zdroj foto: twitter.com/Iris_Elisabeth_

Milá situácia, ktorá si na sociálnych sieťach vyslúžila veľký obdiv. Brat prišiel pozrieť sestru do nemocnice nahodený v obleku. Dôvod je naozaj roztomilý!

monika.casova
Jan 9, 06:48

Na prvý pohľad úplne obyčajná fotografia. Mladík oblečený v obleku, ktorý sedí a zrejme na niekoho čaká. Za obyčajnou fotografiou sa ale skrýva naozaj milý príbeh, ktorý si získal srdcia ľudí po celom svete. 

Olivia Kessler z amerického Ohia porodila dcérku. Dala jej meno Carter. Olivia má brata, ktorý sa volá Grant a má 18 rokov. Z narodenia Carter sa nesmierne tešil. Grant, bol zo stretnutia so svojou malou neterkou veľmi vzrušený.

Zdroj: https://twitter.com/Iris_Elisabeth_

Grat sa rozhodol, že svoju sestru a neterku pôjde navštíviť do pôrodnice. Obliekol si ten najlepší oblek, čo mal v skrini. Samozrejme nezabudol na kravatu. Pýtate sa, prečo sa tak vymódil? Dôvod je naozaj jednoduchý. Jednoducho chcel na svoju neterku urobiť dobrý prvý dojem.

Mladšia sestra Iris Granta odfotila a fotku zavesila na svoj Twitter, kde sa okamžite dočkala mimoriadne pozitívnych a milých reakcií. "Naša sestra je v pôrodnici a môj brat prišiel do nemocnice v obleku, pretože vraj prvý dojem je najdôležitejší.” 

Keď si malá Carter pozrie fotky o pár rokov, bude na svojho strýka nesmierne hrdá. 

Zdroj: https://twitter.com/Iris_Elisabeth_

boredpanda.com

Jan 9, 06:48

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio