zdroj foto: indiaearl.com

VIDEO: Netradičné horolezecké požiadanie o ruku, ktoré sa začalo obrovských strachom!

monika.casova
Dec 23, 06:45

Keď muž požiada o ruku svoju partnerku, je to veľký krok a veľký záväzok. Preto je tento moment vždy čarovný, akokoľvek ho dotyčný pán pripraví a naplánuje. Vždy to predsa robí z lásky. Niektoré požiadania o ruku sú však niečím iné, niečím výnimočné, pretože asi nie každý by sa k niečomu podobnému odhodlal. 

Luis Cardona a Maddy sú pár, ktorý miluje horolezectvo. Lezú všade. Po skalách, po umelých stenách, či útesoch. Túto aktivitu si spoločne zamilovali, preto Luis vedel, že ak chce svoju milovanú požiadať o ruku, tak to musí byť pri tejto aktivite.

Luis to mal všetko naplánované a jeho rodina a priatelia boli nachystaní pomôcť mu. Bol to bežný deň, kedy si šli spolu zaliezť na umelú stenu. Maddy bola už úplne hore a v tom sa zhasli svetlá. Maddy chytila poriadny strach, pretože si myslela, že je to nejaký výpadok elektriny.

Za ten krátky čas stihol Luis aj s rodinou urobiť malú romantickú výzdobu. Rozžiarili sa svetielka a Maddy ostala v šoku. Luis ju pomaly spustil na zem a pokľakol. 

Zdroj: https://www.indiaearl.com/Zdroj: https://www.indiaearl.com/Zdroj: https://www.indiaearl.com/Zdroj: https://www.indiaearl.com/Zdroj: https://www.indiaearl.com/

elitedaily.com

Dec 23, 06:45

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio