zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 13. - 19. február 2017

monika.casova
Feb 13, 06:38

Baran - v zamestnaní sa vám v priebehu pondelka naozaj nebude dariť v ničom - zvlášť si dávajte dobrý pozor na každý pracovný krok a hlavne na podpisovanie dôležitých obchodných zmlúv. Zostávajúce dni už budú pohodové a pokojné. Váš osobný život bude ubiehať v príjemnej atmosfére. Zvlášť v oblasti lásky sa vám bude dariť. Ste šťastní. Vy nezadaní máte príležitosť spoznať nového partnera, s ktorým budete môcť vytvoriť trvalý vzťah. Iskra prichádza do stálych partnerstiev. Dokonca je pravdepodobné počatie, či narodenie potomstva.

Býk - pracovne sa vám v prvej polovičke tohoto týždňa bude všetko dariť. Preto tieto dni využite maximum, ako budete môcť. V druhej polovičke to bude totiž o máličko ťažšie, ale ak sa nedáte vnútorne rozhodiť, tak to zvládnete a vaše výsledky v závere týždňa budú viac ako uspokojivé. V citovej oblasti to budete mať ako na hojdačke - raz láska kam sa len pozriete a hneď na to zbytočné hádky o ničom. Ale vám sa medzi vami a vašimi partnermi táto ,,zaujímavá,, chémia páči.

Blíženci - počas týchto dní sa vám v zamestnaní darí viac, ako len dobre. A to sa týka aj vašej kariéry. Rovnako tak aj vy čo podnikáte máte dôvod na absolútnu spokojnosť. Vaša firma napreduje, darí sa vám uzatvárať dlhodobé a výhodné obchodné dohody. Ste šťastní, spokojní a motivovaní. Vo vašom osobnom živote bude prvá polovica týždňa úžasná. Hlavne v oblasti lásky. Môžete očakávať zamilované sms či inak písané vyznania. Zvyšok týždňa bude tak isto príjemný, harmonický a veselý.

Rak - celý tento pracovný týždeň máte je doslova úžasný. Všetko na čo len pomyslíte, alebo siahnete sa vám podari dotiahnuť do úspešného konca. Počas týchto dní by ste sa mali by sústrediť najmä na vašu kariéru alebo podnikanie tam sa vám bude mimoriadne dariť. Vaše súkromie bude v priebehu utorka poznamenané malými výmenami názorov medzi vami a vašimi partnermi. Nadchádzajúci víkend sa bude niesť v duchu harmónie a lásky plných chvíľ. Tak si to poriadne užite.

Lev - keď sa darí, tak sa darí. V tomto duchu sa budú niesť tieto dni na vašom pracovisku. Dariť sa vám bude najmä finančne. Zvlášť to platí pre vás, čo pracujete v podnikateľskej oblasti, alebo na manažérskej pozícii. Vám vaše finančné zisky prinášajú obzvlášť absolútnu spokojnosť. V súkromnej oblasti bude streda a štvrtok naplnený láskou. Ale aj v iných záležitostiach vášho osobného života budete šťastní, spokojní po celý týždeň.

Panna - v priebehu týchto dní sa vám na vašom pracovisku darí lepšie, ako len dobre. A to platí aj o vašej kariére. Taktiež aj vy čo pracujete v podnikateľskej oblasti máte dôvod na úplnú spokojnosť. Váš podnik napreduje, darí sa vám uzatvárať dlhodobé a výhodné obchodné zmluvy. Ste šťastní, spokojní a motivuje vás to. Vo vašom súkromnom živote bude prvá polovica týždňa perfektná. Hlavne v oblasti citov. Môžete očakávať zamilované sms správy alebo inak písané vyznania. Zvyšok týždňa bude tak isto príjemný, harmonický a veselý.

Váhy - vo vašom zamestnaní sa vám v prvej polovičke tohoto týždňa bude všetko dariť. Preto túto priazeň vesmíru využite maximálne ako dokážete. V druhej polovičke to bude totiž o niečo náročnejšie, ale ak sa nedáte vnútorne rozladiť, tak to zvládnete a nie len vaše výkony, ale aj vaše výsledky v závere týždňa budú viac ako uspokojivé. V oblasti lásky to budete mať ako na hojdačke - raz veľa citov kam sa len pozriete a hneď na to zbytočné spory o ničom. Ale vám sa medzi vami a vašimi partnermi táto ,,zaujímavá,, chémia páči.

Škorpión - už dlhšie obdobie sa musíte na vašom pracovisku potýkať s problémami a nebude to inak ani v tomto týždni. Pôjde o ďalšie prekážky a náročné situácie plné stresov a nepredvídateľných okolností. K tomu všetkému budete konfrontovaný z neprajnosťou niektorých vašich kolegov. Vo vašom súkromnom živote bude počas týchto dní dosť dôvodov na to, aby ste boli spokojní, ale nie ste. Vaši partneri vás ľúbia, ale aj ich trpezlivosť má svoje hranice. Nemiešajte preto vaše pracovné problémy s vašim súkromím.

Strelec - prvá polovica tohoto pracovného týždňa bude pre vás náročná, plná stresov, ale zvládate ju . Druhá bude naopak úžasná v každej oblasti. Vaši nadriadení, či spoločníci v podnikaní vám dôverujú a spoliehajú sa na vás. Vaša kariéra napreduje a aj z finančného hľadiska ste spokojní. Váš súkromný život ako aj partnerské spolužitie sa v priebehu týchto dní bude niesť v klasickom duchu kedy budete prežívať ako pekné tak aj komplikovanejšie situácie. Ale nepôjde o nič, čo by ste nedokázali zvládnuť.

Kozorožec - vaše všetky pracovné záležitosti, kariéra, alebo podnikanie a finančné zisky, to všetko ,,šľape,, tak ako ste si to predstavovali a priali. Máte toho síce veľa, ale stíhate. Ste naplnení radosťou a chuti do roboty. V súkromnom živote sa počas pondelka budete s partnerom hádať, pretože má už nejaký čas pocit že ho zanedbávate. Preto by bolo dobré, ak by ste v priebehu nadchádzajúceho víkendu neriešili nič iné ako sústrediť všetku vašu energiu na to, aby ste ho presvedčili, že to tak nie je.

Vodnár - v tieto dni budete doslova zavalení prácou, ale bohužiaľ za ňu nebudete adekvátne finančne ohodnotení. Mali by ste prehodnotiť túto celú situáciu a zjednať nápravu. Nebojte sa z vašimi nadriadenými o tomto probléme pohovoriť. Predložte im fakty a dôkazy o vašej oprávnenej nespokojnosti. V súkromnom, ako aj rodinnom živote a spolužití ste spokojní. No nebolo by od veci, aby ste sa seriózne zamysleli nad tým, či aj vaši partneri sa tak cítia vo vašej spoločnosti.

Ryby - v priebehu týchto dní ste v absolútnej pracovnej pohode. Všetko ,,klape,, tak ako má. Ste šťastní a spokojní. Navyše vám ostáva dostatok času na to, že vám ostáva čas aj na vzdelávanie sa prostredníctvom odbornej literatúry. Rovnako tak aj v oblasti citov, lásky ako aj v rodinnom spolužití sa nebudete mať počas tohoto týždňa na čo sťažovať. Môžete tak celý nadchádzajúci víkend využiť pre vaše koníčky, alebo iné aktivity, ktoré vám osobne robia radosť.


funradio.sk

Feb 13, 06:38

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio