zdroj foto: facebook.com/biffandi

Homosexuálny pár čaká dieťatko. Dve deti si už adoptovali, no túžili po svojom vlastnom!

monika.casova
Jun 15, 08:30

Téma homosexuality nie je každému príjemná, aj keď by sme mohli povedať, že ide už o bežnú tému. Trystan Reese a Biff Chaplow spolu žijú v oregonskom Portlande. Sú manželia a túžili po deťoch. V roku 2015 si adoptovali Rileyho a Hailey. Bývali spolu už dlhšie, no neboli ich oficiálnymi deťmi. Obidvaja sú totiž deťmi Trystanovej sestry, ktorá je narkomanka a nedokázala sa o ne starať. 

Obaja však túžili aj po vlastnom dieťati. A verte, či nie, aj sa im to podarilo. Trystan je transsexuál, ktorý užíval testosterón, aby vyzeral ako muž. Narodil sa teda ako žena. Hovorí, že mu vymenili telo, pretože on sa ako dievča nikdy necítil. Postupom času mu užívaním testosterónu zhrubol hlas, objavilo sa výraznejšie ochlpenie... Jednoducho sa vizuálne začal meniť na muža, no vo vnútri ostal ženou, preto sa mu podarilo otehotnieť.

Trystan už bol raz tehotný, no o svoje dieťatko prišiel. Teraz čakajú s Biffom ďalšie a nesmierne sa na neho tešia. 

Zdroj: facebook.com/biffandi

Podľa lekárov tehotenstvo prebieha úplne bez problémov a počas leta by mal teda do tejto nezvyčajnej rodiny pribudnúť ďalší člen. Pár si uvedomuje, že mnoho ľudí by sa ich rado opýtalo mnoho otázok, no hanbia sa. Preto vytvorili stránku biffandi.com, kde otvorene hovoria o tehotenstve, o rodičovstve, o ich fungovaní. 

Zdroj: facebook.com/biffandi
Zdroj: facebook.com/biffandi
dailymail.co.uk
facebook.com

Jun 15, 08:30

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio