zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 10. - 16. apríl 2017 (VEĽKÝ TÝŽDEŇ)

monika.casova
Apr 10, 06:14

11.4 o 7.11 hod. bude SPLN v znamení VÁH. Je to 7 astrologický dom, dom zdravia a práce.

BARAN
Môžete sa tešiť, pretože máte pred sebou vynikajúci pracovný týždeň počas ktorého sa vám darí všetko čo máte naplánované presne tak, ako si to predstavujete. A darí sa vám aj v kariére. Vy čo pracujete na voľnej nohe - podnikanie, máte tak isto oprávnený dôvod na spokojnosť. Ste úspešní v uzatváraní nových obchodných zmlúv a pre vás veľmi výhodných kontraktov. Rovnako tak aj v osobnom živote máte dôvod na spokojnosť. Zvlášť v oblasti lásky vám hviezdy prajú. Najmä od stredy do piatku. Nová iskra v stálych vzťahoch, nové známosti u vás nezadaných. počatie či narodenie potomstva.

BÝK
Od pondelka do stredy očakávajte veľmi náročný pracovný týždeň. Týkať sa to bude zvlášť vás, čo pracujete v zahraničí, alebo v zahraničnej firme. Od štvrtku do piatku sa táto nepríjemná situácia a niečo zlepší, ale aj tak, ak môžete, nepúšťajte sa do náročných projektov. Vo vašom osobnom živote budú všetky tieto dni naopak milé, pekné a pohodové. Najmä vo štvrtok a piatok si budete užívať prejavy citov a lásky zo strany vašich partnerov.

BLÍŽENCI
Počas týchto dní vám v zamestnaní ide všetko pekne od ruky. Roboty máte tak akurát, takže môžete pracovať bez stresu. Ak uvažujete o prípadnej zmene pracoviska, môžete túto výmenu urobiť. Chcete začať podnikať? Aj v tejto oblasti máte hviezdy na vašej strane. V súkromí sa snažte doma v stredu vyhnúť zbytočným výmenám názorov. Zbytočne by ste si tak pokazili víkend, ktorý bude najmä v nedeľu úžasný na všetko, čo sa týka lásky.

RAK
Celý tento pracovný týždeň bude taký normálny okrem utorka, ktorý bude celý úplne kritický. Doslova to bude pre vás deň blbec. Preto v jeho priebehu buďte radšej v strehu, lebo nebudete schopní byť dostatočne sústredení na to, čo máte urobiť, takže by ste si narobili viac škôd, ako osohu. Vo vašom osobnom živote máte pred sebou pokojné a príjemné dni. Hlavne streda a štvrtok bude iba o láske, láske a ešte raz láske, a to vy môžete. Tak si ju užite.

LEV
Vy, čo pracujete v zahraničí, alebo podnikáte, máte dôvod na radosť a spokojnosť. Všetky vaše aktivity sa vám darí dotiahnuť do úspešného konca. Vy ostatní, to budete mať náročnejšie. Zvlášť v oblasti financií. Po tejto stránke sa cítite nedocenení. Chýbajú vám. V osobnom živote už hneď v pondelok a utorok budete musieť doma čeliť malým hádkam. Tie vás dostanú do stavu znechutenia. Aspoň v priebehu víkendu si všetko dokážete vynahradiť, pretože bude prekrásny a plný lásky.

PANNA
Tento týždeň bude z pracovného hľadiska presne taký, ako to vám vyhovuje, pretože všetky vaše povinnosti sa vám darí plniť presne podľa stanoveného harmonogramu. Ak už nejaký čas uvažujete zmeniť zamestnávateľa, tak na tento krok máte ideálne obdobie. Prípadne môžete začať podnikať,alebo podnikanie plánovať. Vo vašom súkromí sa v stredu nevyhnete malým výmenám názorov, ale na tie počas víkendu zabudnete, pretože ten bude príjemný. Zvlášť nedeľa bude úžasná, lebo bude naplnená na láskou.

VÁHY
Prvá polovička tohto týždňa bude na vašom pracovisku veľmi náročná. Zvlášť pre vás čo pacujete v zahraničí, alebo pre nejakú zahraničnú firmu. Druhá polovička už bude o niečo lepšia, veľa vecí okolo vás sa máličko ustália, ale aj tak, radšej si všetko dôležité, odložte na vhodnejší čas.Vo vašom osobnom živote budú tieto dni pekné a pohodové. Najmä štvrtok a piatok budú krásne, pretože vás bude obklopovať len láska. 

ŠKORPIÓN
Od pondelka do stredy máte veľa energie a chuť do práce, ale cez to všetko sa vám moc nedarí. Vo štvrtok a v piatok to bude pre vás ešte viac náročné. Vaši nadriadení voči vám zaujali negatívny postoj a sú proti vám. A aby toho nebolo málo, tak vám chýbajú aj financie a to veľmi. V súkromí v utorok očakávajte ostré hádky kvôli tomu, že vaši partneri majú pocit ze si ich nevšímate. Našťastie si to hneď počas štvrtku vysvetlíte a udobríte sa. Nadchádzajúci víkend už bude príjemný a pokojný.

STRELEC
Máte pred sebou ozaj ťažký pracovný týždeň a to v každom smere. Je jedno či ste zamestnaní, alebo pracujete na voľnej nohe. Buďte vážne v strehu, nič nepodpisujte skôr, ako si to dôkladne prečítate, nemente zamestnanie, neberte si úvery. U vás doma, v súkromnom živote je všetko v úplnom poriadku. Lenže vy si to neviete užívať kvôli vašej robote. Stále myslíte na všetky tie nepríjemnosti, ktoré sa vám v nej dejú.

KOZOROŽEC
Vaša práca, vaša kariéra, ako aj vaše podnikanie, to všetko vám ide ako po masle bez ohľadu na to, v akej s týchto oblastí robíte. Aj vaši nadriadení, či vaši spoločníci sú s vašimi výsledkami viac ako len spokojní. K tomu všetkému ako čerešničku na torte očakávajte veľa priaznivých zmien. No vo vašom osobnom živote to je všetko úplne inak. V tejto oblasti vášho života očakávajte ťažký týždeň. Hádky, rozchody, rozvody.

VODNÁR
Od pondelka do stredy to máte vo vašom zamestnaní mimoriadne náročné. Pripravte sa na prekážky na každom kroku, vo všetkých vašich aktivitách. Po zvyšok týždňa sa už veci začnú hýbať dopredu. Máličko vám budú chýbať aj financie. Vo vašom osobnom živote vás počas utorka čaká malá výmena názorov. Tie našťastie nijako negatívne neovplyvnia nadchádzajúci víkend, ktorý bude krásny. Najmä nedeľa. Tá bude plná lásky.

RYBY
Je pred vami absolútne kľudný pracovný týždeň. Mohli by ste ho využiť napríklad na vzdelávanie sa, či prečítať si dobrú a poučnú knihu. Pokiaľ máte v robote nejaké staršie resty, tak sa do nich môžete pustiť. Máte na to ideálne podmienky a čas. Vo vašom osobnom, ako aj citovom živote ste spokojní a naplnení. V stredu a vo štvrtok si s partnermi užijete veľa nehy, citov a lásky plných prejavov. V sobotu naopak výmeny názorov a hádky.


funradio.sk

Apr 10, 06:14

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio