zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 19. - 25. jún 2017

monika.casova
Jun 19, 08:23

24.6. o 3.33 hod. bude NOV v znamení RAKA. Je to 4 astrologický dom, rodičovský dom. Ak máte nejake problémy v tejto oblasti, požiadajte o pomoc LUNU.

BARAN

V priebehu týchto dní ste pracovne absolútne vo všetkom spokojní. Na čo len pomyslíte, na čo siahnete, všetko vám vychádza, ide podľa vašich predstáv a plánov. A predsa vás bude jedna záležitosť veľmi hnevať a právom. Pôjde o vaše financie. Nebudete totiž za vaše výsledky náležite ohodnotení. Vo vašom súkromí sa v utorok, v piatok, ale aj počas víkendu môžete tešiť na príjemne dni naplnené láskou.

BÝK

Počas celého tohto týždňa máte vynikajúcu náladu. Je až povznesená a nie je sa prečo čudovať, že ju máte, pretože sa vám darí a ste úspešní v každom smere, čo sa týka vašich pracovných záležitostí, no najmä v kariére. A veľmi podobné to budete mať aj vo vašom osobnom živote. Aj v tejto oblasti vášho života a zvlášť v citoch, v láske ste šťastní. Všetko vám klape bez najmenších problémov. Možné sú aj nové, trvalé vzťahy.

BLÍŽENCI

Napriek menším prekážkam sa vám vo vašom zamestnaní darí plniť si vaše povinnosti k spokojnosti všetkých zainteresovaných. Je to preto, že ste odhodlaní a húževnatí. Udržte si tento váš trend čo najdlhšie a môžete tak očakávať, že aj v rámci vašej kariéry si čoskoro polepšíte. Rovnako tak aj vo vašom osobnom živote prežijete pekný a príjemný týždeň. Užijete i to najmä na jeho konci a v priebehu celého víkendu.

RAK

V pondelok si dávajte v zamestnaní pozor na neprajníkov z radov vašich spolupracovníkov. Niekto z nich vám chce podraziť nohy. Po zvyšok týždňa už bude pre vás všetko úžasné. Všetko bude perfektné, všetko čo máte naplánované stíhate. Vaše súkromie bude v utorok, v stredu a v nedeľu naplnené láskou. Ale aj ostatné dni budú príjemné, milé a harmonické. Máte oprávnený dôvod na celkovú spokojnosť.

LEV

Máte pred sebou doslova perfektný pracovný týždeň počas ktorého budete v zamestnaní úspešný a dariť sa vám bude aj v rámci vašej kariéry. Spokojní budete aj vy čo podnikáte, pretože aj vám pôjde všetko viac ako len dobre. Vy, čo uvažujete o zmene práce, môžete tak urobiť. Váš osobný život nebude v tieto dni zaťažovaný ničím negatívnym. Naopak, najmä v piatok a v sobotu sa môžete tešiť zo zvýšenej pozornosti zo strany vašich partnerov v tom najlepšom slova zmysle.

PANNA

Je možné, že sa v zamestnaní budete v priebehu tohto týždňa potýkať s menšími prekážkami, ale tie vám nebudú brániť v tom, aby sa vám celkovo darilo všetko do čoho sa pustíte. Ste odhodlaný a húževnatý čo neuniklo pozornosti vašich nadriadených. Sú s vami spokojní, čo má pozitívny dopad na vašu kariéru. Taktiež aj vo vašom súkromí prežijete pekné a príjemné dni. Užijete i to najmä koncom týždňa a cez víkend.

VÁHY

Máte vynikajúcu náladu. Cítite sa tak dobre, že ste až povznesení. A nieje sa čomu čudovať pretože ste úspešní a darí sa vám v každom smere. Potešení budete hlavne vy, čo sa snažíte vybudovať si vašu kariéru. V nej sa vám bude v tieto dni dariť veľmi dobre. Rovnako tak aj vo vašom citovom živote, v láske ste šťastní. Všetko klape. Je tak tiež možné, že vy nezadaný poznáte vašu novú životnú lásku.

ŠKORPIÓN

Iba v jedinom dni v tomto pracovnom týždni sa vám nebude dariť. Týmto dňom bude pondelok. No zvyšok týždňa už bude perfektný. Všetko na čo siahnete, všetky vaše aktivity sa vám bude dariť plniť na sto percent. Taktiež aj v oblasti lásky vám v tieto dni ruže kvitnú. Či už ste zadaní, alebo slobodní. Čakajú vás nové zoznámenia, nové lásky. Prichádza nová iskra do trvalých vzťahov.

STRELEC

V zamestnaní sa vám v tomto týždni nedarí. Pochopiteľne ste s toho nespokojní, nervózni, podráždení a vznetliví. Skúste sa preto trocha upokojiť a všetko vám pôjde lepšie. Naopak, vo vašom súkromí zvlášť v oblasti lásky môžete byť spokojní. Dokonca z vás po celý tento čas sála silná charizma a tá priťahuje hlavne opačné pohlavie. Preto vy zadaní pozor na to, aby ste sa nedostali do zbytočných nepríjemností.

KOZOROŽEC

Mali by ste sa pripraviť na veľa príjemných zmien v rámci vašich pracovných záležitostí. Snažte sa vašim nadriadeným dokázať, že na to, čím vás poverili máte a podarí sa vám to. Získate si tak u nich ešte väčšiu dôveru akú do teraz u nich máte. Vo vašom súkromí vás v pondelok čaká veľa lásky. V piatok menšie výmeny názorov, ale nič podstatné. Tak nerobte z komára somára.

VODNÁR

V tomto pracovnom týždni sa vám bude dariť vo všetkých vašich aktivitách. Úspešní budete hlavne vy čo podnikáte a taktiež aj vy, čo túžite po kariére. Spokojní budete aj vy, čo pracujete v cudzine, či v zahraničnej firme. Váš osobný život bude v tieto dni rozhojdaný. Pondelok bude príjemný, plný lásky. No nedeľa bude o nepríjemných a ostrých hádkach, ktoré môžu skončiť dokonca aj rozchodom.

RYBY

Môžete sa tešiť. Je pred vami perfektný pracovný týždeň. Všetko do čoho sa pustíte sa vám darí a podarí dotiahnuť do úspešného konca. A to je dôvodom toho, že máte dobrú a optimistickú náladu. Ste so sebou právom naozaj spokojní. Tak tiež aj citovom, v súkromnom živote máte dôvod na radosť. Ste šťastní. Vám nezadaným sa črtajú nové, perspektívne lásky. Vy, čo žijete v trvalých vzťahoch tie sa budú počas týchto dní upevňovať.

funradio.sk

Jun 19, 08:23

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio