zdroj foto: TASR

Horoskop na 23. - 29. január 2017

monika.casova
Jan 23, 06:59

28 1. o 1.09 bude NOV v znamení VODNÁRA. Je to 11 astrologický dom, dom splnených túžob, prianí a protekcií. Ak si nieco z tohoto prajete poziadajte o pomoc LUNU.

Baran - v tomto týždni by ste mali byť v zamestnaní po každej stránke pripravení na problémy, ktoré vás budú spomaľovať vo vašej práci, v kariére, a to platí aj pre vás čo podnikáte. Snažte sa byť preto trpezliví, neunáhľujte sa vo výrokoch a v konaní. V osobnom živote z váš počas týchto dní vyžaruje silný sexeappeal a charizma. Tie k vám priťahujú opačné pohlavie, a to vás môže lákať k flirtom. Preto vy zadaní, pozor na to, aby ste neurobili niečo neuvážené, čím by ste si u vašich partnerov vyslúžili nepríjemnosti.

Býk - v zamestnaní sa vám bude dariť len jediný deň v tomto týždni a to hneď v pondelok. Preto sa pousilujte pracovne stihnúť čo najviac, lebo zvyšok pracovného týždňa očakávajte len samé starosti a problémy, ktoré vám nedovolia pokračovať vo vašich úlohách a povinnostiach. V súkromí buďte v utorok pripravení na ozaj ostré hádky medzi vami a vašou rodinou. Až od štvrtka až do konca víkendu sa situácia u vás doma upokojí a naopak, budete si v spoločnosti vašich partnerov užívať krásne dni plné citov a lásky.

Blíženci - prvá polovička tohoto pracovného týždňa vás zastihne v dobrej nálade a tak sa vám bude dariť úspešne zvládať všetky vaše povinnosti, ktoré vám vaši nadriadení zadali. Druhá polovica týždňa bude naopak náročná a ťažká, ale vám sa našťastie darí zvládať všetko aj napriek týmto nepríjemnostiam. V osobnom živote máte pred sebou príjemné dni plné lásky. Najmä v stredu a vo štvrtok budete mať vy nezadaní možnosť spoznať niekoho, s kým budete môcť začať seriózny vzťah.

Rak - v pondelok a v utorok sa v práci zapotíte. Budú to náročné dni plné prekážok hlavne zo strany niektorých vašich neprajných spolupracovníkov, ktorí vás budú chcieť doslova podraziť. Po zvyšok týždňa vám hviezdy prajú. Môžete sa pustiť aj do náročných úloh. Dokonca sa vám podarí stihnúť aj zameškané povinnosti. V súkromnej oblasti vášho života očakávajte doma počas utorka veľmi ostré hádky. Preto sa snažte kontrolovať vo vašich reakciách, či výrokoch. Až v piatok si všetko vysvetlíte a udobríte sa.

Lev - tešte sa, pretože máte pred sebou veľmi kľudný a pokojný pracovný týždeň bez akýchkoľvek problémov a stresov. Môžete sa tak povenovať vzdelaniu, či plánovaniu vašej ďalšej pracovnej, či podnikateľskej budúcnosti. Rovnako tak aj váš osobný život bude v priebehu týchto dní tiež pokojný a príjemný. V piatok a cez celý víkend vás vaši partneri doslova zaplavia vlnami lásky a citov. Preto by ste si na tieto dni mali urobiť dostatok času a priestoru, aby ste neboli nikým a ničím rušení.

Panna - pondelok až streda vás vo vašom zamestnaní zastihne vo veselej nálade a to sa aj náležite prejaví v úspešnom zvládaní všetkých vašich povinnosti, ktoré vám vaši zamestnávatelia naplánovali. Štvrtok a piatok budú naopak náročné dni plné prekážok, ale vám sa ich našťastie bude dariť zvládať. V súkromnom živote máte pred sebou milé a príjemné dni naplnené láskou. Hlavne v stredu a vo štvrtok budete mať vy nezadaní čo túžite po vzťahu, možnosť spoznať niekoho, s kým budete môcť začať seriózny vzťah.

Váhy - na pracovisku budete spokojní len jediný deň v tomto týždni a to hneď v pondelok. Preto sa ozaj snažte, aby ste stihli čo najviac, lebo zostávajúce dni tohoto pracovného týždňa budete čeliť len samým starostiam a problémom, ktoré vám nedovolia pokračovať vo vašich úlohách a povinnostiach. V súkromí buďte v utorok pripravení na ozaj ostré hádky medzi vami a vašou rodinou. Až od štvrtka až do konca víkendu sa situácia u vás doma upokojí a naopak, budete si v spoločnosti vašich partnerov užívať krásne dni plné citov a lásky.

Škorpión - je pred vami vážne náročný pracovný týždeň, ktorý zasiahne aj do vašej kariéry. To isté sa bude dotýkať aj vás čo pracujete v podnikateľskej sfére. Preto dobre zvažujte každý pracovný krok. Nesnažte sa robiť niečo zbrklo a pod tlakom či stresom. V priebehu pondelka bude každá vaša reakcia dôležitá zvlášť v oblasti citov a lásky. Zvlášť to bude platiť pre vás nezadaných, ktorý túžite po vzťahu. Máte totiž veľkú šancu doterajší stav zmeniť tak, ako by ste to chceli. Po zvyšok týždňa bude všetko v poriadku.

Strelec - napriek tomu, že vás v zamestnaní čakajú menšie nepriaznivé zmeny, ktoré dokážete zvládnuť a ktoré sa určitým spôsobom negatívne dotknú aj vašej kariéry sa vám v konečnom dôsledku výborne darí. Máte teda plné právo byť sami so sebou spokojní a to zaslúžene. V osobnom živote vám zadaným v utorok vaše vzťahy okorení nová iskra. Vo štvrtok sa ale doma nevyhnete hádkam, ktoré sa až v priebehu víkendu upokoja, takže dni voľna budete mať nakoniec krásne a príjemné.

Kozorožec - počas týchto dní ste plný stresu, nervozity a napätia. Pri tom nie je absolútne žiadny dôvod na to, aby ste sa tak cítili, pretože podávate super pracovné výkony a dosahujete dobré výsledky. Dokonca môžete meniť zamestnanie, alebo začať podnikať, či študovať. Hviezdy vám v tomto týždni v láske neprajú. Bude plný nepríjemných a ostrých hádok, ktoré môžu dokonca skončiť rozchodmi, alebo rozvodmi. Preto sa snažte čo najviac ovládať, iba tak sa vám podarí zmierniť všetko to trápenie čo máte pred sebou.

Vodnár - vy čo pracujete niekde v zahraničí, alebo pre nejakú zahraničnú firmu, môžete byť spokojní. Bude sa vám ozaj veľmi dobre dariť čo sa odzrkadlí aj na vašich financiách. Vy ostatní sa potrápite hlavne ak pôjde o vašu kariéru a máličko sa to dotkne aj vašich peňazí. V osobnom živote bude pondelok a utorok naplnený láskou. Vy nezadaní spoznáte novú a vy čo ste v trvalých partnerstvách, určite vás poteší nová iskra. Počas štvrtku sa snažte vyhnúť menším, nepodstatným hádkam. Iba čo by ste si pokazili víkend.

Ryby - v tomto týždni budete na pracovisku plný dobrých postrehov, nápadov či inovácií. Vaši nadriadení si ich všetky nie len vypočujú, ale stretnete sa s ich pochopením, súhlasom a pochvalou. Máte plné oprávnenie byť šťastní a zo sebou veľmi spokojní. V súkromí sa už hneď v pondelok nedokážete vyhnúť hádkam s partnermi, čo vás veľmi mrzí. Našťastie už v stredu si všetko dokážete medzi sebou vyjasniť a upokojiť. Víkend by ste si mohli naplánovať len pre seba a vaše polovičky.

funradio.sk

Jan 23, 06:59

Komentáre

Odporúčame ti
Funradio