zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 14. - 20. august 2017

monika.casova
Aug 14, 06:10

BARAN
Tento týždeň vám v zamestnaní pôjde všetko doslova ako po masle. Vaše veľmi dobré pracovné výsledky majú pozitívny dopad aj na vašu kariéru a určite vás poteší aj to, že z finančného hľadiska nebudete mať dôvod sa sťažovať. Rovnako tak aj vy čo podnikáte, ste úspešní vo všetkých vašich aktivitách. Vo vašom súkromí sa v pondelok nevyhnete hádkam medzi vami a vašimi partnermi. Naopak počas štvrtku si spolu užijete veľa romantiky a lásky. Víkend budete mať milí a príjemný.

BÝK
V tieto dni sa cítite príjemne, máte dobrú náladu, ste plní energie a elánu, no napriek tomu vám to nebude v rámci vašich pracovných aktivít nič platné. Snaha sa vám nedá uprieť, ale nedarí sa vám v ničom. A k tomu všetkému ani z finančného hľadiska to nie je dobré. Váš osobný život nebude v priebehu týchto dní rušení ničím negatívnym. Už v pondelok by ste si s partnermi mohli urobiť pekný romantický večer a pokračovať v tom môžete počas celého víkendu. Hviezdy vám v prajú v láske.

BLÍŽENCI
V tomto týždni ste bez nálady, ba ste priam depresívni. No napriek všetkým týmto negatívam vám ide robota od ruky. Vaše pracovné výsledky sú viac ako len dobré. Jediné na čo si dávajte pozor je to, aby ste si vašu zlú náladu neventilovali na vašich spolupracovníkoch. Vaše súkromie bude v pondelok naplnené láskou. Ale v stredu sa nevyhnete hádkam. Preto pozor na slová, ktoré vyslovíte. Tie by sa už nedali zobrať späť. Víkend bude príjemný.

RAK
Ak už nejaký čas uvažujete o tom, že by ste vašim nadriadeným predstavili vaše nové projekty a plány, tak to urobte hneď v pondelok. Na tieto kroky máte v tento deň na svojej strane aj podporu hviezd. Naopak v utorok a v stredu buďte opatrní vo všetkom, čo budete robiť. Pracujte len na tom, čo je nevyhnutné. Zvyšok týždňa ste opäť úspešní. Váš osobný život bude už v pondelok príjemný a aj romantický. Bude naplnený láskou, či už v dlhodobých, alebo v začínajúcich vzťahoch. Víkend bude pokojný.

LEV
Jeden veľmi úspešný týždeň máte za sebou a nijako inak to nebude ani v tomto. Dariť sa vám bude úplne vo všetkom. Môžete sa pustiť do vážnych pracovných rokovaní, môžete investovať vaše financie, ak podnikáte môžete uzatvárať nové obchodné dohody. Vaša kariéra sa posúva smerom dopredu. K tomu všetkému k vám prichádza veľa priaznivých zmien. V súkromí si hneď v pondelok a utorok dávajte pozor na zbytočné hádky kvôli tomu, že váš partner má pocit, že samu vôbec nevenujte. Zvyšok týždňa už bude fajn a aj vaše vzťahy sa urovnajú.

PANNA
V priebehu týchto dní budete podráždení a nervózni. Jednoducho nemáte dobrú náladu. Dalo by sa povedať, že ste priam depresívni. Ale ste veľkí profesionáli ak ide o vašu profesionálnu oblasť života, takže aj keď nie ste osobne v pohode, vaše pracovné povinnosti si plníte na sto percent. Váš osobný život bude v pondelok iba o láske. Ale v stredu by ste si mali dávať pozor na hádky a zvlášť pozor na slová, ktoré vyslovíte. Tie by sa už nedali zobrať späť. Víkend už bude v pohode.

VÁHY
Počas týchto dní sa vám v zamestnaní nebude dariť v ničom. Preto sa radšej obmedzte len na to, čo je nevyhnutné urobiť a ostatné si odložte na príhodnejšie obdobie. Ani z finančného hľadiska nebudete mať dôvod na spokojnosť. No napriek všetkým týmto vašim neúspechom máte dobrú náladu. Preto hneď v pondelok si spoločne s partnermi urobte pekný večer, zabavte sa. Cez víkend vás čaká nejaká príjemná spoločenská udalosť.

ŠKORPIÓN
Už dlhšie obdobie sa vám v zamestnaní nedarí, a bohužiaľ ani v tomto týždni to nebude lepšie. Preto je pochopiteľné, že v každej pracovnej oblasti ste absolútne nespokojní. Vaša nespokojnosť bude bohužiaľ najväčšia v oblasti financií. Tie vám taktiež už dlhšiu dobu chýbajú a veľmi. Ani v osobnom živote, ako aj v jeho citovej oblasti to nie je bohviečo. Pripravte sa na nedorozumenia a hádky, ktoré môžu skončiť aj rozlukou. 

STRELEC
V tomto týždni sa pripravte na veľa stresu, ktorého príčinou bude to, že zistíte, že máte okolo seba z radou niektorých vašich kolegov neprajníkov, ktorí sa vás snažia podrážať. Stojí vás to ozaj veľa psychických síl, aby ste to všetko dokázali ustáť, ale v konečnom dôsledku to našťastie moc neovplyvní vaše dobré pracovné výsledky. V oblasti lásky to v tieto dni máte absolútne kritické. Je totiž možné, že vám vaši partneri budú neverní. Hrozia rozchody, rozvody.

KOZOROŽEC
V priebehu týchto dní vám všetko klape a ide ako dobre namazaný stroj. Robota vám ide od ruky, vaše výsledky sú výborné, vaša kariéra sa posúva dopredu a financie máte v zisku. Taktiež aj vy podnikatelia máte dôvod na spokojnosť. Vychádza vám všetko, do čoho sa pustíte. Ste na seba hrdí a ste zo sebou spokojní. V súkromí počas stredy a štvrtka pozor na zbytočné nedorozumenia s vašimi blízkymi. Víkend už bude príjemný.

VODNÁR
Konečne sa začína dariť aj vášmu znameniu, a to v každej pracovnej oblasti, ktorú robíte. Vaše úspechy sú tak dobré, že ani sami ste nečakali, že to pôjde tak dobre a ľahko. Máte oprávnený dôvod byť zo sebou spokojní, pretože všetok ten úspech je iba vaša zásluha. Vy čo ste nezadaní, mali by ste počas štvrtku ísť niekam medzi ľudí, tam niekde na vás čaká nová láska. V sobotu si dávajte pozor na hádky. Radšej tento deň strávte niekde sami.

RYBY
Je pred vami taký nijaký pracovný týždeň, pretože sa nič mimoriadne nebude diať, či už v dobrom, alebo v zlom slova zmysle. Máte ideálny čas na to, aby ste sa prípadne dovzdelali vo vašom obore, alebo ak máte nejaké resty z minulosti, tak ich dokončili. Vaše súkromie sa bude pre vás už v pondelok a v utorok odvíjať podľa vašich predstáv. Tieto dni budú totiž naplnené láskou, či už ste v dlhodobých vzťahoch, alebo len v začínajúcich. Aj zvyšok týždňa bude v citovej oblasti príjemný a milý.

funradio.sk

Aug 14, 06:10

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio