zdroj foto: youtube.com

Študentská emotívna reklama, ktorú Adidas ignoroval, sa šíri svetom ako vírus. Keď ju uvidíte, pochopíte prečo!

denisa.chovanova
Jan 6, 15:10

Niekedy netreba obrovské reklamné agentúry a mnohopočetné tímy na to, aby vznikla pútavá reklama. Niekedy stačí nápad šikovného a kreatívneho študenta.

Zdroj: youtube.com

Autorom neuveriteľne dojemnej reklamy pre značku Adidas je Eugen Merhe, 26-ročný študent z nemeckej školy Film Academy of Baden-Württemberg. Video rozpráva príbeh staršieho, nemeckého, bývalého maratónskeho bežca. Ten však, žiaľbohu, trávi svoj monotónny život v neláskyplnom domove pre dôchodcov. Jedného dňa však nájde svoje staré, ošúchané tenisky Adidas. Rozhodne sa vrátiť sa k svojej mladosti a znovu začať behať. Pracovníci domova sa však jeho túžbu po oslobodení snažia potlačiť. Viac prezrádzať nebudeme, môžete nám ale veriť, že koniec reklamy vás donúti vstať, začať tlieskať, fandiť.. a zrejme aj plakať.

Zdroj: youtube.com

Zaujímavé je, že túto emotívnu reklamu spoločnosť Adidas doposiaľ ignoruje. „Pokúšali sme sa ju poslať oddeleniu komunikácie spoločnosti Adidas, no bohužiaľ, doteraz nereagovali,“ prezradil autor Eugen Merhe. Nuž, náš názor je, že v tomto urobili páni z Adidas rozhodne chybu.

youtube.com

Jan 6, 15:10

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio