zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 20. - 26. marec 2017

monika.casova
Mar 20, 06:19

BARAN  - prvá polovička tohto pracovného týždňa bude vo vašom zamestnaní kľudná. V tej druhej máte super, povznesenú a optimistickú náladu. A tomu nasvedčujú aj vaše veľmi dobré pracovne výkony, s ktorými sú spokojní aj vaši nadriadení. Vo vašom osobnom živote bude utorok naplnený láskou. Naopak v stredu sa nevyhnete menším hádkam. Víkend bude opäť krásny a romantický, pretože bude hlavne o sladkom udobrovaní sa. 

BÝK - je pred vami vynikajúci pracovný týždeň. Síce sa nič mimoriadne nedeje a ak, tak v dobrom. Vaši nadriadení sú s vami ako aj s vašimi dosahovanými výsledkami viac ako len spokojní, a to vám otvára cestu kariérne sa posunúť smerom hore. V osobnom živote pozor na utorok.V tento deň vám doma hrozia ostré hádky. Všímate si dostatočne vašich partnerov? Vo štvrtok bude mať možnosť užiť si veľa lásky, ale bude dobré ak doma, pretože je pravdepodobné, že budete mať chuť na možne flirty, s ktorých by mohlo dôjsť k nevere nevery.

BLÍŽENCI - očakávajte náročný pracovný týždeň v každej oblasti. Nepôjde vám karta a to bude mať negatívny dopad na vašu robotu, ale aj na kariéru.V neposlednom rade sa tieto negatíva odzrkadlia aj vo vašich financiách, preto buďte veľmi opatrní. To isté sa týka aj vás čo pracujete v súkromnom sektore. V súkromí pozor na utorok. Je tu veľké riziko veľmi ostrých hádok s vašimi rodinnými príslušníkmi. Preto si dávajte pozor na slová ktoré vyslovíte, pretože sa nedajú zobrať späť. Zvyšok týždňa bude naopak prekrásny.

RAK - od pondelka do stredy by ste sa mali v zamestnaní pripraviť na ťažký týždeň či už pôjde o vaše povinnosti, alebo podnikateľské aktivity. Vaši nadriadení, alebo vaši spoločníci vám pre nejakú nedávnu udalosť medzi vami nedôverujú. Štvrtok a piatok sú už je oveľa lepšie, no čo je pre vás dôležité, opäť si získavate dôveru a priazeň vašich nadriadených či spoločníkov. Váš osobný život, oblasť rodiny, lásky budú tieto dni pokojné a pohodové.

LEV - pracovne a taktiež aj kariérne to máte zamestnaní počas týchto dní veľmi náročné. Hlavne vy čo podnikáte, by ste si v tomto týždni mali dávať naozaj veľký pozor na nové dohody o spolupráci a ak ozaj nemusíte, tak sa snažte obmedziť vaše finančné transakcie.Vo ašom osobnom živote už v pondelok prežijete nepríjemné situácie v podobe hádok. Tie sa vám podarí ukončiť až vo štvrtok. Inak celý tento týždeň budete mať tendencie flirtovať a pôjde vám to. Preto pozor vy zadaní, aby ste to neprehnali.

PANNA - mali by ste byť pripravení na pracovne náročný týždeň, ktorý negatívnym spôsobom ovplyvní aj vašu kariéru. Rovnako tak aj vy čo podnikáte očakávajte hlavne problémy a v neposlednom rade aj vo financiách. Preto buďte rámci vašich investícií veľmi opatrní. V súkromnom živote váš už v utorok čakajú veľmi ostré hádky. O to viac si dávajte pozor na slová ktoré budete smerovať k vašim blízkym, pretože sa nebudú dať zobrať späť. Zvyšok týždňa už bude pokojný.

VÁHY - môžete sa tešiť, pretože máte pred sebou pracovne vynikajúci týždeň a pritom sa nejako mimoriadne nenarobíte, ani nenatrápite a ak, tak v dobrom. Vaši nadriadení, či vaši spoločníci sú s vami veľmi spokojní. Je to dobrý krok k tomu, aby ste sa aj kariérne posunuli smerom dopredu. V súkromí si v utorok dávajte pozor na ostré hádky. Ich dôvodom bude nespokojnosť vašich partnerov s tým, že majú pocit, že si ich málo všímate. Vo štvrtok buďte opatrní, pretože budete mať tendencie na flirty. A zvlášť u vás zadaných, by sa o nich vaše polovičky dozvedeli.

ŠKORPIÓN - vo vašom prípade bude tento pracovný týždeň náročný hlavne po psychickej stránke. Aj keby ste sa snažili akokoľvek, vaša kariéra, vaša robota, ale aj podnikanie bude stagnovať. Týkať sa to bude aj vašich financií. Dokonca je možná aj strata peňazí. V osobnom živote sa vo štvrtok nedokážete vyhnúť veľkej a ostrej výmene názorov s niektorým z vašich najbližších. Víkend už bude na šťastie pekný a pokojný.

STRELEC - nech sa v tomto týždni budete na vašom pracovisku snažiť ako najlepšie budete vedieť, či sa pôjdete doslova roztrhať, stále to pre vašich zamestnávateľov nebude dosť a to vás bude nesmierne deprimovať. Rovnako tak aj v podnikateľskej oblasti to platí. Vaši obchodní partneri budú stále nespokojní. Vaše partnerské spolužitie bude v stredu poznamenané len samými hádkami. V piatok si užijete veľa lásky a celý víkend pokoj a pohodu. 

KOZOROŽEC - môžete mať oprávnenú radosť, pretože vás v priebehu týchto dní napriek nepriazni vašich kolegov, ale aj nadriadených čakajú priaznivé, až úžasné zmeny. A všetky si oprávnene zaslúžite, pretože ste ste veľmi vytrvalí a húževnatí. Super. V pondelok a cez celý víkend máte vy nezadaní príležitosť spoznať vašu novú a veľkú lásku. Vy, čo ste v trvalých vzťahoch, máte pred sebou pokojné a príjemné dni.

VODNÁR - celý tento pracovný týždeň ste ako na hojdačke. Raz hore a potom zase dolu. No cez to všetko sa naozaj veľmi snažíte a výsledok vašeho snaženia sú vaše výborné výsledky, ktoré sa nakoniec pozitívne odzrkadlia aj na vašej zlepšenej pozícii. Vo vašom súkromí už hneď pondelok bude krásny deň na lásku. Prekvapte vašich partnerov napríklad romantickou večerou či kytičkou. Zvyšok týždňa pekný a príjemný.

RYBY - prvú polovičku vašeho pracovného týždňa máte kľudnú a pohodovú. Tá druhá je priam úžasná. Na čo siahnete to sa vám podarí dotiahnuť do úspešného konca. Taktiež aj vy čo podnikáte, môžete uzatvárať nové obchodné dohody. Tie vám z dlhodobého hľadiska zaručia dobré finančné výnosy. V prospech vašej oblasti citového života vám nebeská obloha praje v utorok a cez víkend. Láska zo všetkým čo k láske patrí.

funradio.sk

Mar 20, 06:19

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio