zdroj foto: infospravy.sk

Horoskop na 22. - 28. máj 2017

monika.casova
May 22, 06:22

25.5 o 20.47 hod. bude NOV v znamení BLÍŽENCOV. Je to 3 astrologický dom - dom príbuzných, učenia a krátkych ciest. Ak máte v niektorom smere problémy, požiadajte LUNU o pomoc.

BARAN
Od pondelka až do štvrtku to v zamestnaní budete mať náročné. Problémy budete mať aj v oblasti kariéry. Rovnako tak aj vy čo, podnikáte, budete sa zaoberať viac prekážkami a problémami ako prácou. Až piatok vám všetko to nepríjemné vynahradí, pretože tento deň bude je úžasný v každom smere. Očakávajte aj priaznivé zmeny. V osobnom živote máte pred sebou pekný celý týždeň. Najmä cez víkend vám bude dopriate užívať si veľa prejavov lásky a citov zo strany vašich partnerov.

BÝK
V tomto týždni nebudete mať dôvod na spokojnosť, ak ide o vaše pracovné záležitosti, pretože sa vám ale vôbec nedarí v ničom, teda ani v kariére, ale ani v podnikateľských aktivitách. K tomu všetkému vám chýbajú aj finančné prostriedky. Máte ich nedostatok. Máte to naozaj veľmi ťažké. Obrňte sa veľkou trpezlivosťou. Aj doma už v pondelok budete prežívať nepríjemné výmeny názorov. Až nastávajúci víkend vám dopraje pohodu a príjemnú atmosféru v kruhu vašej rodiny.

BLÍŽENCI
Určite vás poteší správa, že máte pred sebou pracovne veľmi príjemný a kľudný týždeň. Najmä v piatok bude u vás v zamestnaní veľká pohoda. Ste veľmi spokojní, máte dobrú náladu, darí sa vám. Taktiež ani vo vašom súkromnom živote, oblasti citov, lásky, sa nebudete mať na čo sťažovať. Všetko vám klape tak ako dobre namazaný stroj. Čo tak podeliť sa o tú vašu celkovú pohodu aj s priateľmi. Urobte si cez víkend spoločný program, pri ktorom sa dobre zabavíte.

RAK
Máte pred sebou jeden z tých úžasných pracovných týždňov, počas ktorého sa vám darí a ste v úspešní v každom smere, v každej vašej aktivite. Ak ste sa rozhodli začať podnikať, či robiť niečo na vlastnú päsť, super, pretože na tieto kroky máte ideálne obdobie. V osobnom živote sa snažte vyhnúť výmenám názorov s vašimi partnermi, pretože by z nich vznikli nepríjemné hádky. Zbytočne by ste si pokazili víkend, počas ktorého vás čakajú príjemne zážitky v spoločnosti vašich polovičiek.

LEV
Od pondelka do štvrtka sa vám v zamestnaní budú pripomínať vaše resty z minulosti bohužiaľ v tom negatívnom slova zmysle, ale vy si zo všetkým dokážete poradiť, takže aj toto poriešite ako k vašej, tak aj všeobecnej spokojnosti. Piatok bude naopak úžasný vo všetkom, darí sa vám. V rodinnom spolužití, v láske, v súkromí máte po celý tento týždeň všetko v absolútnom poriadku.

PANNA
Pre vás bude tento pracovný týždeň až príliš pokojný, pretože máte radi, keď ste maximálne vyťažení, ale cez to všetko všetko dosahujete vo všetkom čo robíte úspechy. Najmä v piatok. Napokon sami uznáte, že ste veľmi spokojní a to vám robí dobrú náladu. Jednoducho sa vám darí. Ani v súkromnom živote, v oblasti láske sa nemáte na co sťažovať. Všetko vám vychádza presne tak, ako sa vám to páči.

VÁHY
Váš zmysel pre detail si v tomto týždni nebude môcť dovoliť dopriať, pretože sa vám v zamestnaní, ale ani v podnikaní vôbec nedarí. A taktiež ani vo financiách vám to nepôjde. Budete cítiť ich nedostatok. Máte to naozaj veľmi náročné. Obrňte sa trpezlivosťou a vnútorným pokojom. V osobnom živote sa v priebehu pondelka nevyhnete nepríjemným výmenám názorov, ktoré skončia tichou domácnosťou.No víkend už bude prekrásny a harmonický.

ŠKORPIÓN
V zamestnaní vám to v priebehu týchto dní ide, ale každý úspech si budete musieť tvrdo odpracovať. Snaha sa vám nedá uprieť, ale chýba vám ten kúsok povestného šťastia, aby boli vaše výsledky sto percentné. V osobnom živote, v láske sa počas tohoto týždňa doslova trápite. Budete musieť čeliť hádkam, a to veľkým, ktoré môžu dokonca skončiť rozchodmi, rozvodmi. Nuž, máte to v tejto oblasti naozaj náročné.

STRELEC
V pondelok a v utorok sa na vašom pracovisku naozaj potrápite, či už pôjde o manuálnu robotu, alebo obchodné jednania. Až od stredy do piatku sa situácia bude obracať vo váš prospech. V tieto dni vám všetko vychádza podľa vašich plánov a predstáv. Vo vašom súkromí vás po celý týždeň čakajú nie veľmi príjemné výmeny názorov. Preto si dávajte pozor na ostré slová z vašej strany. Predídete tak k prípadnej rozluke. 

KOZOROŽEC
Počas týchto dní vám v zamestnaní bude chýbať dobrá nálada. Budete nervózni a podráždení s každej maličkosti a to ani vy sami nebudete vedieť prečo sa tak cítite. Našťastie aj napriek tomu budú vaše výsledky dobré a dokonca budete úspešní aj v oblasti vašej kariéry. Vo vašom súkromnom živote je v priebehu tohoto týždňa všetko v úplnom poriadku. V tejto oblasti vášho života ste spokojní.

VODNÁR
Vo vašom zamestnaní ste v tieto dni úspešní. Darí sa vám aj v kariére a to vynikajúco. Máte ozaj veľa roboty, ale stíhate ju všetku dotiahnuť do úspešného konca. Paradoxne čím viac práce a stresu máte, tým viac sa vám darí. Vo vašom osobnom, ako aj citovom živote ste v tomto týždni spokojní a v pohode, takže vám ostane čas aj na vaše koníčky, ktorým ste sa už nejaký čas nemohli venovať.

RYBY
Máte pred sebou veľmi príjemní, ale aj úspešný pracovný týždeň. Darí sa vám nech už robíte v akomkoľvek odvetví, alebo v podnikaní. Preto sa snažte tieto dni využiť maximálne, ako dokážete. Vo vašom osobnom živote to budete mať ako na hojdačke. Krásna streda, plná lásky a romantiky, piatok naopak plný hádok. No a víkend opäť príjemný, pokojný. Celkovo sa cítite dobre.

funradio.sk

May 22, 06:22

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio