zdroj foto: facebook.com/Photojos

FOTO "pred" a "po". Bábätká sa fotia v odliatkoch tehotenského bruška svojich mám

monika.casova
Jun 7, 06:37

Každé obdobie tehotenstva má svoje čaro. Preto si treba každý jeden moment zapamätať. Britská fotografka Jocelyn Conway z Photojos Photography prišla na šikovný a originálny spôsob, ako spojiť spomienky "pred" a "po" narodení dieťatka. 

Ešte kým je žena tehotná, urobí im odliatok bruška. Neskôr, keď sa dieťatko narodí, tento odliatok slúži ako kolíska pra bábätko, v ktorej sa nafotí. Fotografka svoj koncept predstavila ešte v roku 2015. Najprv nebol o netradičné fotenie veľký záujem, no postupom času sa jej nazbieralo veľa klientiek. 

Zdroj: facebook.com/PhotojosZdroj: facebook.com/Photojos
Mamičkám robí odliatok v 34. až 36. týždni tehotenstva. Celý proces netrvá dlho. Je to necelých 20 minút. Fotografka má pocit, že dieťatko cíti, že "odtliatok" bol kedysi jeho domov. “Moje dieťa, Stanley, vo svojom odliatku okamžite zaspalo, akoby si spomenulo, aké bezpečné miesto to bolo,” hovorí fotografka.

Zdroj: facebook.com/PhotojosZdroj: facebook.com/PhotojosZdroj: facebook.com/PhotojosZdroj: facebook.com/PhotojosZdroj: facebook.com/PhotojosZdroj: facebook.com/PhotojosZdroj: facebook.com/PhotojosZdroj: facebook.com/Photojos

mymodernmet.com

Jun 7, 06:37

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio