zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 11. - 17. september 2017

monika.casova
Sep 11, 05:57

BARAN
Máte pred sebou kľudný a pohodový pracovný týždeň počas ktorého sa nebudú diať žiadne dramatické situácie. Ste ohnivé znamenie, ktoré potrebuje akciu, preto je dosť možné, že sa budete aj trochu nudiť. V osobnom živote si dávajte doma v utorok pozor, pretože hrozia nedorozumenia. Naopak, vo štvrtok a aj počas víkendu si užijete úžasné dni naplnené smiechom a radosťou.

BÝK
V tomto týždni môžete byť maximálne spokojní, pretože v zamestnaní vám všetko klape tak, ako má. Robota vám ide od ruky, čo má pozitívny dopad aj na vašu kariéru. Ale čo vás najviac bude tešiť je to, že vám vaše financie rastú. V súkromí budete mať v priebehu týchto dní iba pohodu a pokoj. Dokonca streda a celý víkend budú pod vplyvom vrúcnych citov a lásky.

BLÍŽENCI
Počas pondelku a utorku sa v zamestnaní môžete tešiť na super zmeny, ktoré vám z dlhodobého hľadiska prinesú hlavne lepšie finančné ohodnotenia. Zostávajúce dni budú pokojné a v pohode.Vo vašom osobnom živote sa v utorok doma nevyhnete nedorozumeniam medzi vami a vašou rodinou, ale už vo štvrtok a cez víkend sa to zmení. Budete sa tešiť s prejavov lásky zo strany vašich partnerov.

RAK
Na vašom pracovisku to bude v tieto dni ako na hojdačke. V utorok si dávajte pozor na všetko, čo budete robiť. Hrozia neúspechy a v piatok opäť pozor, ale na všetko čo sa bude týkať finančných investícií. Ostatné pracovné dni sú pohode. V súkromí vám budú v stredu a cez víkend hviezdy priať v oblasti lásky. Preto hlavne vy nezadaní nezostávajte v tieto dni doma.

LEV
Očakávajte, že v tieto dni budete musieť na pracovisku čeliť veľkým problémom a prekážkam, ale napriek tomu sa vám naďalej darí v budovaní vašej kariéry. Klobúk dole pred vašou vytrvalosťou.Vo vašom súkromnom, ako aj citovom živote ste počas tohoto týždňa spokojní. Dokonca vám zostáva čas venovať sa svojim záľubám a koníčkom.

PANNA
V pondelok a v utorok očakávajte na vašom pracovisku zmeny, ktoré vás potešia. Od stredy až do piatku ste úspešní vo všetkom, čo ste si na tieto dni naplánovali, preto môžete byť sami zo sebou právom spokojní. V súkromí sa v priebehu utorka snažte vyhnúť zbytočným nedorozumeniam medzi vami a vašimi blízkymi. Šetrite si energiu na štvrtok a na víkend. Tieto dni budú totiž o láske a vášni.

VÁHY
Konečne budete môcť na vašom pracovisku uplatniť váš zmysel pre detail, pretože všetko klape tak, ako má. Nikto a nič vám nebe brániť v plnení si vašich povinností tak, ako to vám najviac vyhovuje. Úspešní budete aj kariérne a aj finančne. Rovnako tak sa vám bude dariť aj vo vašom osobnom živote. Zvlášť v stredu a cez víkend.

ŠKORPIÓN
Určite vás poteší, že aj vám sa v zamestnaní konečne darí tak, ako ešte nikdy. Vaša kariéra je na vzostupe, robotu stíhate dokončiť v predstihu. Máte byť na čo hrdí, pretože ste si to všetko poctivo vydreli. Dariť sa bude aj vám, čo podnikáte. Aj v oblasti vášho súkromia nemáte dôvod na nespokojnosť. Všetko doma je v absolútnom poriadku.

STRELEC
Vo vašom prípade v pracovnej oblasti v tomto týždni platí - za úžasnú prácu, úžasnú plácu. Všetko do čoho sa pustíte vám totiž ide všetko ako po masle, a to je len a len vaša zásluha. Taktiež aj v oblasti lásky vám hviezdy prajú. Zvlášť vám nezadaným prináša nové možnosti získať budúcu trvalú lásku. Preto nezostávajte doma, ale choďte medzi ľudí.

KOZOROŽEC
V práci to počas tohto týždňa budete mať ťažké a náročné. To sa bude týkať aj vašej kariéry. Bohužiaľ podobné nepríjemnosti sa nevyhnú ani vám čo pracujete v súkromnom sektore.Nie je preto divné, že ste s toho všetkého deprimovaní. Ešteže vo vašom osobnom živote klape všetko tak ako má. Ste obklopení láskou, ale pre všetky tie pracovné neúspechy si to neviete užiť ani precítiť.

VODNÁR
V priebehu týchto dní sa na nedostatok roboty nebudete mať dôvod sťažovať. No bohužiaľ za vaše výkony nebudete finančne ocenení tak, ako by ste si zaslúžili a to vás mrzí. Vaše súkromie bude v tomto týždni pokojné a harmonické. Štvrtok bude plný lásky a víkend? Ten bude taký nijaký.

RYBY
Máte pred sebou doslova nudný pracovný týždeň. Nebudú sa diať žiadne ani dobré, ani zlé mimoriadne udalosti, ktoré by si vyžadovali od vás priamu, osobnú angažovanosť. V osobnom živote sa snažte zabrániť počas utorka zbytočným hádkam o ničom. Vo štvrtok vás čaká veľa lásky a sladkého udoborovania. Víkend bude pokojný.

facebook.com

Sep 11, 05:57

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio