zdroj foto:

S týmto by ste sa na Facebooku asi nepochválili. Dievčina skončila v nemocnici s vibrátorom v zadku, o ktorom ani netušila!

monika.casova
Oct 7, 11:42

Zdroj: http://imgur.com/a/gHJpp#53KZjSy
Tento zamilovaný párik vlastne nerobil nič zlé. Svoj sexuálny život chceli okoreniť použitím erotických hračiek. Nečakali však, že to dopadne tak tragicky, až smiešne. Pre 24-ročnú Emmu Phillips a jej 29-ročného priateľa Lee Millera jedno sobotňajšie ráno dopadlo naozaj neslávne. Nikto by sa o tom nedozvedel, keby Emma nezverejnila svoj zážitok na sociálnej sieti. 

Pár použil pri sexe vibrátor, ktorým sa snažil Lee svojej priateľke umocniť sexuálny zážitok. Zrazu sexuálna hračka zmizla, no bolo cítiť jej vibrácie. Myslela si, že ho Lee ukryl len niekam pod vankúš. Keď sa však oprela o brucho, pocítila vibrácie vo svojom bruchu. 

Uvedomila si, že vibrátor sa nachádza celý v jej tele. Nikto z nich dvoch nechápal, ako sa to mohlo stať, no stalo sa. Museli teda rýchlo konať. Lee navrhol, že jej ho vytiahne pomocou rôznych kuchynských pomôcok. Ani kliešte na grilovanie, ani opačný koniec vidličky však nepomohol. Bolo treba ísť do nemocnice. 

Nastala však trápna situácia, pretože obaja noc predtým pili a o 7 hod. ráno neboli schopní šoférovať. Museli preto zavolať sanitku a vysvetliť im, čo sa stalo. Situácia v sanitke bola dosť trápna a komická. Vibrátor totiž stále fungoval, dokonca aj v momente, kedy ho z Emmy na chirurgii vybrali. 

Zdroj: http://imgur.com/a/xTZaA#SG9hbn4Zdroj: http://imgur.com/a/cpLFR#CX0znOnZdroj: http://metro.co.uk/2016/10/06/student-got-vibrator-stuck-up-her-backside-during-sex-with-boyfriend-6174685/

Zdroj: metro.co.uk

mc

Oct 7, 11:42

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio