zdroj foto: Matúš Mruz

Prešovčania začnú prípravu v Bratislave už bez štvorice hráčov

milos.doktor
Jan 7, 22:18

Futbalisti 1. FC Tatran Prešov v pondelok 9. januára odštartujú spoločnú prípravu na jarnú časť Fortuna ligy. Tréner nováčika súťaže Miroslav Jantek už nepočíta so štvoricou hráčov, do prípravy sa naopak zapojí štvorica hráčov z juniorského tímu. Informovala o tom oficiálna stránka prešovského klubu.
      
Prešovčania odštartujú prípravu v Bratislave. Od pondelka do piatka 13-teho absolvujú v hlavnom meste podrobnú lekársko-športovú prípravu. Tréner Jantek tam získa prehľad o individuálnej príprave hráčov v nedávnom období.

      
Kormidelník nováčika súťaže už nepočíta so štvoricou Ashiru Musefiu Olasunkanmi, Jakub Rolinc, Pavol Penksa a Denis Barát, naopak do prípravy A-mužstva sa zapoja Adrián Slančík, Matej Grešák, Jozef Špyrka a Richard Župa z U19. Mená ďalších posíl by mali byť známe v priebehu prípravy. Prešovčania budú v jarnej časti hrávať domáce zápasy v Poprade, pričom generálkou by mal byť zápas proti druholigovému tímu VSS Košice. Prvé kolo jarnej časti odohrajú 18. februára na popradskom štadióne proti ŠK Slovan Bratislava.


Program prípravných zápasov 1. FC Tatran Prešov pred jarnou časťou FL 2016/2017:
18. januára, Cigánd (Maďarsko – 2.liga) – UT v Prešove
21. januára, MFK Tatran Liptovský Mikuláš – UT v Prešove
25. januára, FK Dukla Banská Bystrica – UT v Tatranskej Lomnici
4. februára, Ferencváros Budapešť – v Budapešti
7. februára, FC Spartak Trnava – v Poprade
11. februára, VSS Košice – v Poprade

TASR

Jan 7, 22:18

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio