zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 12. - 18. jún 2017

monika.casova
Jun 12, 06:30

BARAN
Je pred vami príjemný a veľmi kľudný, pohodový pracovný týždeň, takže si budete môcť dovoliť povoliť vo vašom nasadení. Dokonca niečo, na čom ste robili už dávnejšie, sa vám v dobrom vráti a to v podobe bonusov, ktoré vám pomôžu vo vašej kariére. Vo vašom osobnom živote, hlavne v oblasti lásky vám v priebehu týchto dní ruže kvitnú bez ohľadu na to, či ste už v trvalých vzťahoch, alebo v nových. No aj vám nezadaným sa ukazujú perspektívne nové vzťahy.

BÝK
Počas týchto dní máte až veľa energie a chuti do roboty. A to všetko dokážete pretaviť do tej podoby, že všetky vaše povinnosti si úspešne splníte na sto percent. Ste spokojní a spokojní ste aj preto, lebo sa kariérne posúvate smerom dopredu. Ak sa vám vo vašom súkromí podarí v utorok zažehnať možné hádky medzi vami a vašimi partnermi, potom vás v piatok a cez celý víkend čaká sladká odmena v podobe vrúcnych citov a túžob zo strany vašich polovičiek.

BLÍŽENCI
Vaše pracovné povinnosti budú komplikovať vaši spolupracovníci. Ide o to, že niektorí z nich sa budú pokúšať o podrazy na vás. Preto buďte opatrní a obozretní. Ale môže vás tešiť to vedomie, že napriek ich snahám sa vám hlavne finančne veľmi dobre darí. Vaše súkromie bude v utorok a v stredu naplnené len láskou, zato celý víkend a hlavne najmä sobota vás čakajú iba samé hádky. Pokúste sa im radšej vyhnúť ak sa bude dať.

RAK
Pracovne sa vám v tomto týždni okrem pondelka, ktorý bude veľmi ťažký, náročný a stresujúci bude dariť, takže právom budete sami so sebou spokojní. Váš osobný život bude v utorok poznamenaný veľkou hádkou. Nedajte sa do nej zatiahnúť. Ak sa vám to podarí, potom ako odmena bude pre vás piatok a celý víkend. Počas týchto dní máte totiž možnosť prežiť s vašimi partnermi romantické, ale aj vášnivé chvíle.

LEV
V zamestnaní sa vám v priebehu tohto týždňa ako tak darí. Ale vám ako veľmi náročnému znameniu to samozrejme nebude stačiť. Skúste sa poobzerať okolo seba a zistíte, že to nie je zase až tak zlé. Dôležité pre vás bude to, že z vašimi financiami ste nadmieru spokojní. V súkromí si v utorok a v stredu užijete veľa lásky a iných príjemných udalostí v spoločnosti vašich partnerov. Tešte sa tomu. No víkend bude nepríjemný. Počas neho sa budete iba hádať.

PANNA
Počas týchto dní vám bude v zamestnaní ťažko. Úlohy, ktoré máte urobiť budú ozaj náročné a k tomu všetkému, budete musieť čeliť snahám niektorých vašich spolupracovníkov podrážať vás. No napriek ich snahám sa vám po finančnej stránke bude hlavne finančne dariť doslova super. Váš osobný život bude v utorok a v stredu naplnený láskou. Zato víkend najmä sobota bude iba o hádkach a nedorozumeniach.

VÁHY
V tomto týždni ste doslova preplnení energiou a elánom do práce čo sa aj pozitívne odzrkadľuje na vašich výkonoch, ale aj výsledkoch, za ktoré budete náležite odmenení nielen vašou celkovou spokojnosťou zo seba samých, ale aj postupom na vašom kariérnom rebríčku. Vo vašom osobnom živote to už nebude také jednoznačné. V utorok budete musieť čeliť doma hádkam, ale piatok a celý víkend bude krásny a naplnený láskou.

ŠKORPIÓN
V pondelok sa vám bude v zamestnaní pracovne výborne dariť. Preto tento deň využite maximálne ako dokážete. Zvyšok pracovného týždňa je kľudný, nič mimoriadne sa nebude diať, takže naopak, môžete vo vašom pracovnom nasadení poľaviť. Taktiež aj vo vašom osobnom živote sa vám pondelok vydarí. Bude to pekný a príjemný deň na lásky. Zvyšok týždňa bude pokojný rovnako tak, ako u vás v robote.

STRELEC
V tieto dni pre vaše znamenie platí príslovie - keď sa darí, tak sa darí. A to do slova...Všetko do čoho sa pustíte, všetko čo chcete poriešiť či dosiahnúť sa vám podarí. Nebude existovať žiadna prekážka, ktorú nedokážete zvládnuť. Úplne podobné je to aj vo vašom osobnom, či citovom živote. Vyžarujete charizmu. Pre celé vaše blízke, ale aj široké okolie, ste mimoriadne príťažliví. Preto pozor vy zadaní, aby ste to neprehnali s prípadným flirtom.

KOZOROŽEC
V tieto dni sa v zamestnaní veľmi sa snažíte a ide vám to. Napriek tomu vaši nadriadení budú mať k vašim výkonom menšie pripomienky. Nedajte sa tým znechutiť ani odradiť. Očakávajte nejaké príjemné správy. V osobnom živote máte pred sebou pekný a príjemný celý týždeň. Vo štvrtok si užijete veľa lásky. Urobte si s partnermi pekný a romantický večer. V sobotu si doma dávajte pozor na menšie nedorozumenia.

VODNÁR
V priebehu tohto týždňa sa vám na vašom pracovisku bude dariť doslova super. Či pôjde o vašu robotu, kariéru, alebo podnikanie. Dokonca aj za vašu dávnejšie užasne vykonanú prácu sa dočkáte nie len pochvaly, ale aj finančného ocenenia. Aj vo vašom osobnom živote okrem pondelka, kedy sa nevyhnete hádkam vás čakajú príjemné zážitky. Vo.štvrtok láska a pokojný víkend.

RYBY
V tomto pracovnom týždni sa vám nebude dariť. Dokonca ani vaše názory, podnety či nápady sa nestretnú s pochopením, či už u vašich spolupracovníkov, alebo vašich nadriadených. Preto je pochopiteľné, že s toho všetkého budete podráždení a deprimovaní. Ešteže vo vašom osobnom živote hlavne v pondelok a v piatok si budete môcť užívať príjemné a pokojné dni. No je možné, že si ich nedokážete ani uvedomiť preto, že stále myslíte na nepríjemnosti v zamestnaní.

funradio.sk

Jun 12, 06:30

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio