zdroj foto: instagram.com/stefania_model/

Táto žena búra všetky stereotypy o dokonalých modelkách. Stačí sa pozrieť na jej nádhernú postavu a pochopíte!

monika.casova
Nov 26, 09:00

Plus Size modelky si získavajú stále väčšiu pozornosť  a obľubu. Je to najmä vďaka ich charizme a nebojácnemu úsiliu o sebavyjadrenie. Vďaka nim si totiž verejnosť začína uvedomovať, že ten takzvaný ideál ženskej krásy, ktorý na nás hľadí z obálok prestížnych módnych časopisov, vlastne s ideálom nemá nič spoločné. Zostáva nám dúfať v to, že svet modelingu čoskoro dosiahne bod zvratu a prestane diskriminovať ženy, ktoré majú o niečo kyprejšie tvary. A krásna Stefania Ferrarrio je jednou z tých žien, ktoré za zbúranie týchto stereotypov bojujú. 

Zdroj: https://www.instagram.com/stefania_model/

Táto 23-ročná Austrálčanka pracuje ako modelka a aktívne bojuje proti tomu, aby ženy ako ona boli označovane štítkom „plus-size“. Stefania väčšinou predvádza spodnú bielizeň, čo vo veľkej miere prispieva k prezentovaniu krásnych tvarov jej tela. Na svojom Instagrame zverejnila mnoho úprimných snímok s označením #DropThePlus, čím odkazuje na skupinu aktivistov, ktorí upozorňujú verejnosť na to, aby sa naučila prijímať rôzne telesné tvary a veľkosti a aby prestali niekoho, kto je „väčší“ ako vychudnuté modelky, nazývať pojmom plus size. 

Zdroj: https://www.instagram.com/stefania_model/Zdroj: https://www.instagram.com/stefania_model/Zdroj: https://www.instagram.com/stefania_model/Zdroj: https://www.instagram.com/stefania_model/Zdroj: https://www.instagram.com/stefania_model/Zdroj: https://www.instagram.com/stefania_model/Zdroj: https://www.instagram.com/stefania_model/Zdroj: https://www.instagram.com/stefania_model/Zdroj: https://www.instagram.com/stefania_model/Zdroj: https://www.instagram.com/stefania_model/Zdroj: https://www.instagram.com/stefania_model/

brightside.me

Nov 26, 09:00

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio