zdroj foto: becomegorgeous.com

Ups! Takto to dopadne, keď si žena vyberie nesprávneho chirurga a vôbec netuší, ako to dopadne

monika.casova
Dec 7, 07:10

Hovorí sa, že aj majster tesár sa utne. Nuž, je to tak. Títo "páni" plastickí majstri odviedli poriadne fušerskú prácu. Smola, že si to odniesli telá známych, či menej známych žien. 

Niektorým celebritám to však vôbec neprekáža a hrdo vystavujú na obdiv svoje spackané plastiky. Všetkému sa dá predísť, len treba vopred poriadne uvážiť, komu si ľahnete na stôl. Viac ako peniaze sú predsa referencie a špecializovaný personál. 

Zdroj: http://celebie.com/vivica-fox-breast-implants-plastic-surgery-before-and-after/Zdroj: http://www.womansday.com/life/entertainment/a1310/10-worst-celebrity-plastic-surgery-mishaps-103522/Zdroj: http://beforelastcall.ca/blog/horrible-hooters-the-10-worst-celebrity-boob-jobs-to-make-you-pukeZdroj: http://www.becomegorgeous.com/entertainment/celebrity_gossip/worst-celebrity-breast-implants-A12656Zdroj: http://www.becomegorgeous.com/entertainment/celebrity_gossip/worst-celebrity-breast-implants-A12656Zdroj: https://www.reddit.com/user/Elf_Supremacist/Zdroj: http://celebreeties.com/tara-reid-plastic-surgery-gone-wrong/Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1336512/Christina-Aguileras-breast-implants-scar-revealed-armpit.htmlZdroj: http://plasticsurgeryfact.com/jennifer-nicole-lee-plastic-surgery-before-and-after/Zdroj: http://www.lifeandstylemag.com/posts/celebrity-breast-implants-removed-108691/photos/victoria-beckham-breast-implants-removed-175060Zdroj: http://www.lifeandstylemag.com/posts/celebrity-breast-implants-removed-108691/photos/victoria-beckham-breast-implants-removed-175060

Dec 7, 07:10

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio