zdroj foto: instagram.com/buttinthenature

Partia Čechov nahovorila kamaráta na šteklivý kalendár. Snažil sa upriamiť na krásy Islandu, no len málokoho zaujímali práve tie

monika.casova
Nov 15, 08:41

Ladislav Skala je veľmi vtipný chalanisko. Zo svojej dovolenky si priniesol milú fotografiu, ktorá vzbudila u jeho kamarátov naozaj veľký záujem. Samozrejme, že to nebola žiadna nudná fotografia. Na danej fotke bol totiž Ladislav, skôr povedané jeho pozadie, ktoré sa vynímalo pred krásnou prírodnou scenériou. 

Jeho kamaráti ho teda motivovali k tomu, aby na ďalšej ceste urobil niečo podobné, ale rovno 12x, aby z toho mohli urobiť kalendár. Jeho ďalšou cestovateľskou zastávkou bol Island. 

Na každej snímke je teda dychberúca príroda a jeho obnažené pozadie. Ak teda ešte stále uvažujete, čo kúpiť vašej sestre ako vianočný darček, tak takýto kalendár nemusí byť zlou voľbou. 

Zdroj: https://www.instagram.com/buttinthenature/
Zdroj: https://www.instagram.com/buttinthenature/Zdroj: https://www.instagram.com/buttinthenature/Zdroj: https://www.instagram.com/buttinthenature/Zdroj: https://www.instagram.com/buttinthenature/Zdroj: https://www.instagram.com/buttinthenature/Zdroj: https://www.instagram.com/buttinthenature/Zdroj: https://www.instagram.com/buttinthenature/Zdroj: https://www.instagram.com/buttinthenature/Zdroj: https://www.instagram.com/buttinthenature/Zdroj: https://www.instagram.com/buttinthenature/Zdroj: https://www.instagram.com/buttinthenature/

buttinthenature.eu

Nov 15, 08:41

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio