zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 1. - 7. máj 2017

monika.casova
May 2, 06:25

BARAN
Od pondelka do štvrtka sa vám v zamestnaní celkom darí. No pozor si dávajte v piatok, pretože v tento deň budete podráždení, nervózni, bez nálady a tieto vaše nepríjemné stavy vás budú provokovať k ,,rýpaniu,, do vašich spolupracovníkov. Snažte sa preto radšej vyhýbať sa im. Vo vašom osobnom živote máte pred sebou celý týždeň v pohode. Okrem piatku. Budete mať tendencie hádať sa s vašimi rodinnými príslušníkmi. Vyhnite sa tomu, lebo by ste dosiahli len to, že by ste mali doma počas víkendu tichú domácnosť.

BÝK
V tomto týždni máte pred sebou pondelok a utorok náročné pracovné dni. Preto by ste mali byť v strehu a opatrní hlavne ak pôjde o uzatváranie nových dohôd, alebo zmlúv. Od stredy do piatku sa už všetko negatívne okolo vás začne vytrácať a aj vaše dosiahnute pracovné výsledky už budú dobré. Vo vašom súkromí si v priebehu utorka užijete s vašimi polovičkami veľa romantiky zo všetkým, čo k nej patrí. No víkend sa ukazuje máličko náročnejší. Nedajte sa vyprovokovať do otvorených konfrontácií, pretože z nich môžu vzniknúť zbytočné hádky.

BLÍŽENCI
V priebehu celého pondelka sa snažte pracovať ako najviac budete môcť, pretože v tento deň budete mať na vašej strane priazeň. Naopak, od utorka do štvrtka sa zamerajte len na nevyhnutné povinnosti, pretože sa vám nebude vôbec dariť. Piatok už bude opäť super. Vo vašom osobnom živote vás v utorok čaká všetko čo je spojené s láskou. V stredu a vo štvrtok naopak hádky, ale našťastie budú len mierne, takže napokon si s partnermi všetko pekne vysvetlite, udobrite sa.

RAK
Vo vašom zamestnaní sa budete od pondelka do stredy viac trápiť, ako mať dobrý pocit z vykonanej práce. Preto zvýšte vašu opatrnosť a pozornosť vo všetkom čo budete robiť. Ale vo štvrtok a v piatok sa vám bude dariť viac, ako len dobre, takže sa vám v tieto dni podarí dobehnúť aj všetko zameškané. V súkromí by ste mali vy nezadaní zvýšiť pozornosť, pretože v utorok máte veľkú príležitosť spoznať novú lásku, ale naozaj veľkú. Môžete totiž stretnúť vášho budúceho životného partnera. V piatok a v sobotu maličké nedorozumenia.

LEV
V tieto dni máte optimistickú náladu a máte na to oprávnený dôvod, pretože sa vám darí viac, ako len výborne. Rovnako tak sa vám darí aj vo vašej kariére. Ale nespokojní nebudete aj vy, čo pracujete v súkromnom sektore. Taktiež aj vám sa bude dariť vo všetkých vašich aktivitách.Vo vašom osobnom živote sa doma počas stredy nevyhnete veľmi ostrým hádkam kvôli tomu, že v poslednom čase akosi sa zabúdate venovať vašim partnerom. Našťastie v piatok a počas víkendu sa udobríte a medzi vami zavládne opäť láska.

PANNA
V pondelok sa na vašom pracovisku budete cítiť ako ryba vo vode, pretože sa vám bude dariť viac ako vynikajúco. Máte totiž na vašej strane priazeň hviezd, preto ju využite maximálne ako dokážete, pretože naopak štvrtok budete mať v zamestnaní náročný. Ale v piatok opäť super. Vaše súkromie bude v utorok naplnené láskou a romantikou. Streda a štvrtok hádky, ale tie sa vám cez víkend všetky podarí zameniť za sladké a nežné udobrovanie.

VÁHY
V pondelok a utorok by ste mali byť na pracovisku opatrní a obozretní vo všetkom čo budete robiť, pretože tieto dni budú ozaj náročné. Až od stredy do piatku sa všetko okolo vás začne postupne ,,čistiť,, do tej miery, že budete môcť byť aspoň trochu spokojní z vašimi dosiahnutými výsledkami. Váš osobný život bude v utorok o láske a o všetkom, čo k nej patrí. Cez víkend to budete mať máličko náročnejšie, pretože vaše polovičky budú mať tendencie vás provokovať k výmenám názorov. Snažte sa im v tom odolať.

ŠKORPIÓN
Konečne sa aj vášmu znameniu začalo po dlhom čase pracovne dariť. Vaši nadriadení sú s vami, s vašimi výkonmi ako aj dosiahnutými výsledkami veľmi spokojní. Bohužiaľ sa ešte aj počas tohoto týždňa tieto vaše úspechy nebudú pozitívne odzrkadľovať na vašich financiách. V tejto oblasti je vaša situácia naďalej veľmi ťažká. V súkromí počas pondelku očakávajte doma malé hádky. No záver týždňa ako aj celý víkend budete mať pokojný a príjemný.

STRELEC
Mali by ste byť pripravení na ozaj ťažký pracovný týždeň. Ťažký a náročný bude hlavne pre vás, čo sa snažíte kariérne postúpiť. Pracovne sa budete trápiť aj vy, čo pracujete v cudzine, alebo robíte pre zahraničnú firmu. S toho všetkého neúspechu budete dosť rozhodení a nervózni a túto nervozitu si bohužiaľ prenesiete aj do vášho súkromia. Preto už hneď v pondelok sa doma budete hádať a až v stredu sa vám podarí dať veci medzi vami a vašimi blízkymi do poriadku tak, aby ste mali aj pekný a kľudný víkend.

KOZOROŽEC
Je pred vami super týždeň v každej pracovnej oblasti. Dokážete vašim nadriadeným úspešne odprezentovať svoje nové plány, projekty a názory a aby bola vaša spokojnosť ešte väčšia, dozviete sa priaznivé správy v podobe zmien, ktoré vás naozaj potešia. No vo vašom osobnom živote to už budete mať komplikovanejšie. Pondelok a utorok sú kritické dni v oblasti lásky a to až do takej miery, že hrozia reálne rozchody. Snažte sa to ustáť. Od stredy vám začína pokojné a pekné obdobie a bude trvať aj počas víkendu.

VODNÁR
V priebehu týchto dní budete mať práce až nad hlavu. Ale vám to viac vyhovuje ako prekáža. Všetky vaše povinnosti zvládate bez problémov a stíhate aj robiť kariéru. Dokonca vám ostáva aj dostatok času, pomáhať vašim kolegom. Cítite sa spokojní a v pohode. K tomu všetkému máte mimoriadne dobru náladu. Vaša súkromie bude v tomto týždni ubiehať ako jazda na hojdačke. V pondelok doma hádky, v stredu a vo štvrtok je všetko v najlepšom poriadku a víkend opäť trochu o výmenách názorov.

RYBY
Od pondelka do stredy máte vo vašom zamestnaní pred sebou úžasné dni. Vaši zamestnávatelia sú s vašimi výkonmi via,c ako len spokojní. Aj vám podnikateľom sa mimoriadne darí vo všetkých vašich aktivitách. Do konca pracovného týždňa vám naďalej ide robota od ruky a predsa, napriek vašim úspechom ste vnútorne nervózni a podráždení. Vo vašom súkromí si v pondelok doprajete v spoločnosti vašich partnerov veľa lásky. Čo tak urobiť si spoločne pekný a romantický večer? Predídete tak hádkam a nepríjemným rozhovorom v piatok.

funradio.sk

May 2, 06:25

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio