivosť na klinike a kontroly. Významnú úlohu zohrávajú najmä  úvodné konzultácie, kde si s klientkou prejdeme detaily zákroku – od zdravotného stavu cez jej očakávania až po výber implantátov. Práve v tejto fáze totiž dochádza k zjednoteniu predstáv klientky a názoru lekára, ktorý môže upozorniť na niektoré riziká.

Ako šibnutím čarovného prútika...

Výbornou pomôckou, s ktorou u nás pracujeme, je 3D vizualizácia od švajčiarskej spoločnosti Crisalix. E-Stetix je prvý 3D webový simulátor pre kozmetickú a plastickú chirurgiu, ktorý na základe fyzikálnych vlastností ľudského tela pomáha ženám, ktoré majú záujem o augmentáciu, uľahčiť rozhodnutie pred operáciou. Táto praktická vizualizácia vám ako šibnutím čarovného prútika dokáže ukázať budúcnosť a uspokojiť tak vašu zvedavosť.

Vďaka trom jednoduchým krokom vám prostredníctvom programu e-Stetix vieme ukázať,  ako budete vyzerať po operácii. Lekár vám počas konzultácie urobí tri fotografie (z profilu, zľava a sprava), ktoré následne prenesie do simulátora. Softvér za niekoľko sekúnd zobrazí 3D model vášho trupu a vy tak budete mať možnosť vidieť, ako sa zmení vaše poprsie. Pomocou jednoduchých ilustračných nástrojov budete potom môcť spolu s lekárom porovnávať rôzne možnosti a nájsť tú najvhodnejšiu veľkosť implantátu. Program vám navyše nové poprsie ukáže aj v rôznych outfitoch.

V Interkliniku pracujeme s vynikajúcim 3D webovým simulátorom E-Stetix, pomocou ktorého vieme našim klientkam ukázať, ako budú vyzerať po augmentácii.                                                   

„Tento nový simulačný nástroj vypĺňa technologickú medzeru v plastickej a estetickej chirurgii a výraznou mierou tiež prispieva k vyššej informovanosti a spokojnosti našich klientok. Vizualizácia augmentácie nie je jediným spôsobom jeho využitia, spektrum možností je ozaj široké. Novinkou je napríklad jeho využívanie v estetickej dermatológií,“ hovorí MUDr. Norbert Rácz.

Okrem 3D vizualizácie vášho poprsia vám teda Crisalix pomôže, ak rozmýšľate nad krajším nosom či redukciou vrások pomocou botoxu alebo iným skrášľujúcim zákrokom. Aj tu platí, že lepšie je raz vidieť, ako byť neskôr nešťastná…

Ak rozmýšľate nad zväčšením prsníkov, dúfame, že sme vaše obavy čo sa týka zákroku rozptýlili a vy využijete našu bezkonkurenčnú vianočnú ponuku na krásne nové prsia. Vianočná cena augmentácie je teraz 2 590 eur.

Zdroj: Interklinik

Foto: Interklinik

Dec 14, 09:44

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio