zdroj foto: boredpanda.com

PRED a PO: Takto sa zmenili ľudia, ktorí povedali stop drogám a začali žiť bez nich!

monika.casova
Jan 9, 07:43

O alkohole sa hovorí, že je metlou ľudstva. Ale čo sú potom drogy? Drogy sú zabijakom ľudstva. Postupne odrovnávajú myseľ, aj telo. Človek sa pod ich vplyvom mení na chodiacu mŕtvolu. Vyhrať nad nimi je ťažké, no odmena za výhru je neuveriteľne obrovská. 

Všetko sa to začína pri rekreačnom užívaní drog, ktoré sprevádzajú slová " veď to len trochu, na dobrú náladu". Tenkú hranicu medzi závislosťou a zábavou však len málokto odhadne. 

Tvrdé drogy dostávajú ľudí hrozných stavov a ešte hrozivejšie títo ľudia vyzerajú. Niektorým sa však podarí vyhrať a zmena k lepšiemu, a hlavne normálnemu životnému štýlu je hneď vidieť. 

Zdroj: http://www.boredpanda.com/before-after-drug-addiction/
Zdroj: http://www.boredpanda.com/before-after-drug-addiction/Zdroj: http://www.boredpanda.com/before-after-drug-addiction/Zdroj: http://www.boredpanda.com/before-after-drug-addiction/Zdroj: http://www.boredpanda.com/before-after-drug-addiction/Zdroj: http://www.boredpanda.com/before-after-drug-addiction/Zdroj: http://www.boredpanda.com/before-after-drug-addiction/Zdroj: http://www.boredpanda.com/before-after-drug-addiction/Zdroj: http://www.boredpanda.com/before-after-drug-addiction/Zdroj: http://www.boredpanda.com/before-after-drug-addiction/

boredpanda.com

Jan 9, 07:43

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio