zdroj foto: mic.com

VIDEO: Spôsob varenia a hlavne SOLENIA tohto tureckého kuchára dostáva ženy do vytrženia! Pozrite sa, čo je na ňom také iné...

monika.casova
Jan 12, 06:44

Mali sme tu už kadejakých kuchárov. Každý sa snažil zaujať niečím iným. Niekedy to jedlo nemuselo byť až také úžasné, ale úžasné bolo to, ako ho pripravovali. Napr. taký Franco Noriega, ktorému sa dámy nepozerali na ruky, ale skôr do rozkroku, pretože mal naozaj čo ukázať. 

Sympatický 32-ročný Turek nepotrebuje zaujať svojím mužstvom, aj keď musíme uznať, že je poriadne sexy. On dostal ľudí niečím úplne iným. 

Mall guzelmis

Fotka zveřejněná uživatelem nusr_et (@nusr_et), Říj 11, 2016 v 7:27 PDT

Nusret Gökçe je majiteľom siete 6 reštaurácií po celej krajine. On sám sa ale špecializuje na mäso. Zbožňuje prípravu a varenie z mäsa. O jeho umení sa hovorí doslova, ako o porne! 

Jeho netradičné ťahy a spôsoby priťahujú pozornosť ľudí po celom svete. Jeho doménou je však moment, kedy Nusret svoje jedlo solí. Tu musíme uznať, že to 100% nikto nerobí tak, ako on.

Vďaka tomu si od ľudí vyslúžil prezývku #Saltbae. Ako inak nesmie chýbať, ani jeho vlastné emoji, ktoré mu ľudia vytvorili. mic.com
, youtube.com

Jan 12, 06:44

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio