zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 13. - 19. marec 2017

monika.casova
Mar 13, 06:12

BARAN - tento týždeň budete mať v zamestnaní kľudnejší, pokojný. Táto situácia vám vyhovuje, ale na druhej strane nie ste spokojní s vašimi financiami. Tento problém budete vnímať hlavne vy, čo pracujete v súkromnom sektore. Váš osobný život bude v priebehu týchto dní ,,rozhojdaný,,. Pondelok a utorok pokoj a pohoda, v stredu a vo štvrtok očakávajte menšie hádky kvôli vašej náladovosti a počas víkendu si užijete veľa lásky, vášne a romantiky.

BÝK - pondelok až streda budú na vašom pracovisku až podozrivo kľudné. Druhá polovica týždňa bude zmysluplná v každom ohľade. Preto sa bez obáv z neúspechu môžete presadzovať vo všetkom, čo robíte. Môžete osloviť aj vašich zamestnávateľov a otvorene im vyjadriť vaše názory, alebo podnety. Vo vašom súkromí si v pondelok a utorok dávajte pozor na menšie nedorozumenia a výmeny názorov. Víkend bude prekrásny a lásky plný. 

BLÍŽENCI - očakávajte že prvá polovička tohto pracovného týždňa bude veľmi náročná. Ste s toho nespokojní, priam až nešťastní. Doslova vám nič, do čoho sa pustíte, nevychádza. Druhá polovička je o niečo pokojnejšia. Snažte sa ju využiť na upokojenie, pretože si do vášho osobného života prenesiete tieto negatívne nálady a to nie je dobré ani pre vás, ani pre vašu rodinu. Skôr sa snažte v kruhu vašich blízkych relaxovať a odpočívať. Alebo si v pohodlí vašeho domova niekde v ústraní prečítajte dobrú knihu.

RAK - v pondelok a v utorok si na vašom pracovisku ,,užijete,, veľmi krušné a nepríjemne situácie. Preto buďte opatrní vo všetkom čo budete robiť a buďte zároveň aj v strehu. Zvyšné dni tohto pracovného týždňa budú už v pohode. Taktiež aj vo vašom osobnom živote to nebudete mať jednoduché. Už pondelok bude u vás doma veľmi nepríjemný, čo bude mať za následok tichú domácnosť. Až cez víkend sa vám všetko to nepríjemné podarí upokojiť a dostať do dobrých zabehnutých koľají.

LEV - v priebehu týchto dní sa vám vôbec nedarí kariérne presadiť. Ste s toho nesvoji, nervózni a nepríjemní. Podnikatelia, dávajte si pozor na podpisovanie nových z prvého pohľadu pre vás výhodných obchodných dohôd, pretože by ste na to mohli zle doplatiť. Vaši partneri musia mať v tomto týždni pri vás ozaj pevné a dobré nervy. Ale nemali by ste to preháňať a skúšať, aké ich majú pevné. Nemuselo by sa vám to vyplatiť.

PANNA - prvá polovička tohoto pracovného týždňa je pre vás naozaj náročná a ťažká. Ste veľmi nespokojní, skoro až zúriví, pretože nič, čo sa snažíte urobiť vám nevychádza tak, ako ste to chceli. Tá druhá bude o niečo kľudnejšia. Hlavne vy sa snažte upokojiť a neriešte nič pod emóciami, pretože tie si pravdepodobne prenesiete aj do vášho osobného života a už v pondelok vašou rozladenosťou ,,otrávite,, všetkých doma, a to by nebolo dobré. Po zvyšok týždňa bude už všetko v poriadku.

VÁHY - v priebehu pondelka až stredy máte na vašom pracovisku od nadriadených až podozrivo pokoj. Dokonca od štvrtku až do piatku vám budú vychádzať vo všetkom v ústrety, takže im budete môcť bez obáv predniesť vaše nové plány, projekty, alebo povedať im váš názor. V súkromnom živote pozor na pondelok a utorok, pretože v tieto dni hrozia menšie nedorozumenia a výmeny názorov. Víkend už bude pekný a príjemný, ako aj lásky plný.

ŠKORPION - máte pred sebou ďalší pracovne náročný týždeň. Už ste s toho naozaj veľmi unavení. Ak zvažujete urobiť zásadný krok, ako zmenu zamestnania, tak na to naozaj nie je vhodný čas. Snažte sa to vydržať a počkať na vhodnejšie obdobie. Rovnako tak vám chýbajú aj finančné prostriedky. Ešteže vo vašom súkromnom živote je všetko v poriadku. Ale vy si to vôbec nedokážete uvedomovať, lebo máte plnú hlavu problémov z vášho zamestnania. A to je chyba. 

STRELEC - v tieto dni sa vám pracovne ale vôbec nedarí. To vás dostáva do stavu podráždenia a zlej psychickej pohody. Na každého okolo vás iba ,,štekáte,, a to vám len vo vašom zamestnaní prihoršuje. Radšej sa najskôr zamyslite a až potom konajte, alebo niečo povedzte. Vyhnete sa tak nepríjemnostiam medzi vami a vašimi kolegami. V utorok a v stredu budete mať príležitosť vášmu partnerstvu dodať novú energiu. Využite to. Cez víkend vás čaká niečo veľmi príjemné zo strany vašich polovičiek.

KOZOROŽEC - toto bude pre vás zvláštny pracovný týždeň. Na jednej strane môžete očakávať priaznivé zmeny vo vašej kariére a na druhej strane nepriazeň a nevôľu zo strany vašich nadriadených. Neriešte to, zachovajte pokoj a kľudnú myseľ. Je to dobré tak, ako to je. Rovnako tak aj v láske je to ako na hojdačke. Ľúbi ma, neľúbi ma. Aj v tejto oblasti sa snažte byť reálni. Víkend využite na niečo, čím by ste si mohli vypnúť hlavu a nemyslieť na nič. Potrebujete si ju resetovať.

VODNÁR - napriek prekážkam, ale aj podrazom zo strany niektorých vašich spolupracovníkov sa vám darí presadiť sa. Ste úspešní aj v rámci vašej kariéry. No najmä vy podnikatelia máte dôvod na spokojnosť, pretože ste úspešní v uzatváraniach nových, finančne výhodných obchodných zmlúv. Vo vašom osobnom živote budú utorok a streda neprijemné dni pre všetko, čo sa bude dotýkať vášho partnerstva. V nedeľu si všetko vyjasníte, vypoviete, takže nakoniec si užijete krásny deň a večer.

RYBY - v priebehu týchto dní budete v zamestnaný spokojní. Dokonca sa pristihnete pri tom, že ste šťastní za to, čo robíte. Všetko vám ide pekne od ruky a to vás napĺňa spokojnosťou. Veľmi dobre sa bude dariť aj vám, čo pracujete v súkromnom sektore. Vy čo ste nezadaní a chceli by ste to zmeniť, budete mať príležitosť tak urobiť v stredu. Hviezdy sú na vašej strane. Vy zadaní pozor počas soboty. Hrozia vám doma hádky.

funradio.sk

Mar 13, 06:12

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio